Materace - Łapy - podlaskie

Na Nizinie Północnopodlaskiej nad Rzeką Narew znajduje się średniej wielkości miasto o nazwie Łapy. To część województwa podlaskiego i powiatu białostockiego. Na co dzień mieszka tu około 15 tysięcy mieszkańców. Łapy dzieli niewielka odległość od Narwiańskiego Parku Narodowego.

Pierwsze wzmianki o miejscowości nazwanej Łapy możemy znaleźć już w trzynastowiecznych dokumentach. W kolejnych wiekach miasto rozwijało się przede wszystkim jako ośrodek rzemieślniczy i handlowy, a także jako ważny węzeł komunikacyjny. W 1925 roku Łapy otrzymały prawa miejskie.

W Łapach warto zobaczyć zabytkowy kościół pw. św. Piotra i Pawła oraz charakterystyczne osiedle kolejarskie składające się z aż 27 budynków. W mieście znajduje się także Dom Etkunów oraz domy drewniane przy ul. Wygwizdowo. W okolicy miasta można korzystać z licznych atrakcji turystycznych, takich jak tereny parku narodowego czy szlaki piesze i rowerowe. Dzisiaj Łapy to miasto z potencjałem do rozwoju, szczególnie związanego z turystyką i rekreacją. W mieście znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Materace Łapy

Urząd Miejski w Łapach
Generała Władysława Sikorskiego 24, 18-100 Łapy


tel.: 85 715 22 51

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00–16:00
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Szukasz naprawdę cichego i odludnego miejsca, w którym wreszcie będziesz mógł spokojnie wypocząć? Podlaskie Łapy to idealne miasto dla Ciebie. Otoczone przez niezwykłą naturę miasteczko wciąż dla wielu pozostaje nieodkryte, dzięki czemu ma niezwykły potencjał. Możesz wybrać się tu na kilkudniowy wypoczynek lub dłuższe wakacje i skorzystać z jednego z pobliskich ośrodków wypoczynkowych lub kwater. Pamiętaj, by wybrane przez Ciebie miejsce noclegowe gwarantowało dostęp do wygodnych materaców Łapy, przyjemnej pościeli, kołder i poduszek. W trakcie wakacji nasz organizm i umysł potrzebują czasu na odnowę i regenerację, aby odbudować się po intensywnym okresie działania i stresu. Poprzez odpowiedni sen w czasie wakacji, unikamy wyczerpania i zmęczenia, poprawiając naszą koncentrację oraz samopoczucie i wzmacniając nasz system odpornościowy. Dzięki temu możemy w pełni cieszyć się wakacyjnym wypoczynkiem i radością, a po powrocie do codziennej rutyny zyskujemy nową energię i siłę do dalszego funkcjonowania.

Materace w Łapy do nabycia także w internecie

Uwierzysz w to, że by znaleźć materac idealnie dopasowany do swoich potrzeb, nie musisz nigdy na nim siadać, a nawet widzieć go na żywo? To prawda – dzięki nowoczesnym sposobom doboru materaców Łapy w internecie, możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie do swojej sypialni nie wychodząc z domu. Wykorzystaj system intuicyjnych filtrów, przeczytaj dokładne opisy i porównaj specyfikacje różnych modeli. To pozwoli Ci znaleźć materac idealnie odpowiadający Twoim preferencjom.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Łapy

Partnerzy często narzekają, że znalezienie materaców, które odpowiadałyby potrzebom każdego z nich, graniczy z cudem. Okazuje się jednak, że znalezienie doskonałego podłoża snu dla pary wcale nie musi być tak trudne. Partnerzy powinni wybrać jedno z nowoczesnych rozwiązań opartych o wypełnienie piankowe, sprężynowe lub hybrydowe. Takie materace Łapy są trwałe i odporne na deformacje, a także idealnie dopasowane do spania we dwoje.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Łapy

Szukasz materaca do łóżka pojedynczego i nie wiesz, na co się zdecydować? Materace Łapy dostępne w rozmiarach 80x200 cm oraz 90x200 cm różnią się twardością i rodzajem wypełnienia. By cieszyć się jak największą wygodą snu, zdecyduj się na zakup materaca z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Te rozwiązania świetnie sprawdzają się w łóżkach pojedynczych.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Łapy

Na rynku dostępne są też mniej standardowe wymiary materaców, które świetnie sprawdzą się u wszystkich, którym zależy na wyjątkowej wygodzie. Mowa tu o materacach Łapy w wymiarach 100x200 cm oraz 120x200 cm. Tak materac najlepiej jest kupić w jednym z trzech niezwykle wygodnych wariantów wypełnienia (hybrydowe, piankowe oraz sprężynowe). Dobranie rodzaju wypełnienia najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom jest gwarantem zdrowego i długiego snu.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Łapy

Zastanawiasz się jakie jeszcze dodatki do sypialni mogą poprawić jakość Twojego snu? Jeśli masz już wygodny materac Łapy, postaw na komfortową poduszkę, kołdrę oraz pościel. Poduszka sprawi, że Twoja szyja będzie odpoczywać w zdrowej pozycji. Kołdra podniesie komfort cieplny Twojej sypialni, a poszwa z naturalnych materiałów uchroni Cię przed podrażnieniami skóry. Te akcesoria sypialniane, które wywierają realny wpływ na jakość naszego wypoczynku, znaleźć można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Wybrani najlepsi producenci materacy