Stelaż Double NV Materasso
Certyfikat Oeko-Tex IW00117

Stelaż Double NV Materasso


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


584,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość


Dostępne rozmiary
90x200
100x200
120x200
Wysokość
5 cm
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Rodzaj stelaża
podnoszony
z regulacją twardości

Materasso Double NV - Opis produktu

Stelaż Materasso Double NV to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające podnoszenie od strony nóg za pomocą siłowników. Konstrukcję tego stelaża tworzy 28 elastycznych listew z brzozy o szerokości 36 mm, które zostały umocowane w bukowej ramie za pomocą podwójnych, ruchomych uchwytów z gumy. W celu wzmocnienia konstrukcji, zastosowano specjalny pasek biegnący przez środek stelaża. Dodatkowo, w części lędźwiowej umieszczono regulowane listwy, które pozwalają na indywidualne dostosowanie twardości podłoża. Stelaż Materasso Double NV został również zaimpregnowany olejkiem z kwiatu lawendy, który nie tylko odstrasza owady, ale również działa relaksująco. Stelaż obsługuje maksymalne obciążenie do 120 kg i jest idealny do zastosowania z materacami piankowymi i lateksowymi.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Montaż tego stelaża był dziecinnie prosty - nie potrzebowałam nawet pomocy fachowca, żeby go złożyć. To dla mnie duży plus, ponieważ lubię mieć wszystko pod kontrolą.

Polecam, bardzo fajny produkt

Konstrukcja z elastycznych listew z brzozy zapewnia doskonałe wsparcie dla mojej sypialni -

SUPER!

Uwielbiam fakt, że konstrukcja została wzmocniona specjalnym pasem biegnącym przez środek stelaża - to dodatkowa gwarancja jego trwałości i stabilność

Mogą Cię zainteresować również