Materace - Żary - lubuskie

Żary to bez dwóch zdań ciekawe i zabytkowe miasto, leżące na terenie województwa lubuskiego w historycznej krainie Łużyce Dolne. Początki tej miejscowości sięgają XI wieku, kiedy to tutejsza osada została włączona do Polski przez Mieszka II. W XIV wieku Żary prężnie się rozwijały, a wszystko to z uwagi na przybywających tutaj rzemieślników. Sprzedawali oni swoje wyroby kupcom podróżującym przez przebiegający tutaj szlak handlowy. W XIX wieku odgrywało rolę dużego ośrodka przemysłowego. Jednak, co warto tutaj zobaczyć? Za najcenniejsze, a zarazem najważniejsze zabytki Żar uważa się zabytkowy rynek, na którym znajdziemy XV-wieczny Ratusz oraz kolorowe kamienice. Spacerując po tej miejscowości, z pewnością natkniemy się na pozostałości średniowiecznych murów oraz wiele monumentalnych kościołów reprezentujących różne epoki. Nie można pominąć tutaj Pałacu Promnitzów, który został wzniesiony w latach 1710- 1728. Co prawda, znajduje się on w prywatnych rękach, jednak możemy go podziwiać z otaczających ogrodów. Drugi kompleks zamkowo-pałacowy wybudowany na przełomie XIII i XIV wieku jest nieczynny z powodu pożaru. Strawił on niemalże całe wnętrze, niszcząc budowlę. Można ją jedynie podziwiać z zewnątrz. Warto również odwiedzić Muzeum Pogranicza Śląsko- Łużyckiego, a także wybrać się na Wzniesienia Żarskie czy Zielony Las.

Materace Żary

Urząd Miejski
Rynek 1-5, 68-200 Żary


tel.: 68 470 83 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Żary to ciekawe miejsce, w którym można wiele zwiedzić i wiele odkryć. Jednak, aby było to możliwe, to warto już dziś zadbać o zdrowy sen, który dostarczy nam energii na cały dzień! Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością, która w znacznym stopniu zależy od wieku użytkownika. Z uwagi na gwałtowny rozwój, dzieci i nastolatkowie potrzebują zdecydowanie więcej snu, niż dorośli czy seniorzy. Oznacza to, że komponując komfortową sypialnię, warto już dziś wyposażyć ją w materace Żary. Są to produkty, które poprzez idealne wsparcie kręgosłupa oraz stabilizacji całej sylwetki, są w stanie zagwarantować swojej i spokojny sen. Przekłada się to na to, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii i sił do działania. Co więcej, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia, a także usprawnia działanie wielu układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego.

Materace w Żary do nabycia także w internecie

Materace Żary to obowiązkowy element każdej sypialni. Niestety, często mamy problem z ich zakupem, gdyż nie ma odpowiednio dopasowanego do nas modelu. Z uwagi na to, warto postawić na sklepy internetowe, które dają nam dostęp do całego asortymentu oraz specyfikacji wszystkich modeli. Dzięki temu jesteśmy w stanie porównać kilka modeli na raz i wybrać ten najbardziej nam odpowiadający.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Żary

Materace Żary to idealne rozwiązanie dla par. Niestety, w przypadku dwóch osób należy zwrócić szczególną uwagę na parametry danego modelu, gdyż musi on być dopasowany nie do jednej, a do dwóch osób. Powinny się wyróżniać przede wszystkim wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Na rynku mamy dostęp do licznych modeli, a wśród nich znajdują się materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Żary

Bez dwóch zdań materace Żary to liczna gama produktów, które różnią się między sobą zarówno stopniem twardości, jak i rodzajem wypełnienia czy rozmiarem. Warto w nie zainwestować, gdyż jesteśmy w stanie zapewnić sobie najlepsze wsparcie zarówno dla kręgosłupa, jak i całej sylwetki. Co więcej, nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że przy produkcji używa się antyalergicznych i nowoczesnych materiałów, jakimi są pianki oraz sprężyny kieszeniowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Żary

Kładąc się do łóżka, stawiamy na wygodę i relaks. Komfortowe warunki zapewnić nam mogą materace Żary, które dzięki unikalnej budowie oraz wyjątkowym właściwościom, są w stanie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Pamiętajmy jednak, że są one w stanie pełnić swoją funkcję tylko wtedy, gdy odpowiednio dopasujemy je do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Oznacza to, że musimy wybierać między modelami piankowymi, sprężynowymi i hybrydowymi.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Żary

Bez dwóch zdań podstawa każdego łóżka są materace Żary, jednak nie można zapomnieć o innych akcesoriach sypialnianych. Kołdra pozwala na przyjemne otulenie ciała w czasie snu, a także gwarantuje komfort termiczny. Natomiast podeszwa - stabilizuje głowę, barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Aby móc w pełni korzystać z kołdry i poduszki, należy ubrać je w poszwy, które zwiększają higieniczne warunki wypoczynku.

Wybrani najlepsi producenci materacy