Materace - Puławy - lubelskie

Puławy to miasto położone w województwie lubelskim, tuż przy granicy z Mazowszem. W Puławach mieści się siedziba powiatu i gminy miejsko-wiejskiej. Liczbę ludności Puław szacuje się na około 45 tysięcy. Wraz z pobliskimi Nałęczowem i Kazimierzem Dolnym Puławy tworzą „trójkąt turystyczny”.

Puławy to miasto o bogatej historii i kulturze. Dzięki aktywności kulturalnej mieszkającego tu w XVIII wieku rodu Czartoryskich, Puławy zyskały przezwisko „Polskie Ateny”. W Puławach mieści się też związane z Czartoryskimi najstarsze muzeum w Europie Środkowej. Miasto słynie z pałacu należącego do rodziny, a także otaczających go zabudowań – Świątyni Sybilli, Domu Gotyckiego czy Bramy Rzymskiej.

Puławy to także miasto przemysłowe, z wieloma firmami i zakładami przemysłowymi. W mieście znajduje się m.in. zakład Azoty Puławy, który jest jednym z największych producentów nawozów sztucznych w Polsce. W Puławach znajdują się także liczne firmy z branży chemicznej i farmaceutycznej.

Miasto ma bardzo dobrze rozwiniętą ofertę naukową. Znajdują się tu Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa, Państwowy Instytut Weterynaryjny czy Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi. Puławy to miasto, które słynie z licznych imprez i wydarzeń kulturalnych. W mieście odbywają się m.in. Puławski Zlot Pojazdów Zabytkowych, Turniej Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli” czy Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy.

Materace Puławy

Urząd Miasta Puławy
Lubelska 5, 24-100 Puławy


tel.: 81 458 60 01

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–15:30
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–17:00
piątek 7:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Rzadko kiedy myślimy o tym, jak istotnym elementem naszego życia jest sen. Spychamy spanie na dalszy plan, rezygnujemy z cennych godzin odprężającego wypoczynku i myślimy, że nie będzie to miało żadnego wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie. To duży błąd! Kiedy śpimy nasze ciało wcale nie jest bezczynne. To dla niego czas na odbudowę uszkodzonych komórek i regulowanie wewnętrznej gospodarki – bez takiego całonocnego „przeglądu” ciało nie wraca do pełnej sprawności. My budzimy się obolali i zmęczeni, a w perspektywie czasu cierpi też nasza odporność i zdrowie. By uniknąć tych przykrych skutków, należy zadbać o jakość snu. Najlepiej zrobić to, decydując się na wygodne materace Puławy, które zapewniają wygodną stabilizację kręgosłupa podczas snu i przyjemnie amortyzują pozycję ciała.

Materace w Puławy do nabycia także w internecie

Znalezienie wygodnego materaca łączy się z jego poszukiwaniami. Możemy przeprowadzić je tradycyjnie, w sklepie stacjonarnym, lub zdecydować się na komfort, jaki zapewnia zakup w sklepie internetowym. Oferta materaców Puławy w sieci jest znacznie bogatsza niż to, co możemy znaleźć w salonie na żywo. W internecie mamy dostęp do dokładnych opisów i specyfikacji materaców, które pozwalają bez trudu dobrać odpowiedni model dla siebie. Kolejnym atutem zakupów internetowych jest możliwość zapoznania się z opiniami na temat materaców, które napisali inni użytkownicy.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Puławy

Często pary skarżą się na duże trudności przy wyborze wspólnego materaca do sypialni. Trudno im znaleźć wygodne podłoże snu, które będzie odpowiadało osobom różniącym się wzrostem, wagą, czy po prostu preferencjami snu. W takiej sytuacji warto bliżej przyjrzeć się różnym materiałom wypełnienia materaców Puławy. Jeśli partnerom zależy na równej stabilizacji kręgosłupa i niwelowaniu odczuwania ruchów drugiej osoby, powinni spróbować wypoczynku na materacu hybrydowym. Dla par, którym zależy na dobrym dopasowaniu materaca do naturalnej pozycji ciała, polecamy materace piankowe. Partnerom, którzy mają szczególne trudności ze znalezieniem komfortowego podłoża, z pewnością odpowiadać będą materace hybrydowe z odpinanym topem.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Puławy

Łóżka pojedyncze to świetne rozwiązanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych, którzy preferują spanie w pojedynkę. Dobranie dwóch pojedynczych materaców Puławy i połączenie ich w jednej ramie łóżka to dobry pomysł dla wszystkich par, które nie mogą zdecydować się na wspólny, wygodny materac. Z jakich materaców pojedynczych powinniśmy wybierać, by znaleźć najwygodniejsze rozwiązanie? W niewielkich łóżkach świetnie sprawdzą się trwałe materace sprężynowe, wygodne materace hybrydowe i przyjemne materace wykonane z pianki.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Puławy

Zastanawiasz się, jakie materace znaleźć możesz w ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych? We wszystkich sklepach znajdziesz materace Puławy podzielone na kilka kategorii. Różnić między sobą będą się one m.in. rodzajem wypełnienia. Znajdziesz tam materace piankowe, które naśladują naturalny kształt ciała i są odporne na odkształcenia, materace sprężynowe z wyjątkowym poziomem stabilizacji kręgosłupa oraz materace hybrydowe, cenione ze względu na sprężystość i elastyczność punktową.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Puławy

By zadbać o jakość snu, warto połączyć materace Puławy z wygodnymi dodatkami. Ich rolą jest korygowanie pozycji ciała we śnie, zapewnienie odpowiedniej temperatury oraz dobrej wentylacji w łóżku. Mowa tu oczywiście o poduszce, kołdrze i poszwie. Dzięki poduszce nasza szyja utrzymywana jest w bezpiecznym ułożeniu, a my unikamy jej niewygodnego skrzywienia, a tym samym bólu. Kołdra zapewnia nam przyjemny komfort termiczny. Pościel z naturalnych materiałów, którą znaleźć możemy w sklepach stacjonarnych i internetowych, dba o możliwość oddychania skóry i przeciwdziała jej podrażnieniom.

Wybrani najlepsi producenci materacy