Najnowsze wpisy

Materace 90x200 cm

Materace 90x200 cm

Materac Hybrid Supreme Plus SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Supreme Plus SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Supreme Plus to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 536,80 zł Cena podstawowa 3 171,00 zł Cena
 • -20%
Materac Supreme SleepMed Piankowy -20%

Materac Supreme SleepMed Piankowy

SleepMed Supreme to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 987,20 zł Cena podstawowa 2 484,00 zł Cena
 • -20%
Materac Comfort SleepMed Piankowy -20%

Materac Comfort SleepMed Piankowy

SleepMed Comfort to materac polecany w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 434,40 zł Cena podstawowa 1 793,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Premium Plus SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Premium Plus SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Premium Plus to materac o właściwościach wspomagających proces rehabilitacji wad postawy. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 422,40 zł Cena podstawowa 3 028,00 zł Cena
 • -20%
Materac Premium SleepMed Piankowy -20%

Materac Premium SleepMed Piankowy

SleepMed Premium to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 600,80 zł Cena podstawowa 2 001,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Premium SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Premium SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Premium to materac o właściwościach wspomagających proces rehabilitacji wad postawy. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 549,60 zł Cena podstawowa 1 937,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Supreme SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Supreme SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Supreme to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 910,40 zł Cena podstawowa 2 388,00 zł Cena
 • -20%
Materac Hybrid Comfort Plus SleepMed Multipocket -20%

Materac Hybrid Comfort Plus SleepMed Multipocket

SleepMed Hybrid Comfort Plus to materac polecany w profilaktyce wad rowojowych układu ruchowego.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 235,20 zł Cena podstawowa 2 794,00 zł Cena
 • -20%
Materac Supreme Plus SleepMed Piankowy -20%

Materac Supreme Plus SleepMed Piankowy

SleepMed Supreme Plus to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 306,40 zł Cena podstawowa 2 883,00 zł Cena
 • -20%
Materac Premium Plus SleepMed Piankowy -20%

Materac Premium Plus SleepMed Piankowy

SleepMed Premium Plus to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Posiada status wyrobu medycznego w klasie I. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 925,60 zł Cena podstawowa 2 407,00 zł Cena
 • -20%
Materac Comfort Plus SleepMed Piankowy -20%

Materac Comfort Plus SleepMed Piankowy

SleepMed Comfort Plus to materac polecany w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

1 712,80 zł Cena podstawowa 2 141,00 zł Cena
 • -20%
Materac Natura Plus SleepMed Piankowy -20%

Materac Natura Plus SleepMed Piankowy

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

2 216,80 zł Cena podstawowa 2 771,00 zł Cena
 • -20%

Materace 90x200 cm

Materace 90x200 stanowią mniej powszechny wybór wśród innych rozmiarów materacy, jednakże nie oznacza to, że nie mogą zapewniać równie jakościowego, jak i nie lepszej jakości wypoczynku! Wszystko zależy od tego, jak podejdziemy do sprawy kupna i czy uwzględnimy tutaj swoje osobiste potrzeby i preferencje. Warto przekonać się, że modele 90x200 to doskonałe rozwiązanie jako podłoże do snu, które gwarantuje prawdziwie regenerujący wypoczynek.

Dla kogo materac 90x200?

Materace 90x200 to szeroka gama produktów, które świetnie sprawdzą się dla wszystkich osób poszukujących pojedynczych modeli. Spanie samemu niesie ze sobą bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim na myśli mamy tutaj fakt, że materac do spania 90x200 kupujemy, mając na uwadze tylko i wyłącznie swoje potrzeby, przez co znacznie łatwiej będzie znaleźć nam idealny produkt! Trudno również nie zauważyć, że model 90x200 jest nieco większy od klasycznych materacy pojedynczych, dlatego też stanowi dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie sporą przestrzeń wypoczynku. Może być odpowiedni zarówno dla nastolatków w okresie rozwoju, jak i dorosłych, dla których mniejsze modele są niewystarczające. Warto wtenczas rozpatrzyć zakup modelu Zorba Hilding - jest to materac dostępny w rozmiarze 90x200, idealnym dla łóżek pojedynczych. Nikt jednak nie powiedział, że w tego typu model, nie mogą także wyposażyć się pary współdzielące jedną przestrzeń sypialnianą. Gdy połączą one dwa materace 90x200, uzyskają przestrzeń o rozmiarze 180x200, którym często cechują się łóżka małżeńskie. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie zalecane parom w przypadku, gdy posiadają one inne potrzeby i preference dotyczące wypoczynku. O czym jednak musimy pamiętać wybierając dobry materac 90x200?

Jaki materac 90x200 dla komfortowego wypoczynku?

Ważne jest przede wszystkim to, żeby nasz materac do łóżka 90x200 gwarantował nam odpowiednie podparcie dla całego ciała, co jednocześnie musi iść w parze z wysokim komfortem użytkowania. Dlatego też w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na kwestię wypełnienia materaca. W zależności od konkretnego rodzaju i zastosowanych materiałów możemy uzyskać innej jakości wypoczynek.

Materace sprężynowe 90x200

W przypadku materaców do snu 90x200 najczęściej spotykamy się z wypełnieniem sprężynowym, piankowym oraz hybrydowym. Materace sprężynowe 90x200 przede wszystkim wyróżniają się doskonałą elastycznością dzięki zastosowaniu specjalnych sprężyn, które odpowiadają za amortyzację przestrzeni sypialnianej. Tym samym tego typu modele zapewniają swoim użytkownikom optymalny komfort wypoczynku.

Materace sprężynowe 90x200

Nie sposób jednak nie wyróżnić tutaj materacy kieszeniowych 90x200. Zastosowano w nich technologię niezależnie pracujących sprężyn, które w efekcie indywidualnie reagują na wywierany ciężar ciała, zapewniając odpowiednie podparcie. Doskonałym przykładem jest tutaj model Nevada Hilding, w którym 7-strefowa sprężyna MultiPocket nadaje powierzchni materaca doskonałą elastyczność punktową. Dzięki temu konkretne partie ciała są stabilizowane z odpowiednim dla nich naciskiem. Ponadto wszystkie materace sprężynowe 90x200 mogą pochwalić się możliwością zapewnienia wysokiej higieny wypoczynku ze względu na przewiewną konstrukcję zapobiegającą magazynowaniu się zanieczyszczeń. Stanowią więc dobre rozwiązanie zarówno dla osób o podwyższonej masie ciała, jak i tych, którzy wymagają czystego środowiska snu.

Materace piankowe 90x200

Poszukując idealnego materaca 90x200, warto też zwrócić uwagę na materace piankowe 90x200 wypełnione zaawansowanymi technologicznie piankami o szerokiej gamie właściwości. Przede wszystkim mogą one pochwalić się wysokim poziomem komfortu, a jednocześnie stabilnością oraz odpornością na roztocza i inne alergeny. W szczególności na uwagę zasługuje tutaj model Materasso Top Latex, który dostępny jest właśnie w rozmiarze 90x200. Dzięki przyjemnemu dla skóry wypełnieniu lateksowemu gwarantuje doskonałą miękkość, a przy tym pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Ponadto lateks to hipoalergiczny materiał, który również w dużym stopniu wpływa na komfort wypoczynku, gdyż jest wolny od szkodliwych dla zdrowia substancji. Z kolei model Julia Janpol to przykład materaca termoelastycznego 90x200 stanowiący doskonałą propozycję dla osób, które oczekują od podłoża do snu przyjemnego otulenia. Użytkownikom z problemami z kręgosłupem z kolei rekomenduje się materace visco 90x200 posiadające właściwości prozdrowotne. Tego typu modele nierzadko projektowane są z takimi technologiami, jak otwory wentylacyjne czy warstwy chłodzące. Dzięki temu materace visco dbają o czystość środowiska sypialnianego.

Jaką twardość materaca 90x200 wybrać?

Poza wyborem rodzaju wypełnienia powinniśmy również pamiętać o doborze odpowiednio twardego materaca 90x200. Warto wtenczas uwzględnić takie czynniki jak masa własnego ciała, preferowana pozycja snu czy ewentualne problemy zdrowotne. Są to te elementy, które powinny decydować o tym, czy wybierzemy miękkie, średnie, a może twarde podłoże do snu. Jednakże modele 90x200, znajdujące się w naszej ofercie, zapewniają nawet 5 poziomów twardości:

 • materac 90x200 H1 (miękki);
 • materac 90x200 H2 (średni);
 • materac 90x200 H3 (średniotwardy);
 • materac 90x200 H4 (twardy);
 • materac 90x200 H5 (bardzo twardy).

Jeśli zmagasz się ze schorzeniami kręgosłupa, z całą pewnością potrzebujesz większej stabilności, a tym samym twardego materaca do snu, np. Foxtrot Hilding, który jest także dedykowany osobom starszym oraz tym o większej wadze. Natomiast model Electro Hilding stanowi rozwiązanie dla tych, którzy poszukują produktu dającego możliwość regulacji twardości. Wtenczas najczęściej stosuje się odpinany top, którego zdjęcie zapewnia większą miękkość.

A może materac nawierzchniowy 90x200?

Ciekawą propozycją wydaje się być też materac nawierzchniowy 90x200, który stanowi alternatywę dla zakupu głównego materaca. Charakteryzuje go to, iż niskim kosztem jest w stanie podnieść jakość snu na dotychczasowym podłożu – bez względu na to, czy śpimy na starym materacu, czy też sofie. Jednak w przypadku posiadania materaca głównego 90x200, materac nawierzchniowy o tym samym rozmiarze może poprawić twardość podłoża - zmiękczając je lub utwardzając. To też dobre rozwiązanie dla tych osób, które chcą ochronić materac główny przed uszkodzeniami, zabrudzeniami i zużyciem. Materac nawierzchniowy jest o wiele łatwiejszy w utrzymaniu w czystości, ponieważ jest cieńszy.

Nasze tanie materace 90x200 to świetna propozycja dla wszystkich ceniących sobie wysoką jakość zakupionych przez nich produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!