Materace - Łomianki - mazowieckie

W centralnej Polsce, a konkretnie w województwie mazowieckim, zlokalizowane jest miasto Łomianki. Jest ono częścią aglomeracji warszawskiej, a od stolicy dzieli je około 15 km – to odległość, którą z łatwością pokonamy autem dzięki systemowi rozbudowanych dróg otaczających Warszawę. Ze względu na dobrą komunikację z centrum stolicy, Łomianki są popularnym miejscem do zamieszkania dla osób pracujących w Warszawie. Dziś szacuje się, że miasto liczy nieco mniej niż 20 tysięcy mieszkańców. Łomianki prawa miejskie uzyskały w 1989 roku. Od tego czasu miasto prężnie się rozwija i powiększa. Powstają tu kolejne szkoły (w tym szkoła muzyczna) i przedszkola, a nawet wydziały uczelni wyższych. Łomianki zapewniają swoim mieszkańcom dostęp do wielu ciekawych instytucji i miejsc, takich jak Biblioteka Publiczna, Dom Kultury i ICDS, czyli Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe. Działają tu także liczne kluby sportowe, wśród których wymienić warto Oyama Karate czy Centrum Tańca „SWING”. W Łomiankach znajdziemy też wiele przyjemnych terenów zielonych, które pozwolą nam zrelaksować się w otoczeniu natury.

Materace Łomianki

Urząd Miejski Łomianki
Warszawska 115, 05-092 Łomianki


tel.: 22 768 63 24

Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:00-18:00
wtorek 8:00-16:00
środa 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00
piątek 8:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Sen jest momentem, w którym organizm regeneruje się i odbudowuje swoje siły. Podczas snu organizm wytwarza hormony wzrostu niezbędne do budowy i regeneracji tkanek. To sen pomaga nam poprawić zdolności poznawcze, takie jak pamięć, koncentracja i uwaga. Właśnie we śnie mózg przetwarza informacje i sortuje je w pamięci, co pozwala nam lepiej zapamiętywać i przyswajać wiedzę. By zadbać o siebie i zdrowie swojego snu, należy spać na wygodnym łóżku, czyli na takim, które jest odpowiednio duże, ma dobry stopień twardości i rodzaj wypełnienia. Wszystkie te czynniki znaleźć możesz w materacach Łomianki.

Materace w Łomianki do nabycia także w internecie

Nieoceniony wpływ na jakość naszego snu ma dobrze dobrany materac. Odpowiedni materac powinien współgrać z naszą pozycją snu, wagą czy wzrostem. Poszukiwania takiego materaca można przeprowadzić w sklepie stacjonarnym, lub zdecydować się na zakup przez internet. To drugie rozwiązanie ma wiele zalet, wśród których można wymienić wygodę takich zakupów – kupując materac online, możemy zrobić to w dowolnym czasie i miejscu, bez potrzeby wychodzenia z domu – oraz szeroki wybór – w internecie znajdziemy materace Łomianki różnych marek, co pozwala na porównanie cen, opinii innych użytkowników i wybór najlepszego produktu dla naszych potrzeb.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Łomianki

Wybór materaca dla pary zależy od wielu czynników, takich jak indywidualne preferencje, styl snu, waga i wzrost. Jednakże jest kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze materaców Łomianki dla pary. Ważne jest, aby wybrać rozmiar materaca, który zapewni odpowiednią przestrzeń i wygodę podczas snu. Najczęściej wybieranymi rozmiarami dla par są materace queen i king size. Dobrze wybrać materac, który będzie odpowiadał preferencjom twardości obu partnerów. Rozwiązaniem mogą być materace z różnymi strefami twardości, które zapewnią odpowiednie wsparcie dla różnych części ciała. Wreszcie, warto zwrócić uwagę na na rodzaje wypełnienia materaców – najbardziej polecane są materace sprężynowe, hybrydowe oraz piankowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Łomianki

Materace Łomianki dzielimy na szersze rozwiązania podwójne oraz przeznaczone dla jednego użytkownika materace pojedyncze. Te drugie występują zazwyczaj w dwóch rozmiarach: nieco mniejszym 80x200 cm i większym 90x200 cm. Wybór odpowiedniego materaca do łóżka pojedynczego zależy od wielu czynników, takich jak preferencje w zakresie twardości, waga, wzrost, styl snu i budżet. Przede wszystkim polecamy jednak wziąć pod uwagę rodzaje wypełnienia materaców, czyli wypełnienie sprężynowe, piankowe oraz hybrydowe. Dobranie odpowiedniego wypełnienia materaca to już połowa sypialnianego sukcesu!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Łomianki

Przeglądasz oferty sklepów stacjonarnych i internetowych w poszukiwaniu najwygodniejszych materaców Łomianki? Twoje poszukiwania z pewnością ułatwi zwrócenie uwagi na konkretne właściwości materaców, takie jak twardość, rozmiar czy elastyczność punktowa. By wyselekcjonować najwygodniejszy materac do sypialni, weź pod uwagę także rodzaje jego wypełnienia. Za najbardziej komfortowe uznaje się materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Te rozwiązania zapewnią wiele godzin zdrowego snu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Łomianki

Wygodny materac jest podstawą dobrego snu, powinien znaleźć się więc na wyposażeniu każdej sypialni. Jeśli już go mamy, nadeszła pora na zwrócenie uwagi na inne dodatki, które mogą pozytywnie wpłynąć na komfort naszego snu. Wśród nich najczęściej wymienia się poduszki, kołdry i poszwy. Dlaczego warto w nie zainwestować? Już tłumaczymy: dobrej jakości poszewki, wykonane z naturalnych materiałów, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co zmniejsza ryzyko podrażnień skóry i poprawia stan włosów. Jakościowe kołdry, które znaleźć możemy w sklepach stacjonarnych i internetowych, są hipoalergiczne i unikają zbierania bakterii i roztoczy, które mogą wpłynąć na nasze zdrowie.

Wybrani najlepsi producenci materacy