Materace - Świebodzin - lubuskie

Nazwa miasta Świebodzin w źródłach historycznych notowana jest jako Schwibussen, Swebosin, Svebusin i Sweboczyn. Pochodzi to od nazwy osobowej “świeboda”, ta zaś od słowa świeboda, oznaczającego „swobodę, bogactwo”. Być może zdziwi nas fakt, ale tereny, na których powstał i rozwijał się Świebodzin, były zamieszkiwane przez człowieka już w czasach paleolitu. Jednak po raz pierwszy o miejscowości tej wspomniano w spisanych po łacinie dokumentach z połowy XII wieku. Na rok 1228 datuje się rozpoczęcie budowy zamku w Świebodzinie, choć według wielu autorów mowa tu o grodzie w pobliskim Grodziszczu, przy którym dopiero na początku XIV wieku rozwinął się Świebodzin. Tak długa historia pozostawiła po sobie kościół parafialny pod wezwaniem św. Michała Archanioła, który jest późnogotycką budowlą z XV wieku. Znajduje się tutaj również zamek joannitów z XVI wieku, który obecnie pełni funkcję szpitala. Oprócz tego zachowały się fragmenty murów obronnych z początków XIV wieku oraz baszta Kamienna z początku XIV wieku. Natomiast za atrakcje turystyczne uważa się figurę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata o wielkości zbliżonej do Pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Na uwagę zasługuje także ławeczka Czesława Niemena. Istnieją tu także zakłady urządzeń termotechnicznych, rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy. Funkcjonuje tutaj także jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych - Lubuskie Centrum Ortopedii.

Materace Świebodzin

Urząd Miejski
Rynkowa 2, 66-200 Świebodzin


tel.: 68 475 08 80

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00-16:00
wtorek 07:20-15:20
środa 07:20-15:20
czwartek 07:20-15:20
piątek 07:20-15:20
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W dzisiejszych czasach coraz częściej liczy się zdrowy i spokojny sen. Jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, czym on tak naprawdę jest? Otóż charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. Natomiast możemy go poznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Warto o to zadbać, gdyż przekłada się to na prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, dba o właściwą pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego. Aby móc zadbać o zdrowy sen, należy już dziś postawić na materace Świebodzin. Są to produkty, które poprzez odpowiednie dopasowanie do osobistych potrzeb i preferencji, gwarantują najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. W konsekwencji gwarantują właściwe wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki.

Materace w Świebodzin do nabycia także w internecie

Materace Świebodzin to produkty, które możemy zakupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Nie zdziwi nas chyba fakt, że druga opcja cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to z faktu, iż mamy dostęp do całego asortymentu. Co więcej, możemy sprawdzić specyfikację wybranych produktów, co pozwala na niemalże idealne dopasowanie produktu do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Świebodzin

Stawiając na komfortowe wyposażenie sypialni małżeńskiej, nie możemy zapomnieć o wygodnym łóżku. Składa się ono z wielu produktów, jednak za najważniejsze uznaje się materace Świebodzin. Wynika to z faktu, iż wyróżniają się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Poprzez uwzględnienie osobistych potrzeb i preferencji nie jednej, a dwóch osób, jesteśmy w stanie wybrać odpowiadający nam model. Jest to ważne m.in. z uwagi na fakt, iż dostępne są w trzech wariantach - jako materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Świebodzin

Na współczesnym rynku łóżka można podzielić na kilka rodzajów, w tym z uwagi na rozmiar. Do mniejszej sypialni zdecydowanie zaleca się łóżka pojedyncze, o wymiarach 80x200 cm i 90x200 cm, a do większej - łóżka małżeńskie. Można z łatwością do nich dopasować materace Świebodzin, jednak przy ich wyborze warto uwzględnić osobiste potrzeby oraz preferencje użytkownika. Obejmuje to m.in. rodzaj wypełnienia, gdyż mamy dostęp do takich modeli, jak materace piankowe, sprężynowe czy też hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Świebodzin

Materace Świebodzin są w stanie zagwarantować zdrowy i spokojny wypoczynek. Nic zatem dziwnego, że sprawdza się w niemalże każdej sypialni! Są one dostępne w wielu wariantach, a wszystko z uwagi na fakt, iż różnią się one budową oraz rodzajem wypełnienia. Możemy tutaj wyróżnić materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Pamiętajmy jednak, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Świebodzin

Wielu z nas dba o miejsce, w którym śpi. Właśnie dlatego warto postawić na wysokiej jakości materace Świebodzin oraz inne akcesoria sypialniane. Do nich zalicza się przede wszystkim kołdry, odpowiadające za komfort termiczny oraz przyjemne wrażenie otulenia. Oprócz tego nie można zapomnieć o poduszkach, które wspierają górne partie ciała, w tym głowę, barki czy kręgosłup w odcinku szyjnym. Oba te elementy należy ubrać w wysokiej jakości poszwy, chroniące przed zabrudzeniami.

Wybrani najlepsi producenci materacy