Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka anatomiczna Materasso London


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


242,00 zł
Ilość

Informujemy, że zamówienia złożone na produkty Materasso w dniach 01.12.2023 - 31.12.2023 zostaną dostarczone do 26.01.2024, natomiast zamówienia złożone od 01.01.2024 będą realizowane w kolejności od 27.01.2024.


Dostępne rozmiary
72x42
Wysokość
12 cm
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec
Lavender
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Poduszka anatomiczna Materasso London - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso London to doskonałe rozwiązanie zapewniające wyjątkowy komfort snu. Jej rdzeń wykonany jest z pianki termoelastycznej Lazy Foam, która reaguje na zmiany temperatury. Gdy poduszka styka się z ciepłem generowanym przez ciało użytkownika, pianka dopasowuje się do krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa i głowy, tworząc indywidualny, anatomiczny kształt. Dzięki temu poduszka doskonale podpiera głowę, minimalizując nacisk i zapewniając optymalny komfort snu.


Nowoczesne wnętrze poduszki jest otulone tradycyjnym pokrowcem Lavender, wykonanym z naturalnej dzianiny. Włókna pokrowca zostały nasączone olejkiem z lawendy, który nadaje poduszce piękny zapach i działa relaksująco. Dodatkowo, olejek z lawendy posiada właściwości uspokajające, co sprzyja głębokiemu i odprężającemu snu.

Materasso London - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Lavender

Pokrowiec Lavender - pokrowiec nasączony olejkiem z kwiatu lawendy lekarskiej, dzięki czemu posiada wyjątkowe właściwości odprężające ciało i umysł, regeneruje również system nerwowy. Zwiększa komfort snu oraz dba o prawidłową wentylację wewnątrz materaca (taśma 3D). Pokrowiec pralny w temperaturze do 60oC.

>

Brak opinii użytkowników

Mogą Cię zainteresować również