Materace - Hajnówka - podlaskie

Hajnówka to średniej wielkości miasto położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Liczy około 20 tysięcy mieszkańców i leży na skraju Puszczy Białowieskiej, czyli jednego z największych i najcenniejszych kompleksów leśnych w Europie. Hajnówka bywa także nazywana „bramą do Puszczy Białowieskiej”.

Historia Hajnówki sięga końca XVI wieku, kiedy to w miejscu dzisiejszego miasta powstała osada chroniąca tereny puszczy. W kolejnych latach osada ta rozwijała się głównie jako punkt wprowadzający do Białowieży i miejsce przebiegu kolei, a w 1951 roku otrzymała prawa miejskie.

Hajnówka może pochwalić się wieloma ciekawymi zabytkami, takimi jak cerkiew pod wezwaniem Świętych Braci Machabeuszy czy modernistyczna łaźnia. Obejrzyjmy tutaj koniecznie drewnianą, historyczną zabudowę. W Hajnówce warto zobaczyć także Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa zlokalizowane w budynku prawdziwej kuźni oraz Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej, który prezentuje tradycyjną kulturę. Hajnówka to również miejsce, gdzie odbywają się liczne imprezy kulturalne i turystyczne. Wśród nich wyróżnia się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej „Hajnówka”.

Dzisiaj Hajnówka to dynamicznie rozwijające się miasto z dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. W mieście znajdują się liczne sklepy, restauracje i kawiarnie. W okolicy miasta można korzystać z licznych atrakcji turystycznych, takich jak Rezerwat Biosfery „Białowieża".

Materace Hajnówka

Urząd Miasta w Hajnówce
Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka


tel.: 85 682 21 80

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Szukasz ciekawej miejscowości na kilkudniowy wypad lub dłuższy urlop? Hajnówka świetnie sprawdzi się w tej roli. To przyjemna miejscowość otoczona wręcz niewyobrażalnym pięknem przyrody. Korzystaj z niego do woli, a nocą zadbaj o wygodny wypoczynek. Wybierz jeden z hoteli i ośrodków wypoczynkowych w Hajnówce i okolicach, które oferują wygodne materace Hajnówka oraz dobrze dobraną pościel, kołdry i poduszki. Pamiętaj, że sen podczas podróży jest ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki niemu możemy przeciwdziałać skutkom zmęczenia. Sen podczas podróży poprawia również naszą koncentrację i pozwala nam cieszyć się zwiedzaniem i innymi czynnościami na miejscu. Dlatego warto zatroszczyć się o wygodne warunki do spania podczas podróży, co pozwoli nam na regenerację i odpoczynek i ma wpływ na nasze ogólne dobre samopoczucie.

Materace w Hajnówka do nabycia także w internecie

By znaleźć najwygodniejszy materac do sypialni, powinniśmy wybrać się do sklepu stacjonarnego lub przejrzeć ofertę internetową. Naszym zdaniem dużo korzystniej jest dokonać zakupu materaców Hajnówka właśnie przez Internet. Dlaczego? Cóż, sklepy internetowe nie są ograniczone rozmiarami lokalu, dzięki czemu mają o wiele więcej dostępnych modeli na stanie. Możemy poczytać o każdym z nich, a także poznać ich dokładne specyfikacje, które pomogą nam w dokonaniu porównań. Co więcej, kupując materac w sieci możemy cieszyć się jego dostawą pod same drzwi.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Hajnówka

To prawda – partnerzy są najbardziej poszkodowaną grupą podczas wybierania idealnego materaca. Trudno jest znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało często różniącej się wadze czy wzrostowi partnerów, nie mówiąc już o ich osobistych preferencjach. By nieco ułatwić wybór materaca do łóżka małżeńskiego, możemy udzielić prostej rady: zdecydujcie się na jeden z materaców Hajnówka z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Te materace zalicza się do najtrwalszych i najbardziej wygodnych, dzięki czemu świetnie nadają się do łóżek podwójnych.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Hajnówka

Spanie w pojedynkę może być bardzo wygodne. Nie odczuwamy ruchów partnera, nie musimy przesuwać się, by zrobić komuś miejsce czy wreszcie możemy spać w pozycji, która najbardziej nam odpowiada. By cieszyć się jak najlepszym wypoczynkiem na jednym z pojedynczych materaców Hajnówka, zdecydujmy się na model z nowoczesnym rodzajem wypełnienia (pianka, sprężyny lub hybryda). Zapewnią nam one przyjemne podparcie i delikatną amortyzację.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Hajnówka

Do najwygodniejszych modeli materaców Hajnówka na rynku bez dwóch zdań zalicza się te z wypełnieniem piankowym, hybrydowym oraz sprężynowym. Materace piankowe są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na miękkim otuleniu we śnie. Materace sprężynowe niezawodnie sprawdzają się tam, gdzie potrzebna jest mocna stabilizacja kręgosłupa. Wreszcie, materace hybrydowe to opcja dla tych, którzy mają problemy z wyborem. Ich największym atutem jest łączenie zalet pianki i sprężyn.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Hajnówka

By cieszyć się w pełni relaksującym snem, powinniśmy zadbać o nieco więcej niż sam materac Hajnówka. Dodajmy do naszych sypialni także akcesoria, które pozwolą odprężyć się ciału i zadbają o higienę. Zacznijmy od przewiewnej pościeli z naturalnych materiałów. Później dobierzmy do niej poduszkę, która zadba o bezpieczną pozycję naszej szyi we śnie. Kiedy rozumiemy już, jak wiele dały nam dodatki do sypialni, kupmy także dopasowaną do nas komfortem termicznym kołdrę.

Wybrani najlepsi producenci materacy