MATERASSO HYBRID COLLAGEN - materac hybrydowy
Certyfikat Oeko-Tex IW00117

MATERASSO OKTAGON DIAMOND - materac piankowy


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


3 143,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość


Dostępne rozmiary
70x200
80x200
90x200
100x200
120x200
140x200
160x200
180x200
200x200
Cechy
dla par
dla singli
dwustronny (odwracalny)
Twardość
twardy
średni
Wysokość
24 cm
Wypełnienie
pianka wysokoelastyczna o gęstości 45kg/m3, wysokoelastyczna NANOSILVER o gęstości 50kg/m3 z jonami srebra oraz specjalnym systemem nacięć, pianka wysokoelastyczna BLACK DIAMOND o gęstości 45kg/m2
Pokrowiec
Collagen
Okres gwarancji
10 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materac OKTAGON DIAMOND - Opis produktu

Materasso Oktagon Diamond to prawdziwy diament wśród materacy piankowych. Gwarantuje on wygodę oraz perfekcyjne dopasowanie do ciała użytkownika, co pozwala na zdrowy i komfortowy wypoczynek każdego dnia. Unikalna budowa, a także wykorzystane materiały zapewnia maksymalny komfort, który jest tak ważny dla zdrowego wypoczynku.


Materasso Oktagon Diamond to produkt, który gwarantuje komfortowy sen z uwagi na wyjątkową budowę. Składa się z trzech pianek o różnych gęstościach. Górna warstwa wyróżnia się pianką wysokoelastyczną o gęstości 45 kg/m3 ze specjalnym systemem nacięć pozwalających na rozluźnienie kręgosłupa. W środkowej części wykorzystano wysokoelastyczną piankę Nanosilver o gęstości 50 kg/m3. Posiada ona jony srebra dodatkowo zwiększające antyalergiczne i higieniczne warunki wypoczynku, a także specjalny system nacięć. W ten sposób Oktagon Diamond wyróżnia się doskonałą wentylacją wypełnienia. Dolna warstwa rdzenia wykazuje wysokoelastyczną piankę Black Diamond o gęstości 45 kg/m3, która charakteryzuje się otwartokomórkową strukturą. Zwiększa ona dodatkową wentylację materaca, przez co nie nagrzewa się on w czasie snu, a także nie gromadzi wilgoci. To właśnie dzięki niej poczujesz się jak w niebie – i to dosłownie! Pianka Black Diamond delikatnie otula ciało, dając wrażenie unoszenia się w chmurach. Dzięki niej materac Materasso Oktagon Diamond to gwarancja zdrowego oraz komfortowego snu! Materasso Oktagon Diamond to prawdziwy brylant wśród licznych produktów, który idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Dzięki niemu w każdej sypialni może zagościć królewski komfort! Wysokiej jakości pianka wysokoelastyczna Nanosilver i Black Diamond oraz unikalny pokrowiec Collagen to gwarancja dobrze przespanej nocy.

Materac OKTAGON DIAMOND - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Collagen - zdrowy sen idzie w parze z dbaniem o urodę, a zagwarantować to mogę pokrowiec z kolagenem i selenem. Wysokiej jakości tkanina została wykonana z włókien wzbogaconych dwiema substancjami mającymi pozytywny wpływ na jędrność oraz elastyczność skóry. Pomagają one w m.in. w nawilżeniu skóry czy spłyceniu zmarszczek, co w konsekwencji zapewnia poprawę wyglądu. Sam pokrowiec dodatkowo korzystnie wpływa na sen z uwagi na delikatną dla skóry tkaninę. Dbając o komfort użytkowania, wyposażono go w pasek wentylacyjny 3D zwiększający cyrkulację powietrza, a także zamek. Pozwala on ściągnąć pokrowiec i wyprać w temperaturze do 60°C.

Materac OKTAGON DIAMOND - Dlaczego warto go wybrać?

Okres gwarancji na wkład materaca.
10 lat gwarancji producenta Okres gwarancji na wkład materaca - obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
Materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiej.
Dwie twardości Materac dwustronny, który po jednej stronie dostarcza innego komfortu snu niż po drugiej.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref twardości Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna Materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewniający stabilne podparcie dla całego ciała. Przewracanie materaca jest łatwe dzięki jego lekkości.
Pianka Black Diamond
Pianka Black Diamond- pianka wysokoelastyczna z otwartokomórkową strukturą. Zapewnia doskonałą wentylację materaca, dzięki czemu nie nagrzewa się i nie zatrzymuje wilgoci.
Pianka Nano Silver
Pianka Nano Silver- wysokoelastyczna pianka, wzbogacona jonami srebra. Ma zastosowanie antyalergiczne i sprzyja higienie snu.
Zamek rozdzielczy
Zamek rozdzielczy pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.
Możliwość prania w 60°.
Możliwość prania w 60° Pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Żałuje, że nie mogę dać wyższej oceny, ponieważ jest naprawdę super

Super, rano budzę się wypoczęta

Moje plecy dziękują za ten materac

Mogą Cię zainteresować również