Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Materac SleepMed Premium


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


2 859,00 zł
2 001,30 zł Zniżka 30%

Najniższa cena z 30 dni: 1715,40 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 859,00 zł.

Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość


Dostępne rozmiary
80x200
90x200
100x200
120x200
140x200
160x200
180x200
Cechy
dla alergików
dla osób cięższych
dla par
dla singli
Twardość
twardy
średniotwardy
Wysokość
ok. 23 cm
Wypełnienie
2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce: HR35kgHard o wys. 7,5 cm, HR35kgSoft o wys. 8,5 cm oraz warstwa pianki termoelastycznej VitaRest® o wys. 6 cm
Pokrowiec
Merced
Okres gwarancji
15 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze

SleepMed Premium - Opis materaca

Piankowy materac SleepMed Premium Materac SleepMed Premium to gwarancja zdrowego, spokojnego i komfortowego snu każdej nocy! Dzięki elastycznej i sprężystej powierzchni, użytkownik zyskuje idealny balans pomiędzy optymalnym podparciem sylwetki a swobodą ruchów podczas zmian pozycji. Co więcej, model ten jest bardzo trwały i odporny na odkształcenia powierzchni. W jego wnętrzu możemy znaleźć piankę termoelastyczna VitaRest, piankę wysokoelastyczną VPPHR Soft oraz piankę wysokoelastyczną VPPHR Hard, co daje nam podłoże do spania o grubości 23 centymetrów. Dzięki takiej konstrukcji, ciało osoby śpiącej jest odpowiednio podparte przez całą noc, co umożliwia efektywną regenerację i dogłębne rozluźnienie wszystkich mięśni oraz redukcję dolegliwości bólowych.

Co więcej, materac SleepMed Premium posiada wiele prozdrowotnych właściwości, wspomagając organizm w walce z bólem czy niepełnosprawnościami ruchowymi. Przede wszystkim może być on stosowany jako produkt o przeznaczeniu ortopedycznym, gdyż łagodzi napięcie mięśni, zapobiega powstawaniu lub pogłębianiu się dysfunkcji kręgosłupa, a także ułatwia swobodny przepływ krwi w całym organizmie, co z kolei wpływa na lepsze dotlenienie tkanek. Co więcej, model ten posiada także cechy przeciwodleżynowe, dzięki czemu może być stosowany przez osoby spędzające większość dnia w łóżku. Warto również wspomnieć, że materac SleepMed Premium to dobry wybór też dla alergików, ponieważ za sprawą zastosowania technologi Airforce, we wnętrzu produktu nie gromadzi się wilgoć oraz nie namnażają się szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy, takie jak pleśń, grzyby czy bakterie. Na uwagę zasługuje także fakt, że jest to model o 4 twardościach - dzięki zastosowaniu ruchomej warstwy pianki termoelastycznej VitaRest, którą można przełożyć na drugą stronę, użytkownik zyskuje aż 4 różne stopnie komfortu.

SleepMed Premium - Dostępne pokrowce

Pokrowiec Merced

Pokrowiec Merced – Innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia tworzą oryginalny wzór. Materiał z dodatkiem lycry zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu pokrowiec dopasowuje się do pozycji ciała. Jest miły i jedwabisty w dotyku. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.


SleepMed Premium - skala twardości

Pianka termoelastyczna VitaRest® w kolorze beżowym w połączeniu z wysokoelastyczną, zieloną pianką tworzy zbilansowaną konstrukcję zapewniającą równowagę pomiędzy idealnym wsparciem punktowym a swobodą ruchu oraz daje przyjemny efekt miękkości i masażu.

Pianka termoelastyczna VitaRest® w kolorze beżowym położona na wysokoelastyczną twardą białą piankę daje odczucie przyjemnego kołysania i miękkości przy zachowaniu idealnego wsparcia punktowego. Strona dedykowana osobom cięższym i z dolegliwościami kręgosłupa.

Wierzchnia, zielona pianka wysokoelastyczna w połączeniu z warstwą podtrzymującą w kolorze białym zapewnia jeszcze lepszą elastyczność punktową. Strona dedykowana osobom ceniącym sobie wysoki stopień sprężystości przy zachowaniu średniej twardości materaca.

Wierzchnia, biała pianka wysokoelastyczna położona na średnio twardej bazie w kolorze zielonym zapewnia wysoki poziom wsparcia punktowego. Strona dedykowana osobom cięższym ceniącym sobie wysoką sprężystość i wsparcie punktowe.


SLEEPMED COMFORT - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH – We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace medyczne SleepMed zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość.

SleepMed Premium - Dlaczego warto go wybrać?

4 twardości
4 twardości Materac dwustronny z pianką termoelastyczną VitaRest®, którą można przekładać na drugą stronę wkładu. Rozwiązanie to daje aż 4 poziomy odczuwanej twardości.
Okres gwarancji na wkład materaca.
15 lat gwarancji producenta Okres gwarancji na wkład materaca - obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
Możliwość prania w 60°.
Możliwość prania w 60° Pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref twardości Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Materac dwustronny zapewniający taki sam komfort snu po obu stronach.
Odwracalny Materac dwustronny zapewniający taki sam komfort snu po obu stronach.
Materac przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.
Do regulowanych stelaży Materac przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.
Specjalne nacięcia zapewniające dobrą wentylację wkładu.
Optymalna wentylacja Specjalne nacięcia i profilowania wewnątrz wkładu zapewniają optymalną wentylację.
Materac, który uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Wyrób medyczny Materac, który uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała.
Pianka termoelastyczna Pod wpływem ciepła i nacisku ciała dopasowuje się do sylwetki.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna Materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewniający stabilne podparcie dla kręgosłupa i doskonale dopasowujący się do ciała użytkownika. Przewracanie materaca jest łatwe dzięki jego lekkości.
Zamek rozdzielczy
Zamek rozdzielczy pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Brak opinii użytkowników

Mogą Cię zainteresować również