Poduszka Visco Prime Hilding
Certyfikat Oeko-Tex IW00117 aeh MDCE

Poduszka Visco Prime Hilding


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


219,00 zł
Ilość


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Dostępne rozmiary
70x39
Wysokość
12 cm
Wypełnienie
Pianka Visco
Pokrowiec
Velur

HILDING VISCO PRIME - Opis poduszki

Visco Prime to profilowany podgłówek wykonany z termoelastycznej pianki. Charakteryzuje się ergonomicznym kształtem oraz delikatnymi, masującymi wypustkami. Zapewnia właściwe podparcie głowy i kręgów szyjnych, dzięki czemu użytkownik zyskuje najwyższy komfort snu.

 

Delikatny, impregnowany i pokrowiec z możliwością prania hamuje rozwój pleśni oraz grzybów. Poduszka posiada status wyrobu medycznego.

HILDING VISCO PRIME - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Velvet

Pokrowiec Velur – Pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Velur likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

HILDING VISCO PRIME - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - Poduszki Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji poduszek są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH – We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace medyczne Hilding zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość.

Status produktu medycznego

Status produktu medycznego - Materace Hilding posiadające status produktu medycznego spełniają zasadnicze wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkownika, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

PODUSZKA HILDING VISCO PRIME - Dlaczego warto ją wybrać?

Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
Pianka Visco Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
Możliwość prania w 60°
Możliwość prania w 60° Pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.
Poduszka, która uzyskała status wyrobu medycznego w klasie I.
Wyrób medyczny Poduszka, która uzyskała status wyrobu medycznego w klasie I.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Kupiona wraz z materacem i nie żałuję. Świetnie się na niej śpi i mam wrażenie, że osoba która ją projektowała zadbała o każdy aspekt swojego klienta! Wysoka jakość materiału oraz wykonania jest warta tej ceny.

CUDOWNA! jedna z najbardziej ergonomicznych poduszek jakiej używałam (a było ich wiele)

Mam wrażenie, że producent zaprojektował ją z myślą o mnie.Niezależnie jak się położę ona dopasowuje się do mojej głowy i jest mi zwyczajnie wygodnie

Polecam każdemu, ma masujące wypustki, które są dla mnie ogrmonym plusem. Świetnie sprawdza się w nocy oraz w ciągu dnia, nie ważne czy leże i czytam książkę czy robie sobie drzemkę

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Poduszka Hilding Visco Prime to poduszka zapewniająca odpowiednie podparcie głowy i ramion. Wspomaga profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego oraz dolegliwości bólowych występujących w odcinku szyjnym kręgosłupa. Producent: Hilding. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: Embe Poznań Sp. z o.o.

Mogą Cię zainteresować również