Materace chłodzące

Materac chłodzący to jedna z wielu opcji, które pozwolą nam na spokojny sen latem. Posiada unikalne właściwości chłodzące, przez co odpowiedź na pytanie “jak się wyspać w upały” jest banalnie prosta. Wyjątkowe wypełnienie wykorzystuje technologię Cool Breeze, które umożliwia prawidłową izolację termiczną. Właściwości termoregulacyjne pozwalają na spokojne przespanie upalnej nocy, przez co nie trzeba się martwić o to, jak schłodzić łóżko.

Materace chłodzące

Materac Solano Hilding Kieszeniowy

Dostawa DTS

Materac Hilding Solano dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DTS.
Dzięki temu zyskujesz:

  • Możliwość śledzenia przesyłki na stronie oraz kontaktu z kurierem.
  • Doręczenie przesyłki przez 2 pracowników.
  • Pewność, że materac zostanie wniesiony pod drzwi Twojego mieszkania.
3 999,00 zł Cena

Materace chłodzące

Materac chłodzący to absolutny must have, jeśli chodzi o przygotowanie swojego miejsce do spania na gorące noce. Sypialnia na lato często wzbogacona jest o kilka dodatkowych rzeczy lub akcesoriów sypialnianych, mających na celu zagwarantowanie nam spokojnego wypoczynku oraz właściwej temperatury. Pomóc w tym może również nowość na rynku, jaką jest materac na upalne noce. Ten unikalny produkt w swoim wnętrzu zawiera piankę o otwartokomórkowej strukturze, która dodatkowo wyróżnia się posiadaniem technologii Cool Breeze. To właśnie dzięki niej nie trzeba zastanawiać się, jak przetrwać upały czy jak schłodzić sypialnię. Unikalna struktura pozwala na regulację temperatury, a nadmiar zgromadzonego ciepła jest szybko i sprawnie usuwany z materaca na zewnątrz. Oznacza to, że w łatwy sposób można uniknąć zjawiska, jakim jest za gorące łóżko, a także ciągłe pocenie się i trudności z zasypianiem.

Oprócz tego modele te gwarantują zdrowy sen w komfortowych warunkach. Z uwagi na swoją budowę oraz 7 stref twardości, zapewniają niemalże idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. W ten sposób opowiadają za relaks połączony z pełną regeneracją - zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Dodatkowo, wybierając modele wyposażone w pokrowiec z tkaniną SensIce technologią cool-to-touch, można niemalże natychmiast poczuć cudowny chłód. Jest to opcja idealna dla osób zastanawiających się, jak ochłodzić sypialnię oraz mających problem z poceniem się podczas snu. Jednak materac chłodzący to nie tylko produkt na upalne dni. Ma również swoje drugie oblicze jako materac grzejący. Oznacza to, że sprawdza się niezależnie od panującej za oknem pogody. W chłodne wieczory taki materac na zimne noce pomoże nam utrzymać prawidłową temperaturę ciała. Wybierając tego typu modele, nie trzeba się martwić o to, jak się wyspać w nocy. W końcu zapewnia on odpowiednie warunki to niezależni pory roku.