Materace - Słubice - lubuskie

Miasto położone jest przy granicy z Niemcami nad rzeką Odrą. Geneza nazwy Słubice nie jest do końca poznana, gdyż istnieje wiele hipotez. Jedne zakładają, że wywodzi się od plemienia Słupian, inny, że od średniowiecznej osady, a jak się okazuje, może wynieść od wyrazów “słub”, “słup”. Swój początek wraz ze słubicami ma Frankfurt nad Odrą w XIII wieku. Pierwsza wzmianka mówi o osadzie handlowej nad Odrą, której w 1225 roku Henryk I Brodaty miał nadać przywilej targowy i rzekomo prawo składu. Od tego czasu do 1945 roku prawobrzeże stanowiło część Frankfurtu nad Odrą, pod nazwą Dammvorstadt, czyli dosłownie Przedmieście na wale. Z uwagi na ciekawą i dość długą historię, znajdziemy tutaj kilka zabytków, w tym cmentarz żydowski wzmiankowany od 1399 roku. Nie możemy pominąć również kościoła NMP Królowej Polski wybudowanego w 1775 roku, pałacyku, wzniesionego ok. 1900 roku, gdzie aktualnie jest siedziba Powiatu Urzędowego, a także „Jedynka” zwana potocznie „ratuszem”, z końca XVIII, gdzie obecnie znajduje się galeria handlowa.

Materace Słubice

Urząd Miejski
Akademicka 1, 69-100 Słubice


tel.: 95 737 20 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Słubice oferuje nam wiele atrakcji i to niezależnie od tego, czy mieszkamy tutaj, czy też jesteśmy tylko przejazdem. Aby móc w pełni z nich skorzystać, to warto już dziś postawić na zdrowy sen. Charakteryzuje się on wysoką jakością, a także odpowiednią długością czy też głębokością. Można go z łatwością rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii oraz w dobrym humorze. Być może nie zdajemy sobie sprawy z tego, ale zdrowy sen jest niezwykle ważny, a wszystko to z uwagi na fakt, iż wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka w ciągu dnia. Co więcej, w przypadku regularnego dbania o zdrowy sen możemy odczuć, że nasze układy, w tym układ pokarmowy, nerwowy czy immunologiczny, lepiej pracują. Aby było to możliwe, to warto zainwestować w wysokiej jakości materace Słubice, które są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. W tym celu należy dopasować do osobistych potrzeb i preferencji. W ten sposób są w stanie zagwarantować niemalże idealne wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki.

Materace w Słubice do nabycia także w internecie

Gdy chcemy kupić materace Słubice, najczęściej udajemy się do salonu stacjonarnego. Jednak to nie jedyne rozwiązanie. W dzisiejszych czasach coraz więcej z nas woli zakupy online, gdyż jest to wygodniejszy sposób. Pozwala na odwiedzenie strony internetowej o dogodnej dla nas porze dnia i nocy, a umożliwia dostęp do całego asortymentu. Co więcej, poprzez rzetelne opisy oraz czytelne parametry wybranego modelu, możemy jak najlepiej dopasować wybrane materace Słubice do osobistych potrzeb i preferencji.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Słubice

Łóżko jest miejscem, które gwarantuje nam komfortowe warunki do wypoczywania oraz zapewnia zdrowy sen. W przypadku par sytuacja jest bardziej skomplikowana, gdyż musimy uwzględnić tutaj potrzeby i preferencje aż dwóch osób. Należy również pamiętać o tym, że wybrane materace Słubice powinny charakteryzować się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Doskonale sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Słubice

Materace Słubice dostępne na obecnym rynku dostępne są w wielu wariantach. Z uwagi na rodzaj wypełnienia, dzielimy je na modele piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Odpowiadają za wiele cech oraz właściwości, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować sobie komfortowy wypoczynek. Decydując się na materace Słubice do łóżek pojedynczych, najpierw powinniśmy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Słubice

Za odpoczynek i relaks w sypialni odpowiadają w dużej mierze wysokiej jakości materace Słubice. Na obecnym rynku wyróżniają się wyjątkową budową oraz wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Zapewnia to niemalże idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, jednak, aby zapewnić sobie komfort, trzeba zainwestować w modele uwzględniające nasze osobiste potrzeby oraz preferencje.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Słubice

Komfortowe łóżko złożone jest z wielu czynników. Jednym z głównych są materace Słubice, jednak nie możemy zapomnieć o innych akcesoriach sypialnianych. Poszwy podkreślają charakter aranżacji sypialni, a także podnoszą poziom higieny w łóżku. Wyposażając swoje łóżko w poduszki, mamy pewność właściwego wsparcia dla górnych partii ciała, czyli głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Natomiast zainwestowanie w wysokiej jakości kołdry zapewnia nam komfort termiczny w czasie snu, a także przyjemnie otula.

Wybrani najlepsi producenci materacy