MATERASSO HYBRID AQUASLEEP - materac hybrydowy
Certyfikat Oeko-Tex IW00117

MATERASSO HYBRID AQUASLEEP - materac hybrydowy


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


1 903,00 zł
1 522,40 zł Zniżka 20%

Najniższa cena z 30 dni: 1522,40 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 903,00 zł.

Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość

Materasso Hybrid AquaSleep został stworzony z innowacyjnych materiałów, które nie tylko zapewniają odczuwalną wygodę, ale też dbają o komfort termiczny. Jak sama nazwa wskazuje, odczucia spania na tym materacu mogą być podobne do takich, jakie oferują łóżka wodne. Przyjemność, delikatne otulenie oraz maksymalne rozluźnienie gwarantowane!


Dostępne rozmiary
70x200
80x200
90x200
100x200
120x200
140x200
160x200
180x200
200x200
Cechy
dla par
dla singli
Twardość
średniotwardy
Wysokość
25 cm
Wypełnienie
włoska termoelastycza pianka AQUA SLEEP, piana HD o gęstości 70kg/m3
Pokrowiec
Nordic Cold
Okres gwarancji
5 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni

Materac HYBRID AQUASLEEP - Opis produktu

Materac HYBRID AQUASLEEP został stworzony z innowacyjnych materiałów, które nie tylko zapewniają odczuwalną wygodę, ale też dbają o komfort termiczny. Jak sama nazwa wskazuje, odczucia spania na tym materacu mogą być podobne do takich, jakie oferują łóżka wodne. Przyjemność, delikatne otulenie oraz maksymalne rozluźnienie gwarantowane!


Materasso Hybrid AquaSleep klasyfikowany jest jako materac hybrydowy. Oznacza to, że w jego wnętrzu znajdują się dwa rodzaje wypełnienia. Górna warstwa składa się z włoskiej pianki termoelastycznej Aqua Sleep. Stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób chcących zainwestować w materac z dobrze “oddychającej” pianki. Zalicza się ona do grupy Open Cell Memory Foam, a to stanowi gwarancję jej otwartokomórkowej struktury. Dodatkowo nie powoduje efektu przegrzewania się nawet w upalne noce. Pianka Aqua Sleep sprawia, że materac Hybrid AquaSleep jest wyjątkowy, gdyż odczucia spania na nim są podobne do tych, które oferują łóżka wodne. Drugim rodzajem wypełnienia w tym modelu jest sprężyna kieszeniowa, którą z każdej strony otacza pianka HD o gęstości 70 kg/m3. Od klasycznych sprężyn wyróżnia ją konstrukcja, ponieważ każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszonce. W ten sposób Materasso Hybrid AquaSleep zapewnia wysoką elastyczność punktową, a także redukcję drgań. Na zdrowy sen wpływa tutaj także obecność siedmiu stref twardości, umożliwiających najlepsze wsparcie całej sylwetki użytkownika. Materasso Hybrid AquaSleep to materac idealny dla osób chcących się zdrowo wyspać we własnym łóżku! Połączenie nowoczesnych pianek oraz innowacyjnych sprężyn kieszeniowych gwarantuje komfort w czasie użytkowania. Idealnie dopasuje się do kształtu ciała użytkownika, co zapewnia regenerację na wysokim poziomie.

Materac HYBRID AQUASLEEP- Dostępne pokrowce

Pokrowiec Nordic Cold - komfort termiczny jest niezwykle ważną kwestią dla zdrowego oraz komfortowego wypoczynku. Idealną opcją na zbyt wysoką temperaturę jest pokrowiec z technologią Nordic Cold. Dzięki swoim doskonałym właściwościom do odprowadzania wilgoci gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury w czasie snu przez całą noc – nawet w upalne lato! Sam materiał wyróżnia się hipoalergicznością co oznacza, że zapewnia ochronę przed roztoczami czy innymi alergenami. Higienę dodatkowo poprawia zamek, który umożliwia ściągnięcie, a następnie wypranie w temperaturze do 60°C.

Materac HYBRID AQUASLEEP  - Dlaczego warto go wybrać?

Okres gwarancji producenta na wkład materaca.
5 lat gwarancji producenta Okres gwarancji producenta na wkład materaca - obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.
Materac średni
Materac średni Twardość H2 najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref twardości Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Pianka Aquasleep
Pianka Aquasleeppianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała. Przeciwdziała nadmiernemu przegrzewaniu się organizmu w czasie snu. Zapewnia wrażenie otulenia.
 
Pianka FlexiFoam
Sprężyny kieszeniowe Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej "kieszonce" wykonanej z materiału, co pozwala na niezależną pracę każdej z nich. Dzięki temu materac posiada wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że działa tylko tam, gdzie jest nacisk.
Zamek rozdzielczy
Zamek rozdzielczy pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.
Możliwość prania w 60°.
Możliwość prania w 60° Pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60° Celsjusza.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

Materac naprawdę idealny!

Zakup tego materaca to najlepsza decyzja!

Mogą Cię zainteresować również