Materace - Białystok - podlaskie

Położony na Nizinie Północnopodlaskiej Białystok jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz powiatu. Zlokalizowany jest nad rzeką Białą, a zamieszkuje go niemal 293 tysiące osób. Miejscowości położone w jego pobliżu wraz z Białymstokiem tworzą aglomerację białostocką.

Historia Białegostoku sięga XV wieku, kiedy to na miejscu dzisiejszego miasta powstawały dwory, karczma i kościoły. W kolejnych wiekach miasto rozwijało się jako ważny ośrodek przemysłowy i kulturalny, zyskując prawa miejskie w 1691 roku. Dzisiaj Białystok to ważne centrum akademickie i kulturalne, z wieloma instytucjami edukacyjnymi. W mieście znajduje się wiele zabytków, takich jak saski pałac Branickich, historyczny budynek ratusza czy Pałac Hasbacha. Białystok słynie również z licznych parków i zieleni miejskiej, takich jak Park Planty czy Park Konstytucji 3 Maja. W mieście funkcjonuje pięć turystycznych szlaków tematycznych, które prowadzą do najważniejszych zabytków Białegostoku.

W Białymstoku warto odwiedzić również liczne muzea i galerie sztuki, takie jak Muzeum Wnętrz Pałacowych czy Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Miasto słynie również z bogatej kultury i tradycji kulinarnych, takich jak kuchnia podlaska i białostocka.

Białystok to także miejsce wielu ważnych imprez kulturalnych i sportowych, takich jak Festiwal New Pop czy Up To Date Festival. W mieście znajdują się również liczne centra handlowe, kina, teatry i kluby.

Białystok to także ważny węzeł komunikacyjny, z rozbudowaną siecią dróg i kolei. Dzięki temu miasto jest dogodnie skomunikowane z innymi miastami w Polsce oraz za granicą. Dzisiaj Białystok to dynamicznie rozwijające się miasto, z bogatą ofertą kulturalną, turystyczną i rekreacyjną.

Materace Białystok

Urząd Miejski w Białymstoku
Słonimska 1, 15-950 Białystok


tel.: 85 879 79 79

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00–17:00
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Białystok z całą pewnością jest miastem godnym odwiedzenia. To największy ośrodek miejski Podlasia, oferujący wiele atrakcji: piękną okoliczną przyrodę, wydarzenia cykliczne, interesujące zabytki czy muzea zachęcające do zwiedzania. Podczas pobytu w mieście nie zapomnij o odpowiednim relaksie i odpoczynku. Dobry sen jest kluczem do wypoczynku, a uzyskać go możemy jedynie kładąc się spać na wygodnych materacach Białystok, przykrywając przyjemną kołdrą i śpiąc na komfortowych poduszkach. Pamiętajmy, że sen ma ogromny wpływ na zdrowie, w tym na układ odpornościowy i funkcjonowanie mózgu. Regularne występowanie zaburzeń snu lub jego brak zwiększają ryzyko wystąpienia różnych chorób, a także wpływają negatywnie na koncentrację, pamięć i nastrój. Dlatego sen jest ważnym elementem dobrego samopoczucia i zdrowia, także podczas wyjazdów i podróży.

Materace w Białystok do nabycia także w internecie

Znalezienie odpowiedniego materaca do sypialni w sklepie stacjonarnym może być trudne. Dzieje się tak, ponieważ asortyment dostępny w takich sklepach ograniczony jest przez wielkość magazynu. Z tym problemem nie spotkamy się w sklepach internetowych, które gwarantują dostęp do praktycznie nieograniczonej liczby różnych modeli materaców Białystok. Skorzystanie ze sklepów internetowych i kupienie materaca w sieci ma jeszcze jeden atut: możemy liczyć na wygodną dostawę materaca do domu i nie musimy przejmować się jego transportem na własną rękę.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Białystok

Czy znalezienie materaca dla pary jest trudne? Odpowiedź brzmi: tak i nie. Tak, bo jego właściwości, wymiary czy twardość powinny być dopasowane do wymagań każdego z partnerów, a dojście do jednomyślności w tej kwestii nie jest proste. Nie, bo wszystkie właściwości materaca, które przydadzą się parze, znaleźć można w materacach Białystok z nowoczesnymi materiałami wypełnienia. Partnerzy powinni więc zdecydować się na materac z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym, by cieszyć się komfortowym snem we dwoje.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Białystok

Nie wiesz, jakie materace najlepiej sprawdzają się w łóżkach pojedynczych? Podpowiadamy: z pewnością w tej roli odnajdą się materace z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Każde z tych rozwiązań dba o zdrowie kręgosłupa, a jednocześnie zapewnia przyjemną amortyzację i dobrą sprężystość. Dzięki ich różnorodności każdy może znaleźć odpowiedni materac Białystok, który najlepiej sprawdzi się w jego łóżku.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Białystok

Wygoda materaca jest odczuwana subiektywnie. Oznacza to, że materac, który pasuje idealnie do kogoś z Twojej rodziny, dla Ciebie może okazać się koszmarnie niewygodny. By dobrać materac do swoich potrzeb i preferencji, powinniśmy kierować się przede wszystkim trzeba kryteriami: jego twardością, rozmiarem i rodzajem wypełnienia. Jeśli zależy nam na komfortowym materacu o nietypowym wymiarze, wybierzmy materace Białystok w rozmiarach 100x200 cm lub 120x200 cm. Zadbajmy, by ich wypełnienie było oparte o system sprężyn, nowoczesnych pianek lub ich hybrydę.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Białystok

Masz już wygodny materac Suwałki i zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, by wysypiać się lepiej? Spróbuj dobrać do swojej sypialni także korzystne dodatki, które mają wpływ na jakość snu. Wygodna poduszka, którą znajdziesz w sklepach internetowych i stacjonarnych, pomoże Ci w utrzymaniu zdrowej pozycji karku i zniweluje odczuwane po przebudzeniu uczucie zesztywnienia w barkach. Przyjemna kołdra sprawi, że w Twojej sypialni zapanuje idealna temperatura. Rolą pościeli z naturalnych materiałów będzie zadbanie o higienę i zdrowy przepływ powietrza w łóżku.

Wybrani najlepsi producenci materacy