Najnowsze wpisy

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe to kategoria modeli łączących w sobie zalety zarówno wysokiej jakości sprężyn, jak i zaawansowanych technologicznie pianek. Modele te są gwarancją stabilnego podparcia oraz personalizowanego dopasowania się podłoża do kształtu ciała ich użytkowników. Świetnie sprawdzają się dla osób mających wysokie wymagania względem komfortu i wygody w czasie snu.

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe to kategoria modeli łączących w sobie zalety zarówno wysokiej jakości sprężyn, jak i zaawansowanych technologicznie pianek. Modele te są gwarancją stabilnego podparcia oraz personalizowanego dopasowania się podłoża do kształtu ciała ich użytkowników. Świetnie sprawdzają się dla osób mających wysokie wymagania względem komfortu i wygody w czasie snu.
Materac Hybrid Comfort Plus SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Comfort Plus SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Comfort Plus to materac polecany w profilaktyce wad rowojowych układu ruchowego.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 235,20 zł Cena podstawowa 2 794,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Premium Plus SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Premium Plus SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Premium Plus to materac o właściwościach wspomagających proces rehabilitacji wad postawy. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 422,40 zł Cena podstawowa 3 028,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Supreme Plus SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Supreme Plus SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Supreme Plus to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 536,80 zł Cena podstawowa 3 171,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Premium SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Premium SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Premium to materac o właściwościach wspomagających proces rehabilitacji wad postawy. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 549,60 zł Cena podstawowa 1 937,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Supreme SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Supreme SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Supreme to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 910,40 zł Cena podstawowa 2 388,00 zł Cena
 • -20%
Materac Electro Hilding Hybrydowy -25%

Materac Electro Hilding Hybrydowy

Dostawa DTS

Materac Hilding Electro dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DTS.
Dzięki temu zyskujesz:

 • Możliwość śledzenia przesyłki na stronie oraz kontaktu z kurierem.
 • Doręczenie przesyłki przez 2 pracowników.
 • Pewność, że materac zostanie wniesiony pod drzwi Twojego mieszkania.
2 541,75 zł Cena podstawowa 3 389,00 zł Cena
 • -25%
Materac Dance Hilding Hybrydowy -30%

Materac Dance Hilding Hybrydowy

Dostawa DTS

Materac Hilding Dance dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DTS.
Dzięki temu zyskujesz:

 • Możliwość śledzenia przesyłki na stronie oraz kontaktu z kurierem.
 • Doręczenie przesyłki przez 2 pracowników.
 • Pewność, że materac zostanie wniesiony pod drzwi Twojego mieszkania.
1 959,30 zł Cena podstawowa 2 799,00 zł Cena
 • -30%

MATERASSO HYBRID AQUASLEEP - materac hybrydowy

Materasso Hybrid AquaSleep został stworzony z innowacyjnych materiałów, które nie tylko zapewniają odczuwalną wygodę, ale też dbają o komfort termiczny. Jak sama nazwa wskazuje, odczucia spania na tym materacu mogą być podobne do takich, jakie oferują łóżka wodne. Przyjemność, delikatne otulenie oraz maksymalne rozluźnienie gwarantowane!

1 903,00 zł Cena

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe to nowoczesne produkty łączące ze sobą właściwości najlepszych modeli piankowych oraz sprężynowych. Marki materacy, które posiadamy w naszej ofercie, należą do jednych z najbardziej renomowanych, dzięki czemu, decydując się na materac hybrydowy z naszej oferty, masz pewność, że wybrałeś najlepszy produkt!

Czym wyróżniają się materace hybrydowe?

Dobry materac hybrydowy może poszczycić się wieloma doskonałymi właściwościami, które wyróżniają go na tle konkurencji. Przede wszystkim jest on wyposażony w sprężyny kieszeniowe (Multipocket lub Pocket Plus). Oznacza to, że każda sprężyna pracuje niezależnie, a ponadto umieszczona została w osobnej kieszeni, w związku z czym całość reaguje w sposób bardzo indywidualny na nacisk - tylko w miejscach, gdzie rzeczywiście jest on wywierany. Dodatkowo dobre materace hybrydowe nie odkształcają się i cechują rzeczywiście dużą trwałością, dzięki czemu nasz materac będzie cieszył wysokim komfortem snu przez naprawdę długi czas! Poza tym modele hybrydowe są wyposażone również w warstwy piankowe - może być tutaj wykorzystana pianka lateksowa, pamięciowa, poliuretanowa itp. Stanowi ona dodatkowe wsparcie naszego ciała w czasie snu, a połączenie pianki ze sprężynami kieszeniowymi jest niezwykle trafnym rozwiązaniem gwarantującym regenerujący wypoczynek. Żaden inny model materaca nie może więc równać się z materacami hybrydowymi, a zwłaszcza tymi dostępnymi w naszej ofercie!

