Materace - Ostróda - warmińsko-mazurskie

Ostróda to miasto w Polsce znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim, jednak w latach 1975-1998 było miastem administracyjnym należącym do województwa olsztyńskiego. Według danych z końca 2020 roku Ostróda miała ponad 30 tysięcy mieszkańców. Ostróda leży w malowniczych i pięknych Mazurach, a dokładniej w historycznych Prusach Górnych, na dawnej ziemi Sasinów. Jeśli chodzi o położenie geograficzne, to można powiedzieć, że Ostróda leży w Dolinie Drwęcy, nad Jeziorem Drwęckim. Swoje pierwsze kroki Ostróda miała już w 1270 roku za sprawą drewnianej strażnicy, która została tam zbudowana, choć wtedy jeszcze to miejsce nie miało nazwy. Strażnica w późniejszych latach została przebudowana na zamek. Miasto ma kilka zabytków, a jednym z nich jest Kościół św. Dominika Savio, który powstał w XIV wieku, a przebudowano go w XVIII wieku. Drugim zabytkiem wartym uwagi jest Zamek krzyżacki, który został zbudowany w stylu gotyckim w XIV wieku i był siedzibą komturstwa krzyżackiego. Ostróda ma kilka bibliotek, jedno muzeum oraz lokalne media, które świetnie informują mieszkańców o różnych ciekawych wydarzeniach.

Materace Ostróda

Urząd Miejski
Adama Mickiewicza 24, 14-100 Ostróda


tel.: 89 642 94 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie każdy wie o tym, jak ważny w życiu człowieka jest sen. Zajmuje nam on, a przynajmniej powinien, około ⅓ całej doby, co daje wynik ośmiu godzin! Warto podczas tego czasu zadbać o jak największy komfort i wygodę. To zapewnić może oczywiście materac! Mają one różne wymiary oraz są wykonane z różnych materiałów. Co więcej, nie każdy materac będzie idealny dla każdego. Warto w wyborze uwzględnić swoje własne preferencje i potrzeby, ponieważ taki produkt, jakim jest materac, powinien nam służyć przez co najmniej kilka lat.

Materace w Ostródzie dostępne również w sieci!

Każdy człowiek ma swoje tempo życia i niektórzy nie mogą sobie pozwolić na osobiste pojechanie do sklepu stacjonarnego i wybranie odpowiedniego produktu. Tutaj z pomocą przychodzą sklepy internetowe, gdzie również można znaleźć materace Ostróda. W sklepach online z materacami wszystkie produkty są świetnie pogrupowane, a strony są przejrzyste i łatwe w obsłudze. Materace są świetnie opisane, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie. Jeśli jednak będziesz miał jakieś pytania, to z całą pewnością pomogą Ci konsultanci, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie!

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Ostródzie

Pary bardzo często stają przed wyzwaniem wyboru odpowiedniego dla siebie materaca. Jest to o tyle trudne, że obie połówki mogą mieć swoje indywidualne preferencje i potrzeby pod względem twardości podłoża do spania oraz tego, z czego ma być materac wykonany. Najlepsze materace dla par, to takie o wymiarach 160x200 oraz 140x200, ponieważ zapewnią każdej połówce miejsce do spania i komfort przestrzeni. Materace Ostróda mają również wiele różnych wypełnień, np. piankowe, sprężynowe lub hybrydowe, które zazwyczaj są połączeniem różnych pianek oraz sprężyn.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Ostródzie

Pojedyncze osoby również nie muszą się martwić o wybór podłoża do spania dla siebie, ponieważ materace Ostróda mają w swojej ofercie również produkty dla pojedynczych osób. Są one przede wszystkim przeznaczone dla osób dorosłych, nastolatków oraz dzieci, ogólnie osób, które preferują mniej miejsca w łóżku. Mniejsze rozmiary materaców świetnie sprawdzą się również w mniejszych sypialniach, gdzie po prostu nie ma miejsca na większe łóżko. Są one wykonane z różnych materiałów: pianek, sprężyn, lub połączenia kilku z nich - zwane hybrydowymi, dając bardzo wygodną powierzchnię do spania i odpoczynku.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Ostródzie

Materace dla wygodnych to pojęcie względne, ponieważ każdy z nas ma swoją własną definicję wygody i relaksu. Warto jednak, przy wyborze materaca, zwrócić uwagę na jego wymiary oraz to, z czego jest wykonany. Optymalne wymiary produktu, które możemy nazwać wygodnymi to: 100x200 oraz 120x200 centymetrów. Będą one świetne dla jednej osoby lub dla dwóch, ale szczupłych i takich, które nie potrzebują swojej przestrzeni w łóżku. Materace Ostróda mają właśnie takie materace w swojej ofercie! Dodatkowo są one wykonane z różnych materiałów i możesz wybrać materac sprężynowy, piankowy lub hybrydowy. Może to właśnie któryś z nich będzie najlepszy właśnie dla Ciebie?

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Ostródzie

Oprócz świetnej jakości materaca, który będzie spełniał wszystkie nasze wymogi, również bardzo ważne jest wyposażenie materaca w postaci kołdry, materaca oraz poszewek. Pamiętaj, że kołdry mogą być przeznaczone na wybraną porę roku lub być całoroczne, więc warto na to zwrócić uwagę. Dlaczego? Jeśli latem będziesz spać pod kołdrą przeznaczoną na zimę, to możesz się nadmiernie pocić, a jeśli zimą wybierzesz letnią kołdrę, to możesz marznąć. Najbezpieczniejszym wyborem będzie kołdra całoroczna, która będzie dobra zarówno w zimniejsze miesiące, jak i w te cieplejsze.

Wybrani najlepsi producenci materacy