Materace - Opoczno - łódzkie

Miasto leży we wschodniej części województwa łódzkiego, w północnej części mezoregionu Wzgórza Opoczyńskie. Pierwsze wzmianki znajdziemy już w 1191 roku, kiedy to wymieniony został drewniany kościół pw. św. Magdaleny. Inna wzmianka o Opocznie pochodzi z 1284 roku, w związku z przypisaniem osady przez Leszka Czarnego do kolegiaty sandomierskie. N przestrzeni lat zebrało się tu kilka zabytków godnych uwagi, w tym zamek, którego początki sięgają XIV wieku, kiedy to z inicjatywy Kazimierza Wielkiego na terytorium Polski powstało wiele zamków obronnych. Obecnie w zamku swoją siedzibę ma Muzeum Regionalne. Innym obiektem jest kolegiata św. Bartłomieja, czyli kościół zbudowany w stylu gotyckim około 1365 roku z fundacji Kazimierza Wielkiego. Posiadał jedną nawę i wieże. Został zniszczony około 1850 roku, a istniejący współcześnie kościół wybudowano w latach 1935–1949. Być może wielu z nas zaciekaw znajdująca się przy rynku kamienica, tuż obok zamku, plebanii i zachowanego gotyckiego prezbiterium kościoła. Jest to najstarszy zachowany budynek w mieście, a tradycja wiąże powstanie domu Esterki z legendarną ukochaną króla Kazimierza Wielkiego – Żydówką Esterą. Legenda głosi, że poznali się w lasach pod Opocznem, a gdy zbierała zioła dla swojego dziadka, wypadł na nią spłoszony tur. Już miał ją zmiażdżyć, gdy przeszyty oszczepem runął u jej stóp. Początkowo król nie zdradzał, kim jest i podawał się za dworzanina królewskiego.

Materace Opoczno

Urząd Miasta
Staromiejska 6, 26-300 Opoczno


tel.: 44 786 01 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–15:30
wtorek 07:30–16:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Być może nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, ale człowiek poświęca aż ⅓ swojego życia na sen, czyli około ośmiu godzin dziennie. Niestety, niezbyt często dbamy o zdrowy sen, który charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii i sił. Często także w ciągu dnia towarzyszy nam dobre samopoczucie. A dlaczego warto się zdrowo wyspać? Jak się okazuje, odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia oraz prawidłową regenerację zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, na dłuższą metę przyczynia się to do poprawy działania wielu układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego. Aby było to możliwe, to warto już dziś zainwestować w wysokiej jakości materace Opoczno.

Materace w Opoczno do nabycia także w internecie

Sklepy stacjonarne kojarzą nam się z wysokiej jakości produktami, jednak w dzisiejszych czasach materace Opoczno znajdziemy również w sklepach internetowych. Zakupy online stają się coraz popularniejsze, gdyż na stronie znajdziemy rzetelny opis, podane parametry do danego modelu oraz mamy możliwość zapoznania się z całym asortymentem. Produkty, które są tutaj dostępne, praktycznie niczym nie różnią się od tych samych dostępnych w sklepie.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Opoczno

Bez dwóch zdań, decydując się na materace Opoczno dla par, należy w pierwszej kolejności postawić na modele charakteryzujące się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Pod uwagę należy tutaj wziąć indywidualne potrzeby i preferencje, gdyż wybrany przez nas model powinien być w najlepszy sposób dopasowany zarówno do jednej, jak i do drugiej osoby. Obejmuje to takie kwestie jak rodzaj wypełnienia, gdyż mamy dostęp do modeli sprężynowych, piankowych oraz hybrydowych.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Opoczno

Przy wyborze rozmiaru łóżka, pod uwagę należy wziąć zarówno metraż sypialni, jak i to, kto będzie na nim wypoczywał. Najczęściej łóżka pojedyncze sprawdzają się u nastolatków, singli oraz seniorów. Możemy wyposażyć je w materace Opoczno, które gwarantują zdrowy sen. Aby było to możliwe, to warto wyposażyć je w modele dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, w tym materace piankowe czy materace sprężynowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Opoczno

Bez dwóch zdań wielu z nas szuka komfortowych rozwiązań do swojej sypialni. Sprawdzą się tutaj materace Opoczno, gdyż są to unikalne produkty wyróżniające się właściwościami oraz materiałami za nie odpowiadającymi. Wyróżniają się one najlepszymi cechami obu wypełnień, przez co świetnie sprawdza się w sypialni osób mających wysokie wymagania co do poziomu wygody. Możemy postawić tutaj na materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Opoczno

Nie da się zaprzeczyć, że łóżko, to nie tylko wysokiej jakości materace Opoczno, ale także inne akcesoria sypialniane. Do najważniejszych zalicza się poduszka, która umożliwia właściwą stabilizację kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy oraz barków. Równie ważnym elementem wyposażenia łóżka jest kołdra. Pozwala ona na przyjemne otulenie ciała użytkownika, a także odpowiada za komfort termiczny w chłodne oraz upalne noce. Dla zwiększenia wygody oraz uzyskania higienicznych warunków do wypoczynku zaleca się wybieranie poszwy, które zostały wykonane z naturalnych materiałów.

Wybrani najlepsi producenci materacy