Materace - Radom - mazowieckie

Radom, czyli miasto na prawach powiatu, leży w Polsce środkowej i przecina go rzeka Mleczna. