Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Materac Hilding Tenor


| Zobacz opinie
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

529,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY
Pokrowiec DOSTĘPNY
Ilość


Dostępne rozmiary
80x200
90x200
100x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Cechy
dla aktywnych
Twardość
średniotwardy
Wysokość
ok. 6 cm
Wypełnienie
blat pianki Velvet Touch o wys. 4,7 cm
Pokrowiec
Tencel
Okres gwarancji
15 lat
Sposób pakowania
materac rolowany

HILDING TENOR - Opis materaca

Hilding Tenor to materac nawierzchniowy, który wyrównuje powierzchnię spania oraz stanowi dodatkową ochronę materaca głównego. Łatwy w przechowywaniu dzięki możliwości zwijania. Skonstruowany z pianki wysokoelastycznej FloFom o właściwościach chłodzących. Dzięki dobrej wentylacji wkładu zwiększa komfort snu. Posiada właściwości antyalergiczne. Dostępny w pralnym i antyalergicznym pokrowcu Tencel.

NAZWA PRODUKTU

HILDING TENOR - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Tence

Pokrowiec Tencel – Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

HILDING TENOR - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - Materace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Materac HILDING TENOR - Dlaczego warto go wybrać?

Okres gwarancji na wkład materaca.
15 lat gwarancji Okres gwarancji na wkład materaca - obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
Możliwość prania w 60°
Możliwość prania w 60° Pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Materac zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwia transport i przechowywanie.
Rolowany Materac zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwia transport i przechowywanie.
Pianka FloFom o właściwościach chłodzących.
Pianka chłodząca Pianka FloFom o właściwościach chłodzących.
|

Świetne rozwiązanie, gdy w domu są zwierzęta, które lubią spać z właścicielem w łóżku :))) Ochrona materaca, możliwość prania (której nie ma nasz materac) oraz jak się dowiedziałam - przedłużenie trwałości materaca głównego. Nic dodać nic ująć, gorąco polecam

|

Sprawdza się u osób, które nie mogą sobie pozwolić na łóżko z materacem i śpią na kanapie lub mają nieodpowiednio dobrany materac - czyli u nas :). Wkład ma fajne właściwości. Na pewno polecę znajomym.

|

Posiadam kanapę z łączeniami i nie pomagało układanie kocy ani ręczników. Z pomocą przyszedł mi internet i polecenie materaca nawierzchniowego. Tak właśnie trafiłem na zaufany przez wiele osób materac Hilding Tenor i... kupiłem. Nie żałuję, jakość snu podniosła się do góry.

|

Kupiony do ochrony materaca mojego dziecka, który lubi jeść w łóżku. Sprawdza się świetnie jako ochrona materaca głównego oraz chroni go przed szybkim zużyciem. Polecam wszystkim rodzicom!

Mogą Cię zainteresować również