Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Herbal


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


410,00 zł
Ilość

Informujemy, że zamówienia złożone na produkty Materasso w dniach 01.12.2023 - 31.12.2023 zostaną dostarczone do 26.01.2024, natomiast zamówienia złożone od 01.01.2024 będą realizowane w kolejności od 27.01.2024.


Dostępne rozmiary
60x43x11
Wysokość
12 cm
Wypełnienie
Wysokoelastyczna pianka Herbal Foam
Pokrowiec
Lyocell
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materasso London Herbal - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Herbal to wyjątkowy produkt, który zapewnia nie tylko doskonałą wygodę, ale także korzyści dla Twojego snu i relaksu. Wypełnienie poduszki wykonane jest z wysokoelastycznej pianki Herbal Foam, która posiada kanały wentylacyjne, zapewniające wysoki poziom higieny. Ta miękka i elastyczna pianka została dodatkowo wzbogacona olejkiem z kwiatów dzikiej róży, nadając poduszce przyjemny zapach. Dodatkowo, olejki eteryczne zastosowane w produkcji poduszki Materasso Paris Herbal pełnią rolę aromaterapii. Ich kojący i delikatny zapach skutecznie odpręża i ułatwia zasypianie. Działanie uspokajające pozwala użytkownikowi pozbyć się stresu nagromadzonego w ciągu dnia, tworząc idealne warunki do spokojnego snu. Wnętrze poduszki zostało dodatkowo wzmocnione luksusowym pokrowcem Lyocell, który nie tylko otula ciało przyjemnym uczuciem, ale także zapewnia higieniczne środowisko snu. Dzięki swoim właściwościom, pokrowiec zapewnia dodatkową warstwę ochrony i dbałość o czystość poduszki.

Materasso Antibacterial - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - aksamitnie delikatny, luksusowy pokrowiec, który wykonano z włókna wysokiej jakości dobrze zachowującego swój kształt. Tworzywo jest w 100% pochodzenia naturalnego – jego podstawowym komponentem jest celuloza drzewna. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne oraz absorbujące i odprowadzające wilgoć, dzięki czemu pozwala zachować higienę podłoża. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Brak opinii użytkowników

Mogą Cię zainteresować również