Materac hybrydowy, czyli zaawansowane technologie

Choć na pierwszy rzut oka materace hybrydowe mogą przypominać klasyczne modele, to jednak w rzeczywistości mają one o wiele więcej do zaoferowania. Przede wszystkim są to produkty, na które składają się zaawansowane technologie w postaci sprężyn kieszeniowych i pianki. Połączenie tak różnych materiałów pozwala na osiągnięcie zrównoważonego efektu w postaci wsparcia, komfortu i elastyczności. Jednocześnie materac zapewnia nam przyjemne otulenie ciała oraz dopasowuje się do naszej sylwetki, przynosząc ulgę po całym ciężkim dniu. Pod słowami materace hybryda znajdziesz także modele, które posiadają reagującą na temperaturę ciała piankę termoelastyczną czy też warstwę sizalu, pomagającą utrzymać prawidłową pozycję w czasie nocnego odpoczynku. Tego typu modele są więc doskonałym wsparciem dla kręgosłupa, co może przyczynić się też do redukcji bólu pleców. Co więcej, niektóre materace hybrydowe oferują również regulację temperatury - zaawansowane technologie w postaci specjalnych nacięć, żeli chłodzących, otwartych struktur pamięciowych czy pianki termoelastycznej mogą zapewnić lepszą wentylację i regulację temperatury podczas snu. Dzięki temu nie dokucza nam chłód ani nadmierne ciepło, zwłaszcza w okresie letnim. Jednoczesne zastosowanie sprężyn kieszeniowych oraz odpowiednio dobranych warstw pianki może także zmniejszać przenoszenie ruchu z jednej strony materaca na drugą. Jest to zatem szczególnie korzystna cech dla par, które dzielą jedną przestrzeń sypialnianą i poszukują właściwego dla siebie modelu. Nie można więc zaprzeczyć, iż modele hybrydowe to interesujące rozwiązanie wyposażone w równie interesujące zaawansowane technologie gwarantujące zdrowy i komfortowy wypoczynek.

Materace hybrydowe o 7 strefach twardości

Czym jeszcze mogą pochwalić się modele hybrydowe? Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o takim rozwiązaniu jak 7 stref twardości, które zapewnia większą wygodę oraz lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb snu. Dzięki podziałowi wypełnienia na warstwy różnej twardości materac jest w stanie jeszcze lepiej wspierać anatomię ciała, pomagając w utrzymaniu prawidłowe postawy w czasie wypoczynku. Takie podejście do konstrukcji materaca umożliwia też redukcję nacisku na punkty ciężkości ciała oraz minimalizuje przenoszenie ruchu, co zdecydowanie sprzyja spokojnemu i regenerującemu snu. Co więcej, modele hybrydowe to materace dwustronne z odpinanym topem, który można zdjąć lub przekładać na drugą stronę. Co to nam daje? Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać aż 6 poziomów odczuwanej twardości, a tym samym wybrać dla siebie ten najlepszy, na którym towarzyszy nam największa wygoda. Decydując się zatem na materac hybrydowy, nie musimy obawiać się o niedopasowanie pod względem jego twardości. Jego konstrukcja umożliwia samodzielne dostosowanie materaca do swoich potrzeb i preferencji.

Materac hybrydowy jako gwarancja higienicznych warunków snu

Warto jednak wiedzieć, że materace hybrydowe to nie tylko komfortowe rozwiązanie, ale także takie, które gwarantuje higieniczne warunki snu. Dużą rolę odgrywa tutaj zwłaszcza zdejmowany pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia. Poza tym nie zawiera on elementów potencjalnie alergennych i dodatkowo zabezpiecza wypełnienie materaca przed gromadzeniem się zanieczyszczeń w postaci roztoczy, kurzu, bakterii i grzybów. Dzięki odpowiedniej strukturze materaca nie jest także możliwe magazynowanie się wilgoci. Materac jest przewiewny i cechuje się swobodnym przepływem powietrza, które jest istotne dla zachowania czystego środowiska wypoczynku. Ponadto pokrowiec śmiało można prać w pralce, co także zwiększa poziom higieny snu. Swoje właściwości antyalergiczne zawdzięcza również zastosowaniu odpowiednich materiałów, najczęściej pianki lateksowej, uniemożliwiającej namnażanie się szkodliwych zanieczyszczeń, a w tym także potu czy martwego naskórka.

Dla kogo materace hybrydowy?

Zastanawiasz się, czy materac hybrydowy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Ze względu na ich wysoką jakość oraz połączenie różnych metod przy procesie produkcji należą do modeli naprawdę uniwersalnych. Materac hybrydowy świetnie sprawdzi się chociażby dla par - nawet tych, pomiędzy którymi zachodzi duża dysproporcja wagowa. Dobrze amortyzują drgania, sprawiając, że nie będziemy odczuwać ruchów drugiej osoby. Zadowolą również ludzi o podwyższonej masie ciała, zapewniając im prawidłowe wsparcie na naprawdę wysokim poziomie i stanowiąc gwarancję zadowolenia przez wiele lat! Materace hybrydowe pod uwagę powinni wziąć również seniorzy, ponieważ ułatwiają one zmianę pozycji czy też wchodzenie i schodzenie z łóżka. Dodatkowo między innymi zastosowanie wcześniej wspomnianych pianek powoduje, że materace hybrydowe zyskują właściwości antyalergiczne ograniczające powstawanie szkodliwych dla zdrowia roztoczy uniemożliwiających zdrowy i efektywny sen.