Materace - Sokółka - podlaskie

Na Nizinie Podlaskiej, w okolicach Wzgórz Sokólskich i rzeki Sokołdy położone jest średniej wielkości miasto. Sokółka, bo to o niej mowa, zlokalizowana jest w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Liczy około 18 tysięcy mieszkańców i leży na terenie Puszczy Knyszyńskiej.

Historia Sokółki sięga średniowiecza, kiedy to w miejscu dzisiejszego miasta powstała wieś koronna. W kolejnych wiekach miasto rozwijało się przede wszystkim jako ośrodek rzemieślniczy i handlowy. W XIX wieku Sokółka stała się ważnym ośrodkiem przemysłowym, a w 1609 roku otrzymała prawa miejskie.

W Sokółce warto zobaczyć zabytkowy kościół św. Antoniego Padewskiego, szereg przedwojennych kamienic oraz cerkiew prawosławną pw. św. Aleksandra Newskiego. W mieście znajduje się również Muzeum Ziemi Sokólskiej, które prezentuje historię Sokółki i okolic oraz tradycyjną kulturę ludową regionu.

Dzisiaj Sokółka to miasto rozwijające się dynamicznie, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i rekreacyjną. W mieście znajdują się liczne sklepy, restauracje i kawiarnie. Sokółka słynie również z produkcji tradycyjnych sokólskich wędlin oraz sera podlaskiego. Sokółka jest także ważnym ośrodkiem gospodarczym, w którym działają firmy takie, jak Orlen Gaz, Sokółka Okna i Drzwi czy Eskimos S.A.

Materace Sokółka

Urząd Miejski w Sokółce
Plac Kościuszki 1, 16-100 Sokółka


tel.: 85 711 09 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-17:00
wtorek 8:00-16:00
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Szukasz spokojnego miejsca na wakacyjny wypoczynek? Weź pod uwagę Sokółkę i jej okolice. To malownicze tereny, na których znajdziesz wiele ciekawych atrakcji. Możesz zwiedzać tu muzea i oglądać zabytki, a także spędzić czas na łonie natury. Wybierz jeden z okolicznych hoteli i ośrodków wypoczynkowych, by po dniu pełnym wrażeń odpowiednio wypocząć. Zwróć uwagę, czy Twoja baza noclegowa oferuje wygodne materace Sokółka, a także dobrej jakości pościel, przyjemną kołdrę i poduszki. Podczas wakacji nasze ciało i umysł potrzebują czasu na regenerację i odpoczynek po okresie intensywnych działań. Wysypiając się podczas wakacji, zapobiegamy wystąpieniu zmęczenia i wyczerpania, poprawiamy naszą koncentrację i samopoczucie, a także wzmacniamy układ odpornościowy. Dzięki temu możemy cieszyć się pełnią wakacyjnego relaksu i przyjemności, a po powrocie do codzienności zyskać energię i siły do dalszego funkcjonowania.

Materace w Sokółka do nabycia także w internecie

Pragniesz nareszcie wygodnie się wyspać? Cóż, czeka Cię zakup nowego materaca. Możesz zrobić to w sklepie stacjonarnym, lub jeśli lubisz sprytne rozwiązania, zdecydować się na zakup w sklepie internetowym. W sieci możesz wybierać ze znacznie większego asortymentu materaców i zyskujesz dane dotyczące każdego modelu, które ułatwią Ci porównywanie ich między sobą. Nie wiesz, jak dowieziesz nowy nabytek do domu? Bez obaw. Decydując się na zakup internetowy możesz liczyć na wygodną opcję dostawy materaców Sokółka pod same drzwi.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Sokółka

Materac dla pary powinien być dopasowany do wzrostu i wagi każdej ze śpiących na nim osób. Oprócz tego, dobrze by wypełniający go materiał odpowiadał preferencjom snu każdego z partnerów. Jeśli partnerzy szukają dobrej stabilizacji, powinni postawić na sprężyny. Jeżeli ich priorytetem jest duża sprężystość, dobrym rozwiązaniem będzie wypełnienie piankowe. Pary, które szukają maksymalnie komfortowego rozwiązania, powinny bacznie przyjrzeć się materacom hybrydowym, także tym z odpinanym topem.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Sokółka

Łóżka pojedyncze to rewelacyjne rozwiązanie do wszystkich sypialni, w których jest nieco ciasto. Takie modele materaców Sokółka pozwalają oszczędzić sporo przestrzeni, a oprócz tego mogą zapewnić wiele godzin spokojnego snu. By komfortowo wyspać się na materacu pojedynczym, dobrze dopasujmy jego twardość oraz materiał wypełnienia. Wybierzmy materac do naszego domu z modeli z wypełnieniem piankowym, hybrydowym i sprężynowym.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Sokółka

Jaki powinien być idealny materac do sypialni? Odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta: powinien być wygodny. Jednak znalezienie komfortowego materaca nie jest już takie proste. Powinniśmy dobrać podłoże snu do naszych dolegliwości bólowych, wzrostu czy wagi. Dobrze przemyślmy też to, na jaki materiał wypełnienia materaca powinniśmy się zdecydować. Najlepiej wybrać jest jeden z nowoczesnych materaców Sokółka, które dostępne są w wersji z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Sokółka

Choć sam materac Sokółka niewątpliwie podniesie jakość naszego snu, to nie naprawi wszystkich naszych problemów. Powinniśmy zdecydować się na dołożenie do naszych sypialni także akcesoriów, które pomogą nam pozbyć się bólu szyi czy poprawią higienę w naszych łóżkach. Mowa tu o odpowiednich poduszkach, kołdrach i poszwach. Niepozorna poduszka może sprawić, że będziemy budzili się bez nieprzyjemnego uczucia sztywności w karku. Kołdra, na którą zazwyczaj nie zwracamy zbytniej uwagi, odpowiada przecież za nasz komfort cieplny. Rolą pościeli z przyjemnych, naturalnych materiałów, jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

Wybrani najlepsi producenci materacy