Materace - Ząbki - mazowieckie

Ząbki to liczące niemal 37 tysięcy mieszkańców miasto położone w województwie mazowieckim. Ta miejscowość jest częścią aglomeracji warszawskiej, a od centrum stolicy dzieli ją około 10 kilometrów.

Ząbki to miasto z ciekawą historią, o której świadczą zabytkowe wille. To także miasto o dobrze rozwiniętej infrastrukturze, z wieloma sklepami i punktami usługowymi. W Ząbkach znajdują się szkoły podstawowe, gimnazja oraz liceum ogólnokształcące. Miasto ma także spore zaplecze sportowe. W Ząbkach znajduje się m.in. hala sportowa, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej oraz basen kryty. W mieście działa także klub piłkarski MKS Ząbkovia Ząbki. Miasto oferuje także wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, takich jak Festiwal Muzyki Chóralnej Mater Misericordiae. W Ząbkach organizowane są liczne koncerty, wystawy i imprezy plenerowe.

W Ząbkach mocno rozwinięty jest także przemysł. Działa tu wiele firm prywatnych, głównie z sektorów usług transportowych, handlu czy robót budowlanych. Ząbki mogą pochwalić się też pierwszym miejscem w powiecie, jeśli chodzi o dochody własne do budżetu gminy.

Materace Ząbki

Urząd Miasta Ząbki
Wojska Polskiego 10, 05-091 Ząbki


tel.: 22 510 97 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 10.00–18:00
wtorek 8.00–18:00
środa 10.00–18:00
czwartek 8.00–16:00
piątek 7.00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Materace w Ząbki do nabycia także w internecie

By znaleźć wygodny materac do sypialni, trzeba poświęcić czas i uwagę. Niestety, w dzisiejszym świecie trudno jest o wolną chwilę. Marnowanie czasu wolnego na długie i żmudne poszukiwania materaców w sklepach stacjonarnych nie brzmi więc dobrze. Na szczęście, komfortowe materace Ząbki bez większego problemu wybierzemy także przez internet. Sklepy internetowe oferują szeroki asortyment oraz szczegółowe opisy, dzięki którym z łatwością dobierzemy odpowiedni model materaca dla siebie. Zakupy w sieci mają także dodatkowy atut – nasze zamówienie, czyli materac, zostanie nam dostarczone pod drzwi, a my nie będziemy musieli zajmować się organizowanie dostawy materaca do domu.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Ząbki

Pary często stają przed trudną decyzją przy wyborze materaca: lepiej kupić model dostosowany do preferencji jednej osoby, czy zdecydować się na jeden z materaców polecanych przez sprzedawcę jako „uniwersalne”? Najlepszym rozwiązaniem dla par będą wygodne materace Ząbki, dostępne w trzech wariantach wypełnienia: sprężynowe, piankowe oraz hybrydowe. Te materace zapewnią partnerom dobrą stabilizację oraz wysoką elastyczność punktową, które znacząco poprawiają komfort snu we dwoje.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Ząbki

Wielu osobom łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 cm oraz 90x200 cm kojarzą się jedynie jako opcja odpowiednia dla dzieci i młodzieży. Tymczasem na odpowiednio dobranym materacu pojedynczym z powodzeniem wyspać może się także dorosły! Oczywiście, rozmiar materaca ma znaczenie – powinien być on co najmniej 20 cm dłuższy niż wzrost śpiącej osoby. Jednak ważne jest także dobranie odpowiedniej twardości podłoża materaców Ząbki czy rodzaju ich wypełnienia (sprężynowe, piankowe lub hybrydowe).

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Ząbki

Czy do wyprodukowania szczególnie wygodnych materaców potrzebna jest specjalna technika lub wyjątkowo drogie materiały? Niekoniecznie! Wygodne materace Ząbki to inaczej takie, które są najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego ciała oraz Twoich preferencji. Najwygodniejszy materac do swojej sypialni możesz więc znaleźć w zwykłej ofercie sklepów stacjonarnych lub internetowych. Dopasuj do siebie rozmiar, twardość, oraz rodzaj wypełnienia materaca. Postaw na materace hybrydowe, piankowe lub sprężynowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Ząbki

Materace Ząbki to nie jedyny element wygodnego łóżka, na który należy zwrócić uwagę. Na jakość naszego snu wpływ mają także dodatki do sypialni. Dobrze jest zdecydować się na zakup przyjemnej w dotyku poszwy, dopasowanej do naszych preferencji poziomem ciepłoty kołdry, oraz wspierającej odpowiednią pozycję szyi poduszki. To trio sprawi, że będziemy się lepiej wysypiać i wstawać wyspani. Dodatkowo, odpowiednie dodatki do sypialni pozwalają utrzymać wysoki poziom higieny i zapobiegają reakcjom alergicznym.

Wybrani najlepsi producenci materacy