Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka Paris Viscogreen Materasso Anatomiczna


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


327,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
60x43x11
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Viscogreen
Pokrowiec
Silver
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materasso Paris Viscogreen - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Paris Viscogreen to doskonały wybór dla osób poszukujących komfortowego i ekologicznego rozwiązania. Wnętrze poduszki wykonane jest z pianki Viscogreen, która powstaje na bazie naturalnych surowców z oleju rycynowego. Dodatkowo, została wzbogacona ekologicznym aromatem aloesu, który sprawia, że poduszka ma przyjemny zapach.


Poduszka posiada specjalny, anatomiczny kształt, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Doskonale podpiera delikatny odcinek szyjny kręgosłupa oraz głowę śpiącego. Dzięki innowacyjnemu tworzywu piankowemu, poduszka dostosowuje się do kształtu ciała i zapamiętuje jego formę, zapewniając optymalne podparcie.


Wypełnienie poduszki zostało otulone przez pokrowiec Silver, wykonany z delikatnej w dotyku dzianiny. Dodatkowo, włókna pokrowca zostały wzbogacone jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Dzięki temu, poduszka utrzymuje środowisko snu czyste i higieniczne.

Materasso Paris Viscogreen - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver - wysokiej jakości pokrowiec wykonany ze specjalnej tkaniny Silver Protect ograniczającej rozwój szkodliwych dla zdrowia bakterii i mikroorganizmów; został poddany jonizacji srebrem, posiada również antymikrobalne działanie – w efekcie jest wyjątkowo bezpieczny dla alergików. Pokrowiec hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Troche droga, ale warta swojej ceny

to wysokiej jakości produkt

Kolejny raz kupuje tą poduszkę, bo jest niesamowita

idealna

Mogą Cię zainteresować również