Poduszka Madrid Materasso Anatomiczna
Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka Madrid Materasso Anatomiczna


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


209,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
52x30x11
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec
Aloe Vera
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Poduszka anatomiczna Materasso Madrid - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Madrid to doskonałe połączenie komfortu i innowacyjnej technologii. Jej wnętrze zostało wykonane z wysokiej jakości pianki termoelastycznej Lazy Foam, która reaguje na ciepło wytwarzane przez ciało. To oznacza, że powierzchnia poduszki dopasowuje się do delikatnej szyi i głowy użytkownika, zapewniając idealne podparcie. Po zakończeniu użytkowania, pianka powraca do pierwotnego kształtu..


Wraz z innowacyjnym wnętrzem poduszki, Materasso Madrid posiada również nowoczesny pokrowiec Aloe Vera. Wykonany z naturalnej dzianiny, pokrowiec ten został nasączony ekstraktem z aloesu. Dzięki temu, poduszka zapewnia nie tylko komfortowy sen, ale również korzystne działanie na zdrowie. Aloe Vera jest znana ze swoich właściwości kojących i pielęgnacyjnych, co przyczynia się do jeszcze bardziej przyjemnego wypoczynku.

Materasso Madrid - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Bardzo wygodna poduszka, uwielbiam ją!

Mogą Cię zainteresować również