Materace - Giżycko - warmińsko-mazurskie

Giżycko to miasto, które znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim i położone jest pomiędzy dwoma pięknymi jeziorami - Kisajno i Niegocin. Co ciekawe, w Polsce to miasto określane jest jako stolica żeglarstwa i jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich. Giżycko jest również bardzo turystycznym i wypoczynkowym miastem. Giżycko swoje początki miało w drugiej połowie XVI wieku, kiedy to książę pruski Albrecht Fryderyk Hohenzollern-Ansbach wystawił odpowiedni dokument stwierdzający, że dotychczasowe osiedle nad jeziorem Niegocin staje się miastem. Ciekawym znaleziskiem na terenie miasta był róg renifera ze śladami obróbki krzemiennym narzędziem, który liczy sobie około 15 tysięcy lat. Giżycko miało wiele różnych nazw i dopiero od 1946 roku oficjalnie nazywane jest Giżyckiem. Obecnie miasto jest bardzo turystyczne, a w ciągu roku organizuje wiele imprez, np. Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej “Szanty w Giżycku”, który cieszy się sporą popularnością. Jeśli uwielbiasz wodę i różne sporty z nią związane, to Giżycko będzie świetnym miejscem na wypoczynek!

Materace Giżycko

Urząd Miejski
aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko


tel.: 87 732 41 11

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Optymalny sen może zapewnić idealny materac, więc zarówno w domach, jak i w hotelach, powinniśmy zwracać uwagę właśnie na ten element sypialni. Wiadomo, że oprócz tego produktu, równie ważne są inne elementy, takie jak oświetlenie, dźwięki, poduszka czy kołdra. Pamiętaj, że sen w życiu człowieka jest bardzo ważny, ponieważ to właśnie podczas dłuższego odpoczynku nasze ciało się regeneruje i przygotowuje na nowy dzień pełen wyzwań. Jak widzisz, sen jest bardzo ważny, dlatego nie powinieneś z niego rezygnować!

Materace w Giżycku możesz kupić również przez Internet!

Zakupy przez różne strony internetowe staje się coraz bardziej popularne i tak samo jest z kupowaniem artykułów domowego użytku. W obecnych czasach możesz dosłownie wszystko kupić w sieci, zaczynając od mebli, poprzez różne dekoracje, a na jedzeniu kończąc. Materace Giżycko również możesz kupić w różnych sklepach online. Czasami jest nawet tak, że jest tam więcej produktów niż w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo zakupy online są szybsze i łatwiejsze, a produkt zostanie dostarczony pod same drzwi Twojego domu czy mieszkania.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Giżycku

Każda osoba ma inne preferencje dotyczące spania i odpoczywania na łóżku. Dla jednych osób bardziej zdrowe jest spanie na twardszych powierzchniach, a inni nie zasną na innym łóżku niż takim wykonanym z miękkiej pianki. Wszystko zależy od naszych preferencji i potrzeb. Wybór materaca dla pary jest jeszcze trudniejsze, ponieważ jeden produkt musi spełnić wymagania dwóch osób, które mogą mieć różne upodobania. Tutaj z pomocą przychodzą materace Giżycko, które mają różne rozmiary oraz są wykonane z różnych materiałów, takich jak pianki czy sprężyny. Istnieją też modele hybrydowe, które są połączeniem ich obu.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Giżycko

Młodsze i tym samym mniejsze osoby, jak dzieci i nastolatki również potrzebują dobrego materaca do spania. Ich wiek jest bardzo wymagający, ponieważ ich ciała nadal się rozwijają i potrzebują powierzchni do spania, która będzie spełniać ich wymagania. Warto pamiętać, że materace Giżycko dają właśnie taką możliwość - wyboru idealnego dla siebie materaca. Dobrymi wymiarami produktów dla jednej osoby są: 80x200 oraz 90x200 centymetrów. Dodatkowo warto pamiętać, że dzieci do 8 lat powinny spać na materacu wykonanym z pianki, a później można wymienić im model na taki wykonany ze sprężyn lub na produkt hybrydowy.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Giżycku

Wśród ludzi utarło się przekonanie, że im większy materac, tym jest wygodniejszy. Dlatego właśnie dużo osób wybiera te produkty w wymiarach 100x200 oraz 120x200 centymetrów. Materace Giżycko oferują takiej wielkości materace, które są bardzo wygodne i zapewniają dużą swobodę podczas zmian pozycji podczas snu. Na takiej wielkości materacu możesz swobodnie się ułożyć i nie ma takiej możliwości, że zabraknie Ci miejsca. Możesz dodatkowo wybrać, z czego produkt ma być zrobiony i może to być materac hybrydowy, piankowy lub sprężynowy. Warto zainwestować w taki właśnie produkt i cieszyć się jego niesamowitą wygodą!

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Giżycku

Oprócz świetnie dobranego materaca również bardzo ważne w sypialni są kołdry, poduszki oraz poszewki, w które te elementy są oblekane. Warto zainteresować się poduszką, na której śpimy oraz kołdrą, którą się przykrywamy, ponieważ one również powinny być dobranego do naszych preferencji i potrzeb. Jedni będą się świetnie wysypiać na miękkiej poduszce, a inni preferują twarde i wyższe poduszki, które zapewnią ich głowie doskonałe podparcie. Warto zwrócić również uwagę na poszewkę i wybrać taką, która będzie wykonana z naturalnych materiałów, np. jedwabiu, lnu czy bawełny.

Wybrani najlepsi producenci materacy