Poduszka Visco Balance Hilding
Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Poduszka Visco Balance Hilding


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


149,00 zł
Ilość


Dostępne rozmiary
60x33
Wysokość
9/11 cm
Wypełnienie
Pianka Visco
Pokrowiec
Pokrowiec z dzianiny z taśmą 3D

HILDING VISCO BALANCE - Opis poduszki

Ergonomiczny kształt poduszki Visco Balance zapewnia optymalne wsparcie głowy, karki oraz szyi podczas snu. Wykonana z pianki termoelastycznej Visco, która pod wpływem temperatury ciała każdorazowo dopasowuje się do ułożenia głowy. Odpowiedni profil pozwala na dostosowanie wysokości podparcia w zależności od indywidualnych potrzeb oraz pozycji snu. Dedykowana dla osób śpiących na boku oraz na plecach.

 

Pokrowiec wykonany z wytrzymałej i przyjemnej w dotyku dzianiny z dodatkową taśmą 3D wszytą po bokach. Pokrowiec z możliwością prania do 60°C

PODUSZKA HILDING VISCO BALANCE - Dlaczego warto ją wybrać?

Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
Pianka Visco Termoelastyczna pianka, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu.
Możliwość prania w 60°
Możliwość prania w 60° Pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Często śpię na boku i jeszcze żadna poduszka nie dopasowywała się tak doskonale do mojej głowy. rano nie odczuwam napięć w karku. Serdecznie polecam każdemu!

Poduszka Hilding Visco Balance ma nietypowy kształt jak na poduszkę, ale zrozumiałem dlaczego dopiero, gdy córka namówiła mnie na nią. Już nigdy więcej zwykłych puchowych poduszek!

Mogą Cię zainteresować również