Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka anatomiczna Materasso London Viscogreen


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


355,00 zł
Ilość

Informujemy, że zamówienia złożone na produkty Materasso w dniach 01.12.2023 - 31.12.2023 zostaną dostarczone do 26.01.2024, natomiast zamówienia złożone od 01.01.2024 będą realizowane w kolejności od 27.01.2024.


Dostępne rozmiary
72x42
Wysokość
12 cm
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Viscogreen
Pokrowiec
Silver
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materasso Paris Viscogreen - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Viscogreen to doskonały wybór dla osób poszukujących komfortowego i ekologicznego rozwiązania. Wnętrze poduszki wykonane jest z pianki Viscogreen, która powstaje na bazie naturalnych surowców z oleju rycynowego. Dodatkowo, została wzbogacona ekologicznym aromatem aloesu, który sprawia, że poduszka ma przyjemny zapach.


Poduszka posiada specjalny, anatomiczny kształt, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Doskonale podpiera delikatny odcinek szyjny kręgosłupa oraz głowę śpiącego. Dzięki innowacyjnemu tworzywu piankowemu, poduszka dostosowuje się do kształtu ciała i zapamiętuje jego formę, zapewniając optymalne podparcie.


Wypełnienie poduszki zostało otulone przez pokrowiec Silver, wykonany z delikatnej w dotyku dzianiny. Dodatkowo, włókna pokrowca zostały wzbogacone jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Dzięki temu, poduszka utrzymuje środowisko snu czyste i higieniczne.

Materasso Paris Viscogreen - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Lavender

Pokrowiec Lavender - pokrowiec nasączony olejkiem z kwiatu lawendy lekarskiej, dzięki czemu posiada wyjątkowe właściwości odprężające ciało i umysł, regeneruje również system nerwowy. Zwiększa komfort snu oraz dba o prawidłową wentylację wewnątrz materaca (taśma 3D). Pokrowiec pralny w temperaturze do 60oC.

Brak opinii użytkowników

Mogą Cię zainteresować również