Materace - Leżajsk - podkarpackie

Tam, gdzie niegdysiejsza Puszcza Sandomierska i dolina Sanu się spotykały, dziś leży miasto Leżajsk. To należąca do województwa podkarpackiego siedziba powiatu, w której mieszka około 13 tysięcy mieszkańców. Przypuszcza się, że Leżajsk mógł kiedyś stanowić główną siedzibę plemienia Lędzian. To sprawia, że miasto jest jednym z najstarszych grodów na wschodzie Polski. Leżajsk prawa miejskie zyskał w XIV wieku z rąk Władysława Jagiełły. Dziś o historycznej świetności miasta zaświadczyć mogą jego zabytki. Podczas pobytu w Leżajsku warto zobaczyć Kościół ojców bernardynów i znajdujące się w nim zabytkowe organy, Dwór Starościński, który dziś jest siedzibą Muzeum Ziemi Leżajskiej, czy historyczny budynek ratusza. W Leżajsku dziś rozwija się kilka ośrodków kulturalnych. Ważnym punktem na mapie miasta jest Miejskie Centrum Kultury, zapewniające wiele ciekawych zajęć i wydarzeń. Działają tu także szkoły muzyczne, oraz muzea, takie jak Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów w Leżajsku. Okolice Leżajska to ważne przemysłowo tereny. Znajdują się tu m.in Browar Leżajsk, zakład przetwórstwa owocowego czy Zakład Tytoniowy Philip Morris. W Leżajsku prężnie rozwija się także sport, w tym klub piłkarski „POGOŃ” Leżajsk czy klub piłki siatkowej „Feniks” Leżajsk.

Materace Leżajsk

Urząd Miasta w Leżajsku
Rynek 1, 37-300 Leżajsk


tel.: 17 242 73 33

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–15:30
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Planujesz wybrać się na urlop lub wyjechać na kilka dni i zastanawiasz się nad odwiedzeniem Leżajska? To świetny pomysł. Okolica miasta zapewnia wiele ciekawych tras spacerowych i ścieżek rowerowych, a w centrum miasta możesz zobaczyć interesujące zabytki. Nie zapomnij o wcześniejszej rezerwacji miejsca noclegowego, które wyposażone będzie w wygodne materace Leżajsk, przyjemną pościel i poduszki. Prawidłowy sen, który możemy zyskać jedynie w wygodnym łóżku, jest niezwykle istotny podczas podróży. Opowiada on za nasze zdrowie i odporność, a także daje siłę na kolejne dni pełne aktywności. Nie powinniśmy zrzucać snu na drugi plan podczas podróży. Wybierz więc wygodny hotel w Leżajsku lub okolicach i odpoczywaj poprawnie!

Materace w Leżajsk do nabycia także w internecie

Od tego, czy uda nam się znaleźć wygodny materac, zależy jakość naszego snu. Poszukiwania wygodnych materaców Leżajsk przeprowadzić możemy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Nam wydaje się jednak, że to w sieci możemy trafić na lepszą okazję, która pozwoli nam cieszyć się zdrowym snem przez długie lata. W internecie zyskujemy dostęp do znacznie większego asortymentu. Możemy porównywać modele różnych firm, zapoznać się z dokładnymi opisami i specyfikacją wielu materaców, czy nawet przeczytać opinie dotyczące konkretnych modeli napisane przez ludzi, którzy kupili je przed nami. Kupno materaca w sieci to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić sporo czasu.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Leżajsk

Pary decydując się na zakup nowego materaca muszą zmierzyć się z niełatwym zadaniem: dopasować go do potrzeb, preferencji i ciała nie jednej, a dwóch osób. By dojść do materacowego kompromisu, najlepiej jest wybrać rodzaj wypełnienia materaców Leżajsk, który będzie odpowiadał każdemu z partnerów. Pary najczęściej wybierają wyjątkowo wygodne materace hybrydowe z odpinanym topem, zapewniające przyjemne otulenie materace piankowe i dbające o odpowiednią stabilizację kręgosłupa materace sprężynowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Leżajsk

Zastanawiasz się, czy materac pojedynczy jest dobrym pomysłem także dla dorosłego? Podpowiadamy: jak najbardziej! Materace Leżajsk do łóżek pojedynczych to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko dla dzieci. Jeśli odpowiednio dobierzemy materiał wypełniający materac pojedynczy, to będziemy mogli cieszyć się na nim wygodnym i spokojnym snem. W niewielkich łóżkach najlepiej sprawdzają się materace z jednym z tych trzech rodzajów wypełnienia: piankowym, hybrydowym i sprężynowym.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Leżajsk

Planujesz zakup pierwszego własnego materaca i nie wiesz, na co powinieneś zwrócić uwagę? To całkiem proste. Zanim wybierzesz się na zakupy, przygotuj krótką listę wymagań dla idealnego materaca. Zapisz na niej trzy punkty: rozmiar, twardość i rodzaj wypełnienia (piankowe, sprężynowe lub hybrydowe). Dobierając materace Leżajsk dopasowane do Twoich potrzeb w każdym z tych podpunktów zyskujesz pewność, że materac jest wygodny.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Leżajsk

Wygodny sen zależny jest nie tylko od dobrze dobranych materaców Leżajsk, ale także dodatków, którymi uzupełniamy nasze łóżka. Mowa tu oczywiście o pościeli, poduszce i kołdrze. Wykonana z naturalnych materiałów poszwa pozwala skórze oddychać, dzięki czemu korzystnie wpływa na higienę w łóżku. Rolą dobrze dobranej poduszki jest zapewnienie stabilnej pozycji dla szyi i głowy. Dzięki niej unikamy bólu karku po przebudzeniu. Kołdra o odpowiedniej ciepłocie, którą możemy znaleźć w sklepie stacjonarnym lub internetowym, sprawia, że nie wybudzamy się przez złą temperaturę w nocy.

Wybrani najlepsi producenci materacy