Certyfikat Oeko-Tex IW00117

CUREM .LOG – materac piankowy


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


5 049,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość


Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x210, 200x220
Cechy
dla alergików
dla par
dla singli
Twardość
twardy
Wysokość
23 cm
Wypełnienie
rdzeń z profilowanej, 7-strefowej pianki hybrydowej Fusion o wys. 16 cm, pianka Visco o wys. 4 cm, pianka Serene o wys. 3 cm
Pokrowiec
Zeo Case
Okres gwarancji
20 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-7 dni

CUREM .LOG - Opis materaca

CUREM .LOG to jedna z najtwardszych propozycji wyprodukowanych przez tego cenionego producenta. Pomimo tak wysokiego poziomu twardości, materac jest w stanie zapewnić niesamowity poziom komfortu oraz bezkonkurencyjne podparcie kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, takich jak pianka Fusion, Visco i Serene. W połączeniu sprawiają, iż podłoże stanowi doskonałe wsparcie każdej części ciała z osobna, a przy okazji dopasowuje się do aktualnej pozycji użytkownika. Model .LOG reguluje temperaturę oraz wyróżnia się ergonomicznym designem. Sprawdzi się szczególnie w sypialni u osób o dużej masie ciała oraz u miłośników snu na bardzo twardym podłożu. Został wyposażony w pokrowiec Zeo Case, który jest niesamowicie wytrzymały i antybakteryjny. Wzbogacenie go o wielowarstwową taśmę 3D sprawia, iż cyrkulacja powietrza we wkładzie jest na znacznie wyższym poziomie niż w innych modelach i pomaga utrzymać higienę snu.

curem.log-skala-twardosci

 

CUREM .LOG- Dostępne pokrowce

Pokrowiec Hybrid

Pokrowiec Zeo Case – odporny na eksploatację pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych i neutralizujących zapachy. Dzięki zastosowaniu taśmy 3D po bokach oraz na spodzie produktu, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz doskonale odprowadza nadmiar ciepła. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

CUREM .LOG - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH – We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace Curem zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość.

Materac piankowy CUREM .LOG - Dlaczego warto go wybrać?

Wysokiej jakości Pianka Serene.
Pianka Serene Łączy w sobie technologię pianki memory foam oraz pianek konwencjonalnych, zapewniając optymalne dopasowanie do krzywizn sylwetki.
Innowacyjna Pianka Fusion.
Pianka Fusion Elastyczna i komfortowa pianka hybrydowa łącząca w sobie zalety pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych.
Okres gwarancji na produkt.
20 lat gwarancji Produkt został objęty 20-letnią gwarancją.
Pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała.
Pianka termoelastyczna Pod wpływem ciepła i nacisku ciała dopasowuje się do sylwetki.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Specjalne nacięcia zapewniające dobrą wentylację wkładu.
Optymalna wentylacja Specjalne nacięcia i profilowania wewnątrz wkładu zapewniają optymalną wentylację.
Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Dla par Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Dla osób cięższych Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Dla seniorów Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Produkt, który spełnił moje oczekiwania. Mam wymiar dwuosobowy 160x200 cm i jest w zupełności wystarczający. Podoba mi się, że cyrkulacja powietrza jest w nim tak dobrze zrobiona. Poza tym bardzo jakościowy i przede wszystkim wygodny materac!!

Materac sam w sobie jest bardzo porządnie zrobiony I to widać już na pierwszy rzut oka. W momencie jak na nim się położyłem to już wiedziałem że to właśnie on będzie dla mnie idealny. Polecam ze względu na wlasciwosci i gólnie jakość. Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolony

Materac należy do twardszych materacy ale akurat w moim przypadku TK duży plus. Ja osobiście liczyłam, że będzie twardy żeby solidnie podtrzymywał mi kręgosłup. Tak właśnie jest więc nie narzekam i polecam.

Witam! Mam ten model od miesiąca i wreszcie przestały bolec mnie plecy. Większość dnia pracuję w pozycji siedzącej dlatego dobry maetrac to u mnie podstawa.

Kupilam niedawno i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej spałam na rozkladanej kanapie, wiec komfort snu jest nieporównywalny :)

Mogą Cię zainteresować również