Filtruj według (2 products)

Materace pocket plus

Materace Pocket Plus to modele wykorzystujące w swojej budowie innowacyjne sprężyny, które sięgają nawet 15 centymetrów wysokości. Dzięki wielu drobnym, ale wysokim sprężynom osiągnięto najbardziej optymalną sprężystość oraz niezwykle wysoką elastyczność punktową, co przekłada się na doskonałe wspieranie całej sylwetki każdego użytkownika podczas nocnego wypoczynku.

Materace Pocket Plus

Materace Pocket Plus to modele wykorzystujące w swojej budowie innowacyjne sprężyny, które sięgają nawet 15 centymetrów wysokości. Dzięki wielu drobnym, ale wysokim sprężynom osiągnięto najbardziej optymalną sprężystość oraz niezwykle wysoką elastyczność punktową, co przekłada się na doskonałe wspieranie całej sylwetki każdego użytkownika podczas nocnego wypoczynku.
Materac Dance Hilding Hybrydowy -30%

Materac Dance Hilding Hybrydowy

Dostawa DTS

Materac Hilding Dance dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DTS.
Dzięki temu zyskujesz:

  • Możliwość śledzenia przesyłki na stronie oraz kontaktu z kurierem.
  • Doręczenie przesyłki przez 2 pracowników.
  • Pewność, że materac zostanie wniesiony pod drzwi Twojego mieszkania.
1 959,30 zł Cena podstawowa 2 799,00 zł Cena
  • -30%

Materace Pocket Plus

Materace Pocket Plus to raczej opcja, którą rzadko się interesujemy - pytanie tylko, dlaczego? Choć na rynku nie ma ich jeszcze tak wielu jak w przypadku standardowych materacy kieszeniowych, to jednak wyróżniają się one wieloma cennymi właściwościami, których powinniśmy pożądać, poszukując dla siebie idealnego podłoża do snu. Modele Pocket Plus to zresztą nic innego jak materace kieszeniowe, które mogą wykorzystywać dodatkowe warstwy pianki lub innych materiałów komfortowych w celu uzyskania lepszego podparcia i wygody podczas wypoczynku. Wypełnienie tych materacy również składa się ze sprężyn umieszczonych w oddzielnych kieszeniach, co przekłada się na ich indywidualną pracę i lepsze dostosowanie do sylwetki użytkownika.

Doskonałe właściwości materacy Pocket Plus

Materace Pocket Plus charakteryzują się przede wszystkim wysokim poziomem komfortu, który uzyskujemy dzięki dopracowanej konstrukcji. Jest ona oczywiście oparta na sprężynach kieszeniowych, których obecność przekłada się na indywidualne dopasowanie do kształtu i wagi ciała, a tym samym równomierne rozłożenie nacisku i redukcję jego punktów. Dodatkowo, materace Pocket Plus są znane z redukcji transferu ruchu, co oznacza, że ruch jednej osoby na materacu nie przeszkadza drugiej osobie śpiącej obok. Ta właściwość jest jednak cenna nie tylko w przypadku par, ale także samodzielnych użytkowników, gdyż jakikolwiek ich ruch podczas wypoczynku nie wpływa na jego jakość. Nie sposób też nie wspomnieć o materiałach, które są wykorzystywane do produkcji materacy Pocket Plus. Cechują się one wysoką jakością, co sprawia, że są trwałe, odporne na zniekształcenia, a sam materac może służyć nam przez wiele lat. Dodatkowe warstwy materiału decydują także o wyższym poziomie wygody niż w przypadku standardowych modeli kieszeniowych. Materace Pocket Plus pozwalają również uzyskać bardzo dobrą sprężystość podłoża, wysoki poziom jego elastyczności, co przekłada się na doskonałą stabilizację całego kręgosłupa. Ponadto mięśnie i stawy są odciążone i mają możliwość w pełni się zregenerować, bez ryzyka nieprzyjemnego drętwienia poszczególnych kończyn. Ponadto warto też zwrócić uwagę na wysoki poziom wentylacji wkładu modeli Pocket Plus. Dzięki temu charakteryzują się one także higienicznymi warunkami wypoczynku, które są niezwykle istotne dla naszego zdrowia.

Materace Pocket Plus dla par i sportowców

Materace Pocket Plus to przede wszystkim dobre materace dla par. Dlaczego? Ponieważ ich konstrukcja sprawia, że redukują drgania wynikające z ruchów osoby śpiącej obok, zapewniając obu użytkownikom spokojny, niezakłócony sen. Sprawdzą się nawet w sypialniach partnerów, między którymi występuje znaczna różnica wagi. Takie unikatowe właściwości materaca Pocket Plus są możliwe dzięki zastosowaniu mnóstwa drobnych sprężyn, których wysokość sięga nawet 15 centymetrów. Konstrukcja ta została dodatkowo zaprojektowana w sposób pozwalający osiągnąć 7 stref twardości dla optymalnego wsparcia każdej poszczególnej części ciała użytkownika. Dlatego też materace Pocket Plus są dedykowane również sportowcom, osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz tym poszukującym w sypialni miejsca do komfortowego odpoczynku.

Materac Pocket Plus, czyli gwarancja higieny snu

Dobry materac Pocket Plus to nie tylko wybór komfortu, ale również gwarancja higieny snu. Charakteryzuje się on wysokim poziomem wentylacji wkładu, dzięki czemu mogą z niego korzystać także osoby zmagające się z astmą czy alergią. Cyrkulacja powietrza sprawia, że we wnętrzu nie zbiera się kurz i wilgoć, zatem materac zachowuje czystość, higienę i stwarza optymalny mikroklimat dla zdrowego snu. Ponadto, aby jeszcze bardziej zadbać o czystość, do materaca Pocket Plus dołączono funkcjonalny pokrowiec, który można wyprać w pralce, usuwając z łóżka wszelkie plamy i zabrudzenia. To kolejny niezwykle istotny aspekt dla osób, które cenią czystość i świeżość swojego wypoczynku. W rezultacie modele Pocket Plus są idealnym rozwiązaniem w trosce o zdrowy i higieniczny wypoczynek, a w szczególności dla tych zmagających się z wrażliwą skórą wymagającą przyjaznych dla niej materiałów.

Model Pocket Plus dla osób z bólem kręgosłupa

Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych, a tym samym umiejętności dostosowania do kształtu i wagi ciała, materace Pocket Plus mogą stanowić również świetny wybór dla osób z wszelkimi schorzeniami kręgosłupa. Zapewniają one równomierne rozłożenie nacisku, stabilizują pozycję naszej sylwetki oraz odprężają mięśnie pleców, co przekłada się na doświadczenie ulgi w bólu stawów. Są to zatem kluczowe czynniki dla walki z bólem kręgosłupa oraz poprawy postawy podczas snu, jak i na co dzień. Co więcej, modele Pocket Plus dedykowane osobom ze schorzeniami kręgosłupa często zawierają dodatkowe warstwy materiałów ortopedycznych, takich jak wysokoelastyczne pianki czy lateks, które zapewniają jeszcze lepsze wsparcie dla pleców oraz ułatwiają odpowiednie ułożenie ciała w czasie wypoczynku. Warto także zaznaczyć, że posiadają one różne strefy twardości, co pozwala dostosować je do własnych potrzeb oraz pod kątem różnych partii ciała. Ten aspekt również może gwarantować lepsze podparcie dla kręgosłupa oraz większy poziom komfortu snu. Osoby z bólem kręgosłupa zdecydowanie powinny więc rozważyć nabycie materaca Pocket Plus, dzięki czemu szybko zauważą poprawę w postawie swojego ciała oraz będą się cieszyły zdrowym wypoczynkiem.

Materace Pocket Plus dostępne w wielu rozmiarach

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na materace Pocket Plus? Między innymi z tego względu, że są one dostępne w wielu rozmiarach, zarówno tych odpowiednich dla łóżek pojedynczych, jak i małżeńskich. Wybierając więc jeden z modeli Pocket Plus, nie musimy obawiać się niedopasowania materaca do wymiarów naszego łóżka. Bez problemu jesteśmy w stanie znaleźć wybrany model w rozmiarze 80x200, 180x200, czy nawet mniej powszechnym 100x200.

Materace Pocket Plus to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka nie tylko wysokiego komfortu snu, ale również idealnego wsparcia i stabilizacji kręgosłupa podczas snu. Tego typu materace mogą być wykorzystywane jako profilaktyka dolegliwości bólowych pleców i odcinka szyjnego, dając wygodę w każdej pozycji. Poza tym gwarantują wysoce higieniczny wypoczynek, a tym samym dobry jakościowo sen, nawet jeśli współdzielimy jedną przestrzeń sypialnianą z drugą połówką.