Materace - Nowa Sól - lubuskie

Nowa Sól jest położona w południowej części województwa lubuskiego, na lewym brzegu Odry na obszarze zachodniej części Wzgórz Dalkowskich. Samo miasto powstało w wyniku połączenia starszych wsi oraz osiedli, jakie nastąpiło w procesach urbanizacyjnych, a pierwsza wzmianka pochodzi z około 1585 roku. Jak nazwa wskazuje, od samego początku tradycja miasta, a wcześniej osady, związana była z przemysłem oczyszczania soli. W 1553 powstała duża warzelnia oparta na importowanej soli dostarczanej tu drogą wodną. Sam tzw. “okres solny” skończył się jednak dla miasta zaraz po wojnie trzydziestoletniej, kiedy to warzelnia została zamknięta. Do ciekawych i wartych uwagi zabytków zalicza się tutaj kościół parafialny kościół św. Michała Archanioła z 1596 roku świątynia braci morawskich z 1747 roku, która obecnie pełni funkcję szkoły oraz aleja brzozowa. Nie można pominąć unikatowego w skali Europy mostu podwieszonego nad kanałem portowym. Wspaniałego klimatu dodatkowo nadają piękne kamienice, a tutejszy ratusz z pewnością zachwyci miłośników architektury i historii.

Materace Nowa Sól

Urząd Miejski
Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól


tel.: 68 459 03 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–16:30
wtorek 07:30–15:30
środa 09:00–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy sen. Jak się okazuje, naprawdę mało osób wie, jak się właściwe wyspać, gdyż coraz częściej rano budzimy się zmęczeni. W pierwszej kolejności warto wiedzieć, czym jest zdrowy sen. Otóż charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Zdrowy sen przede wszystkim wpływa na funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. W tym celu warto stosować się do zasad higieny snu. Obejmują one kwestie oraz zachowania, których wdrożenie w swoją codzienność przekłada się w korzystny sposób na efektywny wypoczynek. Na pierwszym miejscu są materace Nowa Sól, które wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi, unikalną budową oraz wyjątkowymi właściwościami.

Materace w Nowa Sól do nabycia także w internecie

Wielu z nas zastanawia się, czy materace Nowa Sól można zakupić w inny sposób, niż poprzez sklepy stacjonarne. Dla wielu zaskoczeniem może być fakt, iż coraz popularniejszym sposobem ich zakupu są sklepy internetowe. Mają o wiele bogatszą ofertę, przez co o wiele łatwiej jest znaleźć odpowiadający naszym potrzebom i preferencjom produkt. Co więcej, każdy z nas może zapoznać się z rzetelnym opisem, co ułatwi wybór.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Nowa Sól

Urządzając komfortową sypialnię małżeńską, uwzględnimy wiele czynników, w tym indywidualne preferencje nie jednej, a dwóch osób. Dzięki temu możemy zadbać o funkcjonalność tego miejsca. Stawiając na materace Nowa Sól, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki. Pamiętajmy jednak, aby uwzględnić rodzaj wypełnienia, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowa Sól

Wyposażając sypialnię w łóżka pojedyncze, nie możemy zapomnieć o odpowiednio dopasowanym do nich podłożu do spania. Sprawdzą się w nich materace Nowa Sól, które stanowią podstawowy element wyposażenia każdej sypialni. Jak się okazuje, odpowiadają za właściwe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki. Musimy jednak pamiętać o tym, aby dopasować do osobistych potrzeb i preferencji i tylko wtedy będą w stanie właściwie pełnić swoją funkcję. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowa Sól

Materace Nowa Sól to produkty, które mogą w niemalże idealny sposób dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Gwarantują najlepsze wsparcie kręgosłupa, a także stabilizację całej sylwetki. Musimy jednak pamiętać, aby uwzględnić przy wyborze osobiste potrzeby i preferencje, w tym rodzaj wypełnienia. Jest to ważne, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowa Sól

Nie da się zaprzeczyć, że materace Nowa Sól gwarantują zdrowy i spokojny wypoczynek. Musimy jednak pamiętać o tym, że odpowiednio skomponowane łóżko to nie tylko podłoże do spania, a także inne akcesoria sypialniane. Uwzględnia się tutaj kołdry odpowiadające za komfort termiczny czy też przyjemne otulenie ciała w czasie snu. Oprócz tego są poduszki, które pozwalają na właściwe wsparcie głowy, barków czy też kręgosłupa w odcinku szyjnym. Natomiast oba te elementy wymagają odpowiednio dopasowanej poszwy, gdyż zwiększa ona poziom higieniczności.

Wybrani najlepsi producenci materacy