Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka Hilding Visco Balance


| Zobacz opinie
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

79,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
60x33
Wysokość
9/11 cm
Wypełnienie
Pianka Visco
Pokrowiec
Pokrowiec z dzianiny z taśmą 3D

HILDING VISCO BALANCE - Opis poduszki

Ergonomiczny kształt poduszki Visco Balance zapewnia optymalne wsparcie głowy, karki oraz szyi podczas snu. Wykonana z pianki termoelastycznej Visco, która pod wpływem temperatury ciała każdorazowo dopasowuje się do ułożenia głowy. Odpowiedni profil pozwala na dostosowanie wysokości podparcia w zależności od indywidualnych potrzeb oraz pozycji snu. Dedykowana dla osób śpiących na boku oraz na plecach.

 

Pokrowiec wykonany z wytrzymałej i przyjemnej w dotyku dzianiny z dodatkową taśmą 3D wszytą po bokach. Pokrowiec z możliwością prania do 60°C

PODUSZKA HILDING VISCO BALANCE - Dlaczego warto ją wybrać?

Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
Pianka Visco Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
Możliwość prania w 60°
Możliwość prania w 60° Pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.

|

Często śpię na boku i jeszcze żadna poduszka nie dopasowywała się tak doskonale do mojej głowy. rano nie odczuwam napięć w karku. Serdecznie polecam każdemu!

|

Poduszka Hilding Visco Balance ma nietypowy kształt jak na poduszkę, ale zrozumiałem dlaczego dopiero, gdy córka namówiła mnie na nią. Już nigdy więcej zwykłych puchowych poduszek!

Mogą Cię zainteresować również