Certyfikat Oeko-Tex IW00117

CUREM .LOG – materac piankowy


| Zobacz opinie
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

4 699,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY
Ilość


Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x210, 200x220
Cechy
dla alergików
dla par
dla singli
Twardość
twardy
Wysokość
23 cm
Wypełnienie
rdzeń z profilowanej, 7-strefowej pianki hybrydowej Fusion o wys. 16 cm, pianka Visco o wys. 4 cm, pianka Serene o wys. 3 cm
Pokrowiec
Zeo Case
Okres gwarancji
20 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-7 dni

CUREM .LOG - Opis materaca

CUREM .LOG to jedna z najtwardszych propozycji wyprodukowanych przez tego cenionego producenta. Pomimo tak wysokiego poziomu twardości, materac jest w stanie zapewnić niesamowity poziom komfortu oraz bezkonkurencyjne podparcie kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, takich jak pianka Fusion, Visco i Serene. W połączeniu sprawiają, iż podłoże stanowi doskonałe wsparcie każdej części ciała z osobna, a przy okazji dopasowuje się do aktualnej pozycji użytkownika. Model .LOG reguluje temperaturę oraz wyróżnia się ergonomicznym designem. Sprawdzi się szczególnie w sypialni u osób o dużej masie ciała oraz u miłośników snu na bardzo twardym podłożu. Został wyposażony w pokrowiec Zeo Case, który jest niesamowicie wytrzymały i antybakteryjny. Wzbogacenie go o wielowarstwową taśmę 3D sprawia, iż cyrkulacja powietrza we wkładzie jest na znacznie wyższym poziomie niż w innych modelach i pomaga utrzymać higienę snu.

curem.log-skala-twardosci

 

CUREM .LOG- Dostępne pokrowce

Pokrowiec Hybrid

Pokrowiec Zeo Case – odporny na eksploatację pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych i neutralizujących zapachy. Dzięki zastosowaniu taśmy 3D po bokach oraz na spodzie produktu, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz doskonale odprowadza nadmiar ciepła. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

CUREM .LOG - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH – We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace Curem zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość.

Materac piankowy CUREM .LOG - Dlaczego warto go wybrać?

Wysokiej jakości Pianka Serene.
Pianka Serene Łączy w sobie technologię pianki memory foam oraz pianek konwencjonalnych, zapewniając optymalne dopasowanie do krzywizn sylwetki.
Innowacyjna Pianka Fusion.
Pianka Fusion Elastyczna i komfortowa pianka hybrydowa łącząca w sobie zalety pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych.
Okres gwarancji na produkt.
20 lat gwarancji Produkt został objęty 20-letnią gwarancją.
Pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała.
Pianka termoelastyczna Pod wpływem ciepła i nacisku ciała dopasowuje się do sylwetki.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Specjalne nacięcia zapewniające dobrą wentylację wkładu.
Optymalna wentylacja Specjalne nacięcia i profilowania wewnątrz wkładu zapewniają optymalną wentylację.
Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Dla par Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Dla osób cięższych Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Dla seniorów Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Witam! Mam ten model od miesiąca i wreszcie przestały bolec mnie plecy. Większość dnia pracuję w pozycji siedzącej dlatego dobry maetrac to u mnie podstawa.

Kupilam niedawno i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej spałam na rozkladanej kanapie, wiec komfort snu jest nieporównywalny :)

Mogą Cię zainteresować również