Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep z randrolą


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


139,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość


Dostępne rozmiary
135x200, 155x200, 200x220
Wypełnienie
włókno poliestrowe
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Rodzaj kołdry
Antyalergiczna

Kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep z randrolą - Opis poduszki

Kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep z randrolą wykonana jest z delikatnej microfibry, która sprawia przyjemne wrażenie otulenia już od pierwszych chwil użytkowania. Jej struktura jest miła w dotyku i nie powoduje podrażnień skóry. Tkanina ta jest również trwała i odporna na pranie, co ułatwia utrzymanie kołdry w czystości. Kołdra ta zapewnia również świetny przepływ powietrza, co pozwala na unikanie kurzu, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Wypełnienie kołdry stanowi wysokiej jakości silikonowe włókno poliestrowe, które izoluje ciało od czynników zewnętrznych poprzez powietrze znajdujące się w drobnych kanalikach. Dzięki temu kołdra jest jednocześnie sprężysta i lekka, a także utrzymuje stałą temperaturę ciała.

Kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep z randrolą posiada również certyfikat Öko-Tex Standard 100, potwierdzający, że jest bezpieczna dla zdrowia i pozbawiona szkodliwych substancji chemicznych.

Kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep z randrolą - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Super!

Mogą Cię zainteresować również