Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Materac Hilding Kołysanka


| Zobacz opinie
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

349,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY
Pokrowiec DOSTĘPNY
Ilość


Dostępne rozmiary
60x120
70x140
Cechy
dla niemowląt
dwustronny (odwracalny)
Twardość
twardy
średniotwardy
Wysokość
ok. 11 cm
Wypełnienie
profilowana pianka Flexifoam połączona z warstwą kokosu o wys. 10 cm
Pokrowiec
Lotus
Okres gwarancji
5 lat
Sposób pakowania
na płasko

HILDING KOŁYSANKA - Opis materaca

Hilding Kołysanka to dwustronny, nieprzemakalny materac dla niemowląt od pierwszych dni życia. Wkład na bazie przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam utwardzono warstwą kokosu z dodatkiem lateksu, zabezpieczając tym samym materac przed wilgocią i przemoczeniem. Konstrukcja materaca oferuje wybór bardziej miękkiego lub bardziej twardego wsparcia – wystarczy odwrócić materac na drugą stronę. Materacyk ubrany w innowacyjny pokrowiec Lotus o właściwościach wodoodpornych, ułatwiający utrzymanie idealnej czystości. Kołysanka w pokrowcu Lotus otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022 r.

NAZWA PRODUKTU

HILDING KOŁYSANKA - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Probiotex

Pokrowiec Lotus – Pokrowiec nowej generacji przeznaczony dla maluchów. Biały, w delikatne, beżowe wzory. Pikowany, antyalergiczny, w pełni bezpieczny dla dzieci. Wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Odporny zarówno na wodę, jak i substancje oleiste. Resztki zanieczyszczenia wystarczy zebrać wilgotną ściereczką. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

HILDING KOŁYSANKA - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - Materace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Materac HILDING KOŁYSANKA - Dlaczego warto go wybrać?

Okres gwarancji na wkład materaca.
5 lat gwarancji Okres gwarancji na wkład materaca - obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
Możliwość prania w 40°.
Możliwość prania w 40° Pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać w temperaturze do 40° Celsjusza.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Materac ubrany w pokrowiec wykonany z materiałów odpornych na wodę oraz zabrudzenia.
Nieprzemakalność Materac ubrany w pokrowiec wykonany z materiałów odpornych na wodę oraz zabrudzenia.
Materacyk przystosowany dla niemowląt od 1 dni życia. Starannie dobrane, bezpieczne surowce gwarantują odpowiednie wsparcie oraz pozwalają na prawidłowy rozwój kręgosłupa podczas snu. Materacyk dodatkowo ubrany w pokrowiec wytrzymały na uszkodzenia, zabrudzenia i zamoczenia. Materacyki dedykowane dla niemowląt w procesie produkcji przepuszczane są przez detektor metali, dzięki czemu gwarantujemy, że produkt jest w pełni bezpieczny i wolny od elementów metalowych.
Dla niemowląt od 1 dni życia Materacyk przystosowany dla niemowląt od 1 dni życia. Starannie dobrane, bezpieczne surowce gwarantują odpowiednie wsparcie oraz pozwalają na prawidłowy rozwój kręgosłupa podczas snu. Materacyk dodatkowo ubrany w pokrowiec wytrzymały na uszkodzenia, zabrudzenia i zamoczenia. Materacyki dedykowane dla niemowląt w procesie produkcji przepuszczane są przez detektor metali, dzięki czemu gwarantujemy, że produkt jest w pełni bezpieczny i wolny od elementów metalowych.

Mam w swojej sypialni materac od Hilding i bez wahania kupiłam go też dla mojej córki. Sprawdzona jakość, a i cena nie nadszarpuje aż tak budżetu, jaki przeznaczony dla noworodków. Polecam każdemu świeżoupieczonemu rodzicowi.

Kupiłem z polecenia kolegi i nie wyobrażam sobie, aby nasz maluszek spał na czymś innym. Świetne wykonanie i cena. Serdecznie polecam.

Mogą Cię zainteresować również