Filtruj według (2 products)

Cena

2 265,00 zł - 2 670,00 zł

Najnowsze wpisy

Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane to gama produktów, które bez trudu dopasujemy do naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości personalizacji możemy dobrać odpowiedni rozmiar, wysokość zagłówka, kolor czy rodzaj tkaniny obicia. W efekcie wybrane tapicerowane łóżko do spania będzie spełniało wszystkie nasze wymagania - świetnie zaprezentuje się w sypialni gwarantując wysoki komfort snu. Znajdź idealny model i ciesz się przyjemnym odpoczynkiem każdego dnia!

Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane to gama produktów, które bez trudu dopasujemy do naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości personalizacji możemy dobrać odpowiedni rozmiar, wysokość zagłówka, kolor czy rodzaj tkaniny obicia. W efekcie wybrane tapicerowane łóżko do spania będzie spełniało wszystkie nasze wymagania - świetnie zaprezentuje się w sypialni gwarantując wysoki komfort snu. Znajdź idealny model i ciesz się przyjemnym odpoczynkiem każdego dnia!

Łóżko Momiko Hilding - tapicerowane

Tkaniny do wyboru z grupy I i II znajdziesz poniżej. Pamiętaj, by grupę i numer wybranej tkaniny podać w sekcji "Wiadomość dla sprzedającego" podczas składania zamówienia. 

2 279,00 zł Cena

Łóżko Preppy Hilding - tapicerowane

Tkaniny do wyboru z grupy I i II znajdziesz poniżej. Pamiętaj, by grupę i numer wybranej tkaniny podać w sekcji "Wiadomość dla sprzedającego" podczas składania zamówienia. 

2 659,00 zł Cena

Łóżka tapicerowane

Łóżko zawsze odgrywało istotną rolę w dobrze wyposażonej sypialni. To miejsce, w którym możemy cieszyć się zdrowym i komfortowym wypoczynkiem po długim i ciężkim dniu. Jednakże jest to możliwe tylko wtedy, gdy łóżko jest dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb oraz cechuje się wysoką jakością. Niezaprzeczalnie dobrym rozwiązaniem będą tutaj więc łóżka tapicerowane, które ponadto idealnie sprawdzają się w każdym wnętrzu.

Dlaczego łóżko tapicerowane to dobre rozwiązanie?

Przede wszystkim tapicerowane łóżko sypialniane to możliwość dostosowania do własnych potrzeb oraz preferencji. Choć ma ono raczej eleganckie i estetyczne wykończenie, nasza oferta pozwala na zaadaptowanie produktu do Twoich wymagań. Dzięki temu możesz otrzymać łóżko w różnych wzorach, kolorach i teksturach, dzięki czemu będzie ono także bardziej harmonijne z motywem i wykończeniem Twojej sypialni. Poza tym tapicerowane zagłówki i rama łóżka zapewniają miękką powierzchnię do oparcia, co sprawia, że ​​jest to wygodne miejsce do czytania książki, oglądania telewizji czy korzystania z laptopa w łóżku. Dzięki tapicerowanej powierzchni łóżka te są zazwyczaj bardziej komfortowe niż łóżka drewniane. Nie sposób nie wspomnieć także o ich wszechstronności - łóżka tapicerowane mogą być stosowane w różnych stylach wnętrz. Muszą one podkreślać charakter sypialni, dlatego też dajemy możliwość spersonalizowania wybranego przez Ciebie produktu. Co ciekawe, łóżka tapicerowane są też dobrym wyborem ze względu na izolację akustyczną. Zastosowana tapicerka pomaga bowiem w tłumieniu dźwięków, co jest szczególnie istotne dla naszego jakościowego snu. Tego typu łóżka mogą być więc przydatne w przypadku mieszkań w zatłoczonych miejscach lub w domach, gdzie chcemy ograniczyć dźwięki przenoszone z innych pomieszczeń. Modele tapicerowane okazują się być również bezpieczniejszą opcją dla dzieci czy osób starszych. Nie mają one ostrych krawędzi, jak w przypadku łózek drewnianych czy metalowych, oraz twardych elementów, które mogą stanowić ryzyko potencjalnych obrażeń. Tapicerowane łóżko z zagłówkiem to także fantastyczne rozwiązanie dla par. Będzie ono stanowić punkt centralny każdej wspólnej sypialni, tworząc przytulny klimat sprzyjający spędzaniu czasu razem, np. podczas oglądania filmu. Odpowiednie tapicerowane łóżko dla pary to klucz do codziennego relaksu i efektywnego odpoczynku.

Łóżko tapicerowane dla większego komfortu

Tapicerowane łóżko do sypialni to jednak nie tylko estetyczny element dobrze urządzonego wnętrza, ale przede wszystkim gwarancja większego komfortu i wygody w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Tapicerowane boki łóżka oraz zagłówki zapewniają bowiem miękką powierzchnię do oparcia zarówno podczas snu, jak i wieczornego relaksu. Dzięki tej dodatkowej warstwie wygody można z łatwością spędzić więcej czasu w łóżku, ciesząc się regenerującym odpoczynkiem po długim dniu. Dodatkowo tapicerowane łóżka mogą być wyposażone w materace o odpowiedniej twardości, co jeszcze bardziej zwiększa komfort snu oraz ogólną jakość odpoczynku. W ten sposób łóżko staje się nie tylko miejscem do spania, ale również oazą relaksu i komfortu w codziennym życiu.

Zagłówek, czyli główny bohater łóżka tapicerowanego

Trudno się nie zgodzić, że jeśli chodzi o łóżka tapicerowane, największą rolę odgrywa tutaj zagłówek. To kluczowy element, który nadaje charakter i funkcjonalność. To także on przyciąga całą uwagę i dodaje elegancji całej kompozycji. Jednak oprócz aspektu wizualnego zagłówek pełni również praktyczną rolę, zapewniający wygodne oparcie podczas wszelkich aktywności, których najczęściej podejmujemy się podczas naszej wieczornej rutyny. Wybór odpowiedniego zagłówka wpływa więc zarówno na względy estetyczne naszej sypialni, jak i nasz komfort podczas wypoczynku. To element, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Dlaczego odpowiedni dobór jest tak ważny?

Dlaczego dobrze dobrane tapicerowane łóżko do spania jest tak ważne? Przynajmniej z kilku powodów. Przede wszystkim pamiętajmy, że sen reguluje pracę niemal całego naszego organizmu, wpływa na nasze samopoczucie czy też po prostu odpowiada za energię do działania w ciągu dnia. Dlatego do naszego unikalnego wnętrza warto wybrać dobre łóżko do nowoczesnej sypialni, które będzie uwzględniało nasze osobiste potrzeby i preferencje. Odpowiednio dobrane materiały zapewniają dobre wsparcie dla kręgosłupa i maksymalny komfort snu. Dobre tapicerowane łóżko powinno mieć również właściwą twardość, która gwarantuje dodatkowe podparcie dla głowy podczas czytania książki czy oglądania telewizji. Ergonomiczny kształt i odpowiednio dobrana wysokość zagłówka także nie pozostają tutaj bez znaczenia - mogą one znacząco zwiększyć wygodę podczas wieczornego i nocnego relaksu. Tak też więc podczas personalizacji swojego produktu dobór tych parametrów powinien być kluczowy zarówno dla naszej wygody, jak i naszego zdrowia. Poza tym dobrze wykonane łóżko tapicerowane potrafi doskonale służyć przez wiele lat nieustannego użytkowania. To kolejny aspekt, na który powinniśmy zwrócić uwagę. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, solidna konstrukcja oraz dokładne wykończenie wszystkich detali daje pewność, że łóżko będzie trwałe i odporne na codzienne zużycie. O czym jeszcze powinniśmy pamiętać? Oczywiście, że o doborze odpowiedniego rozmiaru łóżka. Jest on kluczowy w zapewnieniu zaaranżowanej przestrzeni sypialnianej oraz dla funkcjonalności użytkowania. W zależności więc od indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się na łóżko jednoosobowe lub dwuosobowe w tych wymiarach: 140x200, 160x200, 180x200 lub 200x200. Koniec końców wielkość powierzchni sypialnianej także decyduje o jakości naszego wypoczynku. Wybór odpowiedniego łóżka tapicerowanego ma więc ogromne znaczenie dla naszego komfortu oraz zdrowia.

Masz inny pomysł na realizację Twojego wymarzonego tapicerowanego łóżka z zagłówkiem? Napisz do nas, czekamy na Twoją wiadomość! Wspólnie uda nam się bez wątpienia sprostać wszystkim Twoim potrzebom i stworzyć szyte na miarę łóżko do nowoczesnej sypialni.