Certyfikat Oeko-Tex IW00117

CUREM .REG – materac piankowy


| Zobacz opinie

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.


6 279,00 zł
5 023,20 zł Zniżka 20%

Najniższa cena z 30 dni: 5023,20 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 6 279,00 zł.

Rozmiar DOSTĘPNY OD RĘKI
Ilość


Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x210, 200x220
Cechy
dla alergików
dla par
dla singli
Twardość
twardy
Wysokość
26 cm
Wypełnienie
rdzeń z profilowanej, 7-strefowej pianki hybrydowej Fusion o wys. 16 cm, pianka Visco o wys. 6 cm, pianka Serene o wys. 3 cm
Pokrowiec
Zeo Case
Okres gwarancji
20 lat
Sposób pakowania
na płasko
Czas realizacji zamówienia
1-7 dni

CUREM .REG - Opis materaca

CUREM .REG jest materacem, który idealnie sprawdzi się w sypialni u miłośników snu na twardym podłożu. Został skonstruowany w taki sposób, aby pomimo swojego poziomu twardości łączył zarówno komfort, jak i odpowiednie podparcie kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki zestawieniu niesamowitych właściwości trzech pianek: Serene, Visco oraz Fusion. Ostatnia z nich jest w tym modelu w wersji hybrydowej - oznacza to, iż zachowuje zalety pianki wysokoelastycznej HR, a ponadto poprawia wentylację wewnątrz wkładu. Termoelastyczne właściwości pianki Visco sprawiają, że materac reaguje na temperaturę ciała użytkownika i dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn. Materac wykazuje wysoki poziom absorpcji drgań, dzięki czemu zmiana pozycji partnera w ciągu nocy jest niemal nieodczuwalna i nie powoduje zapadania. W przypadku tego modelu pokrowiec to Zeo Case - antybakteryjny i wytrzymały produkt o wielu zaletach.

curem.reg-skala-twardosci

 

CUREM .REG- Dostępne pokrowce

Pokrowiec Hybrid

Pokrowiec Zeo Case – odporny na eksploatację pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych i neutralizujących zapachy. Dzięki zastosowaniu taśmy 3D po bokach oraz na spodzie produktu, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz doskonale odprowadza nadmiar ciepła. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 40°C.

CUREM .REG - Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH – We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace Curem zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość.

Materac piankowy CUREM .REG - Dlaczego warto go wybrać?

Wysokiej jakości Pianka Serene.
Pianka Serene Łączy w sobie technologię pianki memory foam oraz pianek konwencjonalnych, zapewniając optymalne dopasowanie do krzywizn sylwetki.
Innowacyjna Pianka Fusion.
Pianka Fusion Elastyczna i komfortowa pianka hybrydowa łącząca w sobie zalety pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych.
Okres gwarancji na produkt.
20 lat gwarancji Produkt został objęty 20-letnią gwarancją.
Pianka termoelastyczna, reagująca na temperaturę ciała.
Pianka termoelastyczna Pod wpływem ciepła i nacisku ciała dopasowuje się do sylwetki.
Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
7 stref Materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości.
Specjalne nacięcia zapewniające dobrą wentylację wkładu.
Optymalna wentylacja Specjalne nacięcia i profilowania wewnątrz wkładu zapewniają optymalną wentylację.
Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Dla par Materac o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.
Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Dla osób cięższych Materac o podwyższonej twardości dla osób cięższych.
Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Dla seniorów Materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się.
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
Dla alergików Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

dobra jakosc warta swojej ceny

Mam już swoje lata i ciężko było mi znaleźć dobry materac. Córka znalazła mi ten model w internecie, okazał się super!!!! Już od dawna tak sięnie wysypiałam :)

Mogą Cię zainteresować również