Materace - Jasło - podkarpackie

Jasło jest średniej wielkości miastem położonym w województwie Podkarpackim. Miasto leży w obrębie Dołów Jasielsko-Sanockich i jest siedzibą powiatu jasielskiego. Tereny Jasła okolone są trzema rzekami: Wisłoką, Ropą oraz Jasiołką. W miasteczku mieszka niemal 35 tysięcy mieszkańców.

Historia Jasła zaczyna się w średniowieczu. W XIV wieku Jasło uzyskało lokację na prawie niemieckim dzięki Kazimierzowi Wielkiemu. W czasie II wojny światowej Jasło doznało silnych zniszczeń z rąk Niemców, jednak po wojnie zostało odbudowane i rozwijało się jako ośrodek przemysłowy. W mieście znajdują się liczne zakłady przemysłu z różnych branż.

Jasło słynie z ciekawych zabytków, takich jak kolegiata pw. Wniebowzięcia NMP, kościół pw. św. Stanisława Biskupa, a także historyczne domy i zespół pałacowy z XIX wieku. W mieście znajduje się również Muzeum Regionalne. W okolicach Jasła działa skansen archeologiczny „Karpacka Troja”, który jest jednym z najważniejszych stanowisk archeologicznych w całej Polsce.

W pobliżu miasta można znaleźć piękne krajobrazy Pogórza Strzyżowskiego, które przyciągają turystów z całej Polski. Wśród atrakcji turystycznych znajdują się także liczne szlaki turystyczne, parki krajobrazowe oraz uzdrowiska. Jasło zyskało także nazwę „Polskiej Stolicy Wina”, a co roku odbywają się tu związane z tym trunkiem wydarzenia.

Podsumowując, Jasło to miasto o bogatej historii i ciekawych zabytkach, położone w pięknej okolicy. Mieszkańcy miasta mogą korzystać z różnorodnych atrakcji kulturalnych i turystycznych.

Materace Jasło

Urząd Miasta w Jaśle
Rynek 12, 38-200 Jasło


tel.: 13 448 63 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-17:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Planujesz wybrać się na wakacje lub szybki wyjazd w okolice Jasła? To dobry wybór. Znajdziesz tu nie tylko ciekawe zabytki, ale także kilometry pięknych tras spacerowych i ścieżek rowerowych. Podczas pobytu w Jaśle zadbaj nie tylko o dobrą zabawę, ale też spokojny wypoczynek. Wybierz hotel lub ośrodek, w którym oferowane są wspomagające sen wygodne materace Jasło, a także wygodne poduszki, kołdry i pościel. Dbanie o jakość snu podczas podróży jest bardzo ważne, ponieważ wpływa to na nasze samopoczucie I zdrowie. Sen to czas, w którym nasz organizm regeneruje się i odpoczywa. Dlatego aby czuć się wypoczętym i pełnym energii podczas dnia, ważne jest, aby spać wystarczająco długo i w odpowiednim środowisku.

Materace w Jasło do nabycia także w internecie

Szukając materaca, który najlepiej sprawdzi się w naszej sypialni, możemy odwiedzić sklepy stacjonarne i internetowe. Wydaje się jednak, że to drugie rozwiązanie jest w dzisiejszych czasach dużo wygodniejsze. W sieci zyskujemy dostęp do znacznie szerszego asortymentu materaców Jasło, a oprócz tego do ich dokładnych opisów i specyfikacji, które pozwalają porównywać między sobą modele różnych firm i dobrać rozwiązanie najlepiej pasujące do naszej sypialni.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Jasło

Wygodny materac powinien być dopasowany do naszego wzrostu, wagi, preferencji snu i ewentualnych schorzeń. Nic dziwnego, że kiedy podłoże snu musi być dobrane nie do jednej, a do dwóch osób, sprawa się komplikuje. Wybierając materace Jasło dla pary pamiętajmy, by znaleźć materiał wypełnienia odpowiedni dla potrzeb każdego z partnerów. Zdecydujmy się na materac piankowy, sprężynowy lub hybrydowy. Każde z tych rozwiązań sprawdzi się w łóżku dla dwojga, ponieważ zapewniają one dobrą stabilizację dla pleców, mocną elastyczność punktową i przyjemną sprężystość.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Jasło

Pora przełamać mit dotyczący łóżek pojedynczych: to produkt nie tylko dla dzieci i młodzieży! Materace Jasło do łóżek pojedynczych mogą zapewnić zdrowy sen także dorosłemu. Wiele zależy od tego, czy dopasujemy właściwości materaca do naszych potrzeb. Zwróćmy uwagę nie tylko na jego rozmiar, ale także na twardość czy rodzaj wypełnienia (piankowe, hybrydowe, sprężynowe).

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Jasło

Które rozwiązanie do materacowe jest najwygodniejsze? Trudno jest znaleźć model materaca, który najlepiej sprawdzi się w naszej sypialni. W szerokiej ofercie materaców Jasło warto zwracać uwagę na modele z wypełnieniem sprężynowym, które jest wyjątkowo odporne na odkształcenia, wypełnieniem piankowym, zapewniającym wysoką elastyczność punktową, czy wypełnieniem hybrydowym, łączącym pozytywne cechy sprężyn i pianki.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Jasło

Kupienie jednego z komfortowych materaców Jasło to dopiero początek zmian, które możemy wprowadzić w swojej sypialni. Warto dodać do niego także wygodne dodatki, które pozytywnie wpłyną na jakość naszego snu i pozwolą nam się zrelaksować jeszcze lepiej. Do podstawowych akcesoriów, w które warto się wyposażyć, zaliczamy poduszkę, kołdrę i poszwę. Dzięki odpowiednio dobranej podporze szyi i głowy przestaniemy budzić się ze sztywnym karkiem. Kołdra odpowiadająca naszym preferencjom ciepłoty sprawi, że nie będziemy wybudzać się ze snu. Pościel z naturalnym materiałów, którą możemy znaleźć w sklepach stacjonarnych i internetowych, zadba o odpowiedni przepływ powietrza w łóżku.

Wybrani najlepsi producenci materacy