Materace - Mielec - podkarpackie

W dolinie rzeki Wisłoki, a dokładniej w Kotlinie Sandomierskiej, znajduje się miasto Mielec. To siedziba władz powiatu mieleckiego, który administracyjnie należy do podkarpacia. Mielec może pochwalić się drugą największą populacją mieszkańców w województwie. Mieszka tam niemal 60 tysięcy osób, a na podium wyprzedza go jedynie Rzeszów.

Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi już z XIII wieku. Mielec lokowany został w XV wieku za zgodą króla Kazimierza IV Jagiellończyka. W nowo powstałym mieście bujnie kwitło rzemiosło. Dziś w Mielcu podziwiać możemy ślady historycznej wielkości w zabytkach takich, jak bazylika pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, zakładzie fotograficznym Jadernych, który dziś działa jako muzeum, czy licznych willach i domach o historycznym charakterze.

Mielec to ważny punkt na gospodarczej mapie Polski. Zlokalizowana tu jest Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec i Mielecki Park Przemysłowy. W mieście działają Polskie Zakłady Lotnicze, czyli największe przedsiębiorstwo tego rodzaju na skalę całego kraju. W Mielcu powstają samoloty, samochody, a także znane produkty, takie jak lody Zielona Budka czy meble Black Red White.

Mielec jest także ważnym punktem komunikacyjnym. W odległości około 30 km od niego biegnie autostrada A4, a miasto przecinają trzy drogi wojewódzkie. Do Mielca możemy wybrać się także koleją.

Materace Mielec

Urząd Miasta Mielec
Żeromskiego 26, 39-300 Mielec


tel.: 17 787 40 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Wybierając się w podróż po województwie podkarpackim warto zaplanować postój w Mielcu. To ciekawe i różnorodne miasteczko, w którym czeka na nas dużo zwiedzania. Jeśli liczne atrakcje miasta nas zmęczą, nie odmawiajmy sobie zasłużonego wypoczynku. Wybierzmy jeden z miejscowych hoteli lub okolicznych ośrodków wypoczynkowych, gdzie będziemy mogli się przespać. Rola snu w podróży jest nieprzeceniona – to on sprawia, że mamy siłę na kolejne aktywności i z zainteresowaniem możemy zwiedzać historyczne obiekty czy chodzić po ciekawych szlakach. Sen regeneruje nasze ciało i dba o to, by odporność była na wysokim poziomie. By móc lepiej wypocząć, wybierzmy jeden z mieleckich hoteli wyposażonych w wygodne materace Mielec oraz przyjemną w dotyku pościel, ciepłe kołdry i miękkie poduszki.

Materace w Mielec do nabycia także w internecie

By znaleźć najlepszy materac do sypialni, warto rozszerzyć zwykłe poszukiwania w sklepach stacjonarnych i spróbować także zakupów w sklepie internetowym. W sieci zyskujemy dostęp do znacznie szerszego asortymentu, możemy zapoznać się też z dokładnymi opisami i specyfikacjami różnych modeli materaców Mielec. Zakupy w sklepie internetowym gwarantują także możliwość dostawy materaca do domu, dzięki czemu nie musimy martwić się jego transportem na własną rękę.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Mielec

Co powinien mieć wygodny materac dla pary? Musi być dopasowany do wagi i wzrostu każdego z partnerów. Dobrze też, by niwelował odczuwanie ruchów drugiej osoby i nie uginał się nierównomiernie pod ciężarem większego partnera. Wszystkie te cechy pary mogą znaleźć w materacach Mielec z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Ich zaletami są także dobra elastyczność punktowa, mocna sprężystość i zapewnianie równej stabilizacji kręgosłupa każdej ze śpiących osób.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Mielec

Choć dobranie odpowiedniego materaca do łóżka pojedynczego może wydawać się trudne, to wcale nie musi takie być. Jeśli będziemy trzymać się kilku prostych kryteriów, wybór pójdzie nam jak z płatka. Po pierwsze, dobrze wybierzmy rozmiar – materace pojedyncze Mielec zazwyczaj znaleźć możemy w nieco większym wymiarze 90x200 cm lub mniejszym 80x200 cm. Później zdecydujmy się na dobrą twardość, dopasowaną do naszej wagi. Wreszcie, z głową dopasujmy rodzaj wypełnienia (piankowe, sprężynowe i hybrydowe), które najlepiej sprawdzi się w naszej sypialni.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Mielec

Istnienie wygodnych materaców nie jest mitem! Naprawdę można znaleźć podłoże snu, które pozwoli nam się spokojnie wyspać. By je znaleźć, warto zdecydować się na jeden z materaców Mielec z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym. Pianka świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, więc jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią uczucie miękkiego otulenia. Wypełnienie sprężynowe zapewnia dobrą stabilizację kręgosłupa, idealnie nadaje się więc dla wszystkich, którzy skarżą się na bóle pleców. Dla tych, którzy szukają szczególnej wygody, najlepiej sprawdzi się wypełnienie hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Mielec

Materace Mielec nie są jedynym elementem wyposażenia, który koniecznie powinien pojawić się w każdej sypialni. By przesypiać zdrowo i wygodnie wiele godzin, powinniśmy zdecydować się na zakup kilku akcesoriów sypialnianych, które znacznie podniosą jakość naszego snu. Dobór dodatków warto zacząć od wygodnej kołdry, poduszki oraz pościeli. Rolą kołdry jest pozytywne wpływania na nasz komfort termiczny. Przyjemna pościel, w którą obleczemy kołdrę, zapewnia przepływ powietrza i zapobiega podrażnieniom skóry. Ergonomiczna poduszka, którą znaleźć możemy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, sprawi, że nasze szyje i karki będą zachowywać zdrową i bezpieczną pozycję we śnie.

Wybrani najlepsi producenci materacy