Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka London Herbal Materasso Anatomiczna


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


441,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
72x42
Wysokość
12 cm
Wypełnienie
Wysokoelastyczna pianka Herbal Foam
Pokrowiec
Lyocell
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materasso London Herbal - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso London Herbal to produkt, który zapewni Ci nie tylko wygodę, ale także korzystne właściwości dla Twojego snu. Wypełnienie poduszki wykonane jest z wysokoelastycznej pianki Herbal Foam, która została wzbogacona wyciągiem z kwiatu dzikiej róży. Dzięki specjalnym kanalikom wewnątrz pianki, poduszka zapewnia doskonałą wymianę powietrza, co przekłada się na utrzymanie higieny produktu. Miękkość poduszki oraz jej odporność na eksploatację sprawiają, że jest ona niezwykle przyjemna w użytkowaniu.


Dodatkowo, poduszka Materasso London Herbal została nasączona olejkami eterycznymi, co sprawia, że wykazuje działanie relaksujące zarówno na umysł, jak i ciało. Dzięki temu, podczas snu możesz cieszyć się domową aromaterapią, która pomaga w redukcji stresu i ułatwia zasypianie. Pozwala to na niezakłócony, spokojny sen, który jest niezwykle ważny dla zdrowego odpoczynku. Poduszka jest również wyposażona w pokrowiec Lyocell, który jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale również przyczynia się do utrzymania higienicznego środowiska snu. Dzięki swoim właściwościom, pokrowiec zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla poduszki.

Materasso Antibacterial - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - aksamitnie delikatny, luksusowy pokrowiec, który wykonano z włókna wysokiej jakości dobrze zachowującego swój kształt. Tworzywo jest w 100% pochodzenia naturalnego – jego podstawowym komponentem jest celuloza drzewna. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne oraz absorbujące i odprowadzające wilgoć, dzięki czemu pozwala zachować higienę podłoża. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Fantastyczna jakość, a jednocześnie przystępna cena.

Warto zainwestować w zdrowy sen – ta poduszka to strzał w dziesiątkę!

Anatomiczny kształt idealnie podpiera kręgosłup. Jestem zachwycony!

Fantastyczna poduszka! Ziołowy wkład sprawia, że sen staje się jeszcze bardziej relaksująca

Materiał ziołowy dodaje jej przyjemnego, naturalnego zapachu, a jej kształt doskonale podpiera moją głowę.

Polecam tę poduszkę!

Mogą Cię zainteresować również