Certyfikat Oeko-Tex IW00117

CUREM .EXE – materac piankowy


| Zobacz opinie
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

5 849,00 zł
Rozmiar DOSTĘPNY
Ilość


Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x210, 200x220
Cechy
dla alergików
dla par
dla seniorów
Twardość
średniotwardy
Wysokość
26 cm
Wypełnienie
rdzeń z profilowanej, 7-strefowej pianki hybrydowej Fusion o wys. 16 cm, pianka Visco o wys. 6 cm, pianka Serene o wys. 3 cm
Pokrowiec
Zeo Case
Okres gwarancji
20 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-7 dni

CUREM .EXE - Opis materaca

CUREM .EXE to innowacyjny materac piankowy o średniej twardości, który potrafi zachwycić wygodą nawet najbardziej wymagających klientów. Wierzchnia warstwa podłoża to pianka Serene, która pozwala użytkownikowi na osiągnięcie maksymalnego poziomu komfortu. W środkowej części wnętrza znajduje się pianka Visco - jej termoelastyczne właściwości sprawiają, że materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej. Kręgosłup jest idealnie podparty dzięki ostatniej już warstwie - piance Fusion. To właśnie w niej wykonano specjalne profilowania i nacięcia, których obecność powoduje powstanie aż siedmiu stref twardości. Dzięki nim każda część ciała użytkownika jest podparta w sposób indywidualny, proporcjonalny do wywieranych nacisków. Taka budowa podłoża ma jeszcze jedną zaletę - wentylacja wewnątrz wkładu jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu łatwiej zachować higienę snu. Cały produkt jest dopełniony antybakteryjnym pokrowcem Zeo Case, który cechuje się niesamowitą trwałością.

curem.exe-skala-twardosci

 

CUREM .EXE- Dostępne pokrowce

Pokrowiec Hybrid

Pokrowiec Zeo Case – odporny na eksploatację pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych i neutralizujących zapachy. Dzięki zastosowaniu taśmy 3D po bokach oraz na spodzie produktu, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz doskonale odprowadza nadmiar ciepła. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

CUREM .EXE - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH – We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace Curem zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość.

Materac piankowy CUREM .EXE - Dlaczego warto go wybrać?

Wysokiej jakości Pianka Serene.
Pianka Serene Łączy w sobie technologię pianki memory foam oraz pianek konwencjonalnych, zapewniając optymalne dopasowanie do krzywizn sylwetki.
Innowacyjna Pianka Fusion.
Pianka Fusion Elastyczna i komfortowa pianka hybrydowa łącząca w sobie zalety pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych.
Okres gwarancji na produkt.
20 lat gwarancji Produkt został objęty 20-letnią gwarancją.
Pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała.
Pianka termoelastyczna Pod wpływem ciepła i nacisku ciała dopasowuje się do sylwetki.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Dla par Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Dla osób cięższych Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Dla seniorów Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Po zakupie tego modelu stwierdzam, ze został wykonany z porządnych materiałów. jest wygodny i plecy coraz mniej mnie bolą.

śpię na nim od tygodnia i jest super wygodny. Ze starym nawet nie ma się co równać :)

Mogą Cię zainteresować również