Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka anatomiczna Materasso Termopur


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


168,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
60x43x11
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec
Aloe Vera
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Poduszka anatomiczna Materasso Termopur - Opis produktu

Poduszka anatomiczna Materasso Termopur to wyjątkowy produkt, który został stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu podczas snu. Jej anatomiczny kształt został uzyskany poprzez bezpośrednie wylanie specjalnej masy do przygotowanej formy, która po stężeniu stała się niezwykle miękka i elastyczna. Dzięki temu doskonale dopasowuje się do krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa i głowy, zapewniając optymalne podparcie.


Materasso Termopur to również idealna propozycja dla osób preferujących wyższe poduszki, ponieważ jest większa niż standardowe modele. Wnętrze poduszki jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając trwałość i komfort użytkowania. Całość została otulona pokrowcem z naturalnej dzianiny Aloe Vera, który został wykonany z włókien wzbogaconych ekstraktem z aloesu. Ten unikalny składnik znany jest ze swoich właściwości nawilżających i pielęgnujących skórę, co przyczynia się do jeszcze większego komfortu podczas snu.

Materasso Termopur  - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Brak opinii użytkowników

Mogą Cię zainteresować również