Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka Paris Herbal Materasso Anatomiczna


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


410,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
60x43x11
Wysokość
12 cm
Wypełnienie
Wysokoelastyczna pianka Herbal Foam
Pokrowiec
Lyocell
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materasso London Herbal - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Herbal to wyjątkowy produkt, który zapewnia nie tylko doskonałą wygodę, ale także korzyści dla Twojego snu i relaksu. Wypełnienie poduszki wykonane jest z wysokoelastycznej pianki Herbal Foam, która posiada kanały wentylacyjne, zapewniające wysoki poziom higieny. Ta miękka i elastyczna pianka została dodatkowo wzbogacona olejkiem z kwiatów dzikiej róży, nadając poduszce przyjemny zapach. Dodatkowo, olejki eteryczne zastosowane w produkcji poduszki Materasso Paris Herbal pełnią rolę aromaterapii. Ich kojący i delikatny zapach skutecznie odpręża i ułatwia zasypianie. Działanie uspokajające pozwala użytkownikowi pozbyć się stresu nagromadzonego w ciągu dnia, tworząc idealne warunki do spokojnego snu. Wnętrze poduszki zostało dodatkowo wzmocnione luksusowym pokrowcem Lyocell, który nie tylko otula ciało przyjemnym uczuciem, ale także zapewnia higieniczne środowisko snu. Dzięki swoim właściwościom, pokrowiec zapewnia dodatkową warstwę ochrony i dbałość o czystość poduszki.

Materasso Antibacterial - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - aksamitnie delikatny, luksusowy pokrowiec, który wykonano z włókna wysokiej jakości dobrze zachowującego swój kształt. Tworzywo jest w 100% pochodzenia naturalnego – jego podstawowym komponentem jest celuloza drzewna. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne oraz absorbujące i odprowadzające wilgoć, dzięki czemu pozwala zachować higienę podłoża. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Ta poduszka anatomiczna rewelacyjnie podpiera moją szyję, zapewniając komfort podczas snu. Już nie budzę się z bólem szyi!

Nigdy nie spocę się podczas snu! Materiał tej poduszki doskonale odprowadza ciepło, co sprawia, że sen jest jeszcze bardziej komfortowy.

Idealna poduszka!

Bez względu na to, czy śpię na boku, czy na plecach, ta poduszka idealnie się do tego dopasowuje, zapewniając odpowiednie podparcie.

Przyzwoita cena za wysoką jakość! Nie żałuję wydanych pieniędzy na ten produkt.

Idealna, strzał w dzięsiątke

jest super

Mogą Cię zainteresować również