Materace - Żyrardów - mazowieckie

Na Równinie Łowicko-Błońskiej, nad rzeką Pisią, ulokowane jest miasto Żyrardów. To jedna z miejscowości należących do aglomeracji warszawskiej. Do stolicy z Żyrardowa będziemy jechali około 45 minut. Szacunki wskazują, że w mieście żyje około 40 tysięcy ludzi.

Nazwa miasta pochodzi od nazwiska wynalazcy turbiny wodnej, francuskiego inżyniera Filipa de Girarda. To Girard stworzył przędzalnię lnu, którą wykorzystano w pierwszej żyrardowskiej fabryce włókienniczej założonej w 1833 roku. Fabryka ta była jedną z największych w Europie, a Żyrardów uważano za „miasto fabryczne". Dziś fabryka nie funkcjonuje, ale wciąż można zobaczyć wiele zabytków związanych z jej historią.

W mieście znajdują się Muzeum Lniarstwa, które przedstawia historię przemysłu włókienniczego w regionie, oraz Muzeum Mazowsza Zachodniego. W Żyrardowie dobrze rozwija się także przemysł, działają tu m.in. Polmos, czyli producent wódki Belevedere, czy firma zajmująca się montowaniem telewizorów LCD.

Żyrardów to także miasto z dobrą infrastrukturą, z wieloma sklepami, punktami usługowymi i placówkami medycznymi. W Żyrardowie znajdują się szkoły podstawowe, gimnazja oraz liceum ogólnokształcące. Miasto ma także dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową, z boiskami do piłki nożnej, kortami tenisowymi, basenem krytym i halą sportową.

Materace Żyrardów

Urząd Miasta Żyrardowa
Plac Jana Pawła II 2, 96-300 Żyrardów


tel.: 46 858 15 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8.00–16:00
wtorek 8.00–18:00
środa 8.00–18:00
czwartek 8.00–16:00
piątek 8.00–16:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Jeśli wybierasz się na wycieczkę do Żyrardowa lub okolic, nie zapomnij o kilku rzeczach: wygodnych butach, butelce wody i… o odpowiednim wypoczynku przed podróżą. Wysypianie się jest bardzo ważne dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia fizycznego oraz psychicznego. W trakcie snu organizm ma czas na regenerację swoich komórek i tkanek, co jest niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia. Co więcej, odpowiednia ilość snu pomaga zwiększyć poziom energii i poprawić naszą wydajność w codziennych zadaniach. Zadbaj o co najmniej 8 godzin zdrowego snu, zwróć też uwagę na podłoże, na którym śpisz. Wygodne materace Żyrardów pomogą Twoim plecom utrzymać odpowiednią pozycję we śnie i pozwolą Ci odpowiednio zregenerować się przed dniem pełnym wrażeń.

Materace w Żyrardów do nabycia także w internecie

Komfort naszego snu w ogromnym stopniu zależy od materaca, na którym leżymy. Warto zdecydować się więc na zakup materaca Żyrardów, który będzie odpowiednio podpierał nasz kręgosłup i zapewniał wygodny wypoczynek. Dobry materac znaleźć możemy w sklepie stacjonarnym, gdzie mamy możliwość przetestowania różnych modeli przed zakupem. Wygodnym rozwiązaniem jest także zakup materaca przez internet. W sieci mamy dostęp do większego wyboru materaców w niższych cenach niż w zwykłych sklepach.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Żyrardów

Dobrze dobrane produkty do snu są kluczowe dla skutecznego wypoczynku. Zwykle pary napotykają trudności przy wyborze odpowiedniego materaca, ponieważ musi on spełniać wymagania i preferencje nie jednej, a dwóch osób. Jednym z najlepszych rozwiązań są materace Żyrardów, które są dostępne w różnych wersjach, takich jak piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Wybór wypełnienia materaca odgrywa ważną rolę, a pary powinny wybierać materace o większej szerokości, które cechują się dobrą stabilizacją kręgosłupa i niwelowaniem odczucia ruchów drugiej osoby.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Żyrardów

Największą popularnością na rynku cieszą się materace o szerokich rozmiarach dedykowane do łóżek podwójnych. Warto jednak pamiętać, że to nie jedyna opcja: możemy wybierać też z pojedynczych materaców Żyrardów dostępnych w rozmiarach takich, jak 8x200 cm i 90x200 cm. Wygodny materac zapewni zdrowy sen dla każdego, bez względu na wielkość łóżka. Warto postawić na materac z nowoczesnym rodzajem wypełnienia. Dostępne są materace w kilku wariantach: piankowe, sprężynowe oraz ich połączenie, które pozwala na dobranie materaca odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu, każdy może cieszyć się zdrowym snem!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Żyrardów

Zastanawiasz się jakie materace Żyrardów znaleźć możesz w ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych? Wybierać tam możesz głównie z modeli różniących się rodzajem wypełnienia. Dostępne są trwałe i zapewniające dobrą stabilizację pleców materace sprężynowe, przyjemne w dotyku materace piankowe oraz gwarantujące duży komfort materace hybrydowe. Duża różnorodność materaców sprawia, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie!

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Żyrardów

Materace Żyrardów odpowiadają za właściwe wsparcie kręgosłupa, dobrą amortyzację ciała we śnie i odprężenie mięśni. Z pewnością to właśnie one grają główne skrzypce w każdej sypialni. Warto jednak powiększyć komfort swojego snu i dołożyć do sypialni także dodatki, które pomogą dobrze nam się wyspać. Mowa tu oczywiście o poduszce, kołdrze i poszwie. Odpowiadają one nie tylko za wygodę snu, ale także dobrą pozycję głowy i szyi, zdrową i pozwalającą uniknąć przegrzania lub zziębnięcia temperaturę czy odpowiednie wietrzenie w łóżku, które sprawia, że sen jest bardziej higieniczny.

Wybrani najlepsi producenci materacy