Materace - Kobyłka - mazowieckie

Miasto Kobyłka leży na Równinie Wołomińskiej w centralnej części Niziny Mazowieckiej. Nie wiadomo kiedy dokładnie powstała wieś Kobyłka. Najstarsza wzmianka archiwalna z 1415 roku mówi o istnieniu parafii w tutejszej wsi rycerskiej. Wzmiankowana w XV wieku wieś nazywała się wówczas Targowa Wola. Tu sprzedawano konie pozostałe po zakończeniu targu na Pradze. Późniejsza nazwa wzięła się prawdopodobnie z potocznego nazewnictwa związanego z handlem końmi. Nazwy Kobyłka, Kobiałka, czy Kobełka pojawiają się w źródłach z początku XVIII wieku. Kobyłka zapisała się w dziejach Insurekcji Kościuszkowskiej. W kwietniu 1794 roku, w dniu, kiedy rozpoczęło się powstanie w Warszawie, mieszkańcy samorzutnie wystąpili przeciw zaborcom. Kilka miesięcy później pod Kobyłką rozegrała się bitwa polsko-rosyjska. Niestety, zakończyła się porażką wojsk polskich. Do zabytków wartych uwagi zalicza się przede wszystkim kościół św. Trójcy czy zabytkowa nekropolia. Oprócz tego znajduje się tu wiele miejsc pamięci, w tym krzyż żelazny oraz tablica pamiątkowa. Miasto posiada również swój herb, a jest nim tarcza podzielona poziomo. W jednej trzeciej od góry złota, od dołu - błękitna. W górnym polu pośrodku czerwony koń, po bokach potrójne liście dębu z dwoma żołędziami. W polu dolnym znajduje się srebrny kościół.

Materace Kobyłka

Urząd Miasta
Wołomińska 1, 05-230 Kobyłka


tel.: 22 760 70 08

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–18:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że aż ⅓ naszego życia przypada na sen. Właśnie dlatego warto już dziś zadbać o komfortowy, ale także efektywny wypoczynek. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii i sił. Często także w ciągu dnia towarzyszy nam dobre samopoczucie. Jest to niezwykle ważne z uwagi na fakt, iż zdrowy sen odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia oraz prawidłową regenerację zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, na dłuższą metę przyczynia się to do poprawy działania wielu układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego. Aby było to możliwe, to warto postawić na odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb i preferencji materace Kobyłka.

Materace w Kobyłka do nabycia także w internecie

Gdy chcemy kupić materace Kobyłka, w pierwszej kolejności chcemy udać się do salonu stacjonarnego. Jednak to nie jedyne rozwiązanie. W obecnych czasach coraz więcej z nas preferuje zakupy online, gdyż są one wygodniejsze. Umożliwia nam to na odwiedzenie strony internetowej o dowolnej porze dnia i nocy, a także daje nam dostęp do całego asortymentu. W dodatku, poprzez rzetelne opisy oraz czytelne parametry wybranego modelu, możemy jak najlepiej dopasować wybrane materace Kobyłka do osobistych potrzeb i preferencji.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Kobyłka

Łóżko to miejsce, które zapewnia nam komfortowe warunki do wypoczywania oraz gwarantuje zdrowy sen. W przypadku par sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż musimy uwzględnić tutaj potrzeby i preferencje obu osób. Trzeba również pamiętać o tym, że wybrane materace Kobyłka powinny charakteryzować się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Świetnie sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Kobyłka

Materace Kobyłka dostępne na dzisiejszym rynku występują w wielu wariantach. Z uwagi na rodzaj wypełnienia, dzielimy je na modele piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Odpowiedzialne są za wiele cech oraz właściwości, dzięki którym możemy zagwarantować sobie komfortowy wypoczynek. Wybierając materace Kobyłka do łóżek pojedynczych, najpierw powinniśmy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Kobyłka

Za odpoczynek i relaks w sypialni odpowiedzialne są wysokiej jakości materace Kobyłka. Na współczesnym rynku wyróżniają się wyjątkową budową i wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Daje to niemalże doskonałe dostosowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, jednak, aby zagwarantować sobie komfort, musimy zainwestować w modele uwzględniające nasze osobiste potrzeby oraz preferencje.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Kobyłka

Komfortowe łóżko zbudowane jest z wielu czynników. Jednym z głównych są materace Kobyłka, jednak nie wolno zapomnieć o pozostałych akcesoriach sypialnianych. Poszwy podkreślają charakter wystroju sypialni, a także zwiększają poziom higieny w łóżku. Wyposażając swoje łóżko w poduszki, mamy gwarancję odpowiedniego wsparcia dla górnych partii ciała, czyli głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Natomiast kupienie wysokiej jakości kołdry daje nam komfort termiczny w czasie snu, a także przyjemnie otula.

Wybrani najlepsi producenci materacy