Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka anatomiczna Materasso Paris


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


235,00 zł
Ilość

Informujemy, że zamówienia złożone na produkty Materasso w dniach 01.12.2023 - 31.12.2023 zostaną dostarczone do 26.01.2024, natomiast zamówienia złożone od 01.01.2024 będą realizowane w kolejności od 27.01.2024.


Dostępne rozmiary
60x43x11
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec
Lavender
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Poduszka anatomiczna Materasso London - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Paris to doskonałe rozwiązanie zapewniające niezrównany komfort snu. Jej rdzeń wykonany został z termoelastycznej pianki Lazy Foam, która aktywnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem generowanego ciepła. Dzięki temu poduszka zapewnia idealne podparcie dla delikatnej szyi i masywniejszej głowy, tworząc idealnie skrojone podłoże. Dodatkowo, wyjątkowy kształt poduszki umożliwia wypełnienie pustej przestrzeni między plecami a materacem, zapewniając optymalne wsparcie.


Nowoczesne wnętrze poduszki jest umieszczone w tradycyjnym pokrowcu Lavender, który dzięki swojemu lawendowemu zapachowi kojarzy się z pięknymi, fioletowymi polami Prowansji. To połączenie innowacyjnej technologii i przyjemnego doznania zapachowego sprawia, że poduszka Materasso Paris stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowego komfortu snu i relaksu.

Materasso London - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Lavender

Pokrowiec Lavender - pokrowiec nasączony olejkiem z kwiatu lawendy lekarskiej, dzięki czemu posiada wyjątkowe właściwości odprężające ciało i umysł, regeneruje również system nerwowy. Zwiększa komfort snu oraz dba o prawidłową wentylację wewnątrz materaca (taśma 3D). Pokrowiec pralny w temperaturze do 60oC.

>

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Świetna poduszka

Mogą Cię zainteresować również