Materace - Pionki - mazowieckie

Na Nizinie Środkowomazowieckiej, a dokładniej nad rzeką Zagodżonką, położone jest miasto Pionki. Należy ono do województwa mazowieckiego, a od Warszawy dzieli je nieco ponad 100 kilometrów. Naturalnym sąsiadem Pionek jest piękna Puszcza Kozienicka, czyli miejsce, w którym polowali polscy królowie. Puszcza także dziś wzbudza duże zainteresowanie i przyciąga licznych turystów, którzy chętnie odwiedzają okalające Pionki szlaki piesze i rowerowe. Do dziś Pionki wielu osobom kojarzyć się mogą z płytami gramofonowymi. To właśnie tu, z zakładach tworzyw sztucznych Pronit, powstawały niegdyś takie płyty. Historia miasta sięga XIV wieku. Dzięki temu miasto pochwalić może się wieloma zabytkami i atrakcjami, takimi jak budynek kasy chorych, dworzec czy urząd miasta. W Pionkach znajduje się również muzeum regionalne „Czarna Płyta”, gdzie można poznać historię miasta i okolic. Ponadto w Pionkach znajduje się park miejski z boiskami, placami zabaw i ścieżkami rowerowymi, basen kryty oraz Miejska Biblioteka Publiczna oraz liczne restauracje, kawiarnie i sklepy.

Materace Pionki

Urząd Miasta Pionki
Aleja Jana Pawła II 15, 26-670 Pionki


tel.: 48 341 42 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-11:00 i 11:15-15:30
wtorek 7:30-11:00 i 11:15-15:30
środa 7:30-11:00 i 11:15-15:30
czwartek 7:30-11:00 i 11:15-15:30
piątek 7:30-11:00 i 11:15-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W Pionkach oraz ich okolicach skorzystać można z kilku opcji noclegowych, w tym z hotelu, prywatnych apartamentów czy ośrodka wypoczynkowego. W podróży szczególnie istotny jest odprężający sen, który przynosi tak potrzebną ciału regenerację i przygotowanie do zmagań z kolejnym dniem. Najważniejszym elementem łóżka, tak w podróży jak i we własnym domu, są materace Pionki. Bez wygodnego podłoża snu nie możemy liczyć spokojny i nie przerywany przerwami sen, który jest przecież podstawą dla naszego zdrowia oraz dobrego samopoczucia i sły w podróży.

Materace w Pionki do nabycia także w internecie

Nietrudno znaleźć odpowiedź na pytanie: co jest najważniejsze w wygodnym łóżku? Jak każdy wie, jego podstawą jest dobrze dobrany materac. W dzisiejszych czasach by znaleźć materac Pionki, który będzie odpowiadał naszym gustom i preferencjom, nie trzeba wcale wybierać się do sklepu stacjonarnego. Wygodny materac znajdziemy także z łatwością w internecie. Zaletami zakupów w sieci jest łatwość przeglądania różnych modeli, asortyment dużo większy niż w zwykłym sklepie i wszystkie parametry dotyczące materaca na wyciągnięcie ręki. W internecie każdy z nas może znaleźć odpowiedni materac sprężynowy, piankowy i hybrydowy dla siebie.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Pionki

Od tego, czy odpowiednio dobierzemy materac, zależy wygoda i komfort naszego snu. Jest to szczególnie trudne, kiedy chcemy znaleźć idealny materac dla pary. Twardość podłoża, szerokość materaca czy jego wypełnienie muszą odpowiadać wtedy nie jednej, a dwóm osobom. Na jakie materace Pionki najlepiej się zdecydować, by sprostać wymaganiom każdego z partnerów? Parom szczególnie polecane są materace z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub ich połączeniem, czyli materace hybrydowe. Te rodzaje wypełnienia charakteryzują się dobrym ustabilizowaniem kręgosłupa i wysoką elastycznością punktową, co z pewnością docenią pary.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Pionki

Lepiej zdecydować się na szeroki materac podwójny czy niewielki materac pojedynczy? Wszystko zależy od naszych preferencji oraz ilości miejsca, jakie możemy przeznaczyć na materac. Jeśli zdecydujemy się na zakup pojedynczego materaca, wybierajmy z tych z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym. Takie materace Pionki zapewniają największy komfort podczas snu, a także dbają o nasz kręgosłup i szyję. Dzięki elastyczności punktowej oraz dobrej stabilizacji mogą zapewnić zdrowy sen każdemu!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Pionki

Czy wygoda materaców Pionki zależy od materiału, którym są wypełnione? Z pewnością tak. Jako najbardziej wygodne rozwiązania wskazywane są materace wypełnione pianką, sprężynowe oraz te powstałe z ich połączenia, czyli materace hybrydowe. Całą gamę takich materaców zobaczyć można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Wybierając jeden z nich możemy cieszyć się wieloma godzinami snu, a także dobrym zdrowiem – każdy z tych materaców odpowiednio stabilizuje szyję i zapewnia wygodną pozycję kręgosłupa.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Pionki

Materace Pionki są podstawą, bez której nie zapewnimy sobie zalecanych ośmiu godzin zdrowego snu. Kiedy wybierzemy już odpowiedni materac do sypialni, możemy zadbać także o inne dodatki, które ułatwią nam zasypianie i sprawią, że będziemy budzić się wyspani. Mowa tu oczywiście o odpowiednich poduszkach, kołdrze i poszwie. Bez tego zgranego tria możemy jedynie pomarzyć o zupełnym odprężeniu we śnie. Zadaniem poduszki jest zapewnienie bezpiecznej stabilizacji podczas snu, kołdra odpowiada za komfort termiczny, a poszwa oblekająca obie z nich dba o dobrą wentylację. Postaw na pościel z naturalnych materiałów, którą znaleźć możesz w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Wybrani najlepsi producenci materacy