Materace - Koluszki - łódzkie

Pierwsza historyczna wzmianka o Koluszkach pochodzi z 1399 roku, kiedy to wieś “Coluszcovice” została zarejestrowana w księgach sądowych. W XIV/XV wieku przechodził tutaj ważny szlak handlowy zwany bałtycko-ruskim. Wiódł on od Łęczycy przez Brzeziny, Koluszki, Inowłódz, Opoczno do Sandomierza. Z każdym wiekiem odnotowywany był rozwój, który gwałtownie zahamowała I wojna światowa w listopadzie 1914 roku w okolicy bitwa pod Łodzią. Z zabytków znajdziemy tutaj neogotycki kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP oraz osiedle robotnicze z końca XIX wieku. Jedną z ciekawostek jest fakt, iż w latach 1927–1931 mieszkał tutaj Władysław Strzemiński z Katarzyną Kobro. Uczył on rysunku w tutejszych szkołach, a pamiątką po jego pobycie jest pomnik ku czci odzyskania niepodległości przedstawiający orła projektu artysty z początku lat 30. XX wieku. Niestety, został on zniszczony przez Niemców w 1939 roku i jest restaurowany. A jeśli mamy ochotę, to w wolnej chwili możemy się przejechać ścieżką rowerową “Śladem dawnej kolejki”.

Materace Koluszki

Urząd Miejski
11 Listopada 65, 95-040 Koluszki


tel.: 44 725 67 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 8:00-17:00
środa 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00
piątek 8:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwraca się na zdrowy sen. Jest on o tyle ważny, iż wpływa na poziom energii, co jest przydatne szczególnie przy zwiedzaniu Koluszki. A w jaki sposób dbać o sen, aby się zdrowo wyspać? Główną kwestią jest tutaj zainwestowanie w materace Koluszki oraz inne akcesoria sypialniane, takie jak poduszki czy kołdry. Ich obecność jest ważna, gdyż są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała. Przekłada się to na zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. Przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, dba o właściwą pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego.

Materace w Koluszki do nabycia także w internecie

Bez dwóch zdań wysokiej jakości materace Koluszki dostępne są nie tylko w salonach stacjonarnych, ale także w sklepach internetowych. Coraz częściej decydujemy się na druga opcję, gdyż dostęp do znacznie większej ilości modeli z dokładnymi specyfikacjami i rzetelnymi opisami. W ten sposób z pewnością każdy z nas znajdzie idealnie dopasowany do siebie materace piankowe lub sprężynowe.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Koluszki

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że odpowiednio dopasowane materace Koluszki to najlepsze rozwiązanie do łóżka małżeńskiego. Uwzględniając rodzaj wypełnienia oraz indywidualne cechy wybranego modelu, jesteśmy w stanie znaleźć produkt najlepszy dla siebie i partnera. Oprócz tego ważny jest rodzaj wypełnienia, gdyż materace sprężynowe oraz hybrydowe gwarantują wysoką elastyczność punktową czy też redukcję drgań. Jednak to nie oznacza, że nie możemy zainwestować w modele piankowe!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Koluszki

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawy z tego, że materace Koluszki dostępne są w różnych wariantach. Dzieli się je głównie z uwagi na rodzaj wypełnienia na materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie modele. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy, a także komfortowy wypoczynek.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Koluszki

Wielu z nas szuka komfortowego podłoża do spania, a najlepiej sprawdza się tutaj materace Koluszki. Są one dostępne w różnych wariantach, a wynika to z licznych materiałów, które mogą stanowić wypełnienie, w tym pianka dzieląca się na kilka rodzajów lub sprężyny kieszeniowe. Zapewniają one wyjątkowy komfort w czasie snu, a poprzez uwzględnienie osobistych potrzeb i preferencji - korzystnie wpływają na zdrowy sen.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Koluszki

Nie da się zaprzeczyć, że materace Koluszki to najważniejsze elementy w każdej sypialni. Niestety, często zapominamy o innych akcesoriach sypialnianych, które również odpowiadają za zdrowy i komfortowy wypoczynek. Stawiamy tutaj głównie na kołdrę, gwarantującą właściwy komfort termiczny oraz przyjemne wrażenie otulenia, a także poduszka. Odpowiada za właściwe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, barków oraz głowy. Oba te elementy muszą być ubrane w pościel lub inaczej poszwę.

Wybrani najlepsi producenci materacy