Filtruj według (4 products)

Cena

285,00 zł - 300,00 zł

Pościel

Dobrze dobrana pościel bardzo wpływa na nasz komfort. To z nią nasza skóra ma bezpośrednią styczność, należy więc dopilnować, aby była ona przyjemna i bezpieczna. Właściwości antyalergiczne czy wspaniała miękkość? Zastanówmy się, na czym nam zależy i dopasujmy pościel tak, aby satysfakcjonowała nas w stu procentach. Satynowa, bawełniana, z lnu… Możliwości jest wiele, a każda z nich zapewnia wysoki komfort! Poznaj naszą ofertę pościeli do łóżka i wybierz tę najlepszą dla siebie.

Pościel

Pościel

Pościel to tkanina, która ma bezpośredni kontakt z naszą skórą. Z tego względu powinniśmy starannie wybrać taką, która trafi do naszej sypialni. Musi być miła w dotyku, ale też cechować się istotnymi właściwościami. Dobra pościel to taka, która poza zapewnieniem nam komfortu, oddziałuje pozytywnie na naszą skórę. Ten efekt gwarantują wszelkie naturalne produkty.

Zdecydowanym hitem jest pościel bawełniana, która zapewnia świetną cyrkulację powietrza i pozwala naszej skórze oddychać. Oprócz tego jest wykonana z niezwykle przyjemnej tkaniny, która znacząco oddziałuje na naszą wygodę. Świetną opcją będzie pościel lniana, która wspaniale się prezentuje, a do tego posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. To idealny wybór dla tych, którym zależy nie tylko na zdrowym i komfortowym śnie, ale i organicznych rozwiązaniach. Nie ma wątpliwości, że jeśli zadbamy o wysokiej jakości pościel, zauważymy widoczne zmiany.

Niezwykle eleganckim rozwiązaniem będzie pościel satynowa, która wyróżnia się śliskim materiałem i niezwykłym połyskiem, który dodaje jej uroku. Dzięki niej zatroszczymy się nie tylko o wygodę, ale i o wystrój naszej sypialni. Wybierając pościel do łóżka, powinniśmy mieć na uwadze to, aby dobrać produkt o odpowiednim rozmiarze. Pościel musi idealnie pasować do posiadanej przez nas kołdry - w ten sposób możemy liczyć na jak najwyższy komfort.

Do łóżek jednoosobowych wspaniale sprawdzi się pościel 140x200. W przypadku pary lepszą opcją będzie pościel 160x200 lub pościel 200x200, która okryje obydwoje partnerów. Kolejną kwestią, jaką należy wziąć pod uwagę podczas wyboru pościeli, jest komfort termiczny. Cyrkulacja powietrza i skuteczne odprowadzanie wilgoci to cechy, które bez wątpienia powinna posiadać każda pościel. Dzięki temu nie musimy obawiać się przegrzania ani nadmiernego pocenia w nocy. W przypadku chłodniejszych dni trzeba dopilnować, aby okrycie, pod którym śpimy, dawało nam ciepło. W tym przypadku warto postawić na pościel flanelową bądź z wełny.