Poduszka Popular Piccolo Materasso Anatomiczna
Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka Popular Piccolo Materasso Anatomiczna


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


107,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
43x24
Wysokość
11 cm
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec
Aloe Vera
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Poduszka anatomiczna Materasso Popular Piccolo - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Popular Piccolo to połączenie doskonałego komfortu i innowacyjnej technologii. Jej wkład został bezpośrednio odlany z termoelastycznej pianki Lazy Foam, która zapewnia trwałość i niezmienną formę nawet przy regularnym użytkowaniu. To materiał, który reaguje na ciepło wytwarzane przez ciało i idealnie dopasowuje się do krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa, przynosząc ulgę osobom cierpiącym na ból.


Poduszka jest nie tylko funkcjonalna, ale także praktyczna. Jest wyposażona w pokrowiec z naturalnej dzianiny, który jest przyjemny w dotyku i łatwy do czyszczenia. Można go łatwo zdjąć i uprać w domowych warunkach, co zapewnia długotrwałą świeżość i higienę. Dodatkowo, włókna materiału pokrowca zostały nasączone ekstraktem z aloesu, który znany jest ze swojego korzystnego działania na skórę człowieka, zapewniając dodatkowy komfort i pielęgnację.

Materasso Popular Piccolo  - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Ta poduszka anatomiczna to czysty komfort! Wsparcie dla szyi jest doskonałe, a materiał jest miękki i przyjemny w dotyku.

Możliwość zdejmowania pokrowca ułatwia jej utrzymanie w czystości. Łatwo ją prać i utrzymać w doskonałym stanie.

Super!!!

Polecam bardzo ten materac!

Mogą Cię zainteresować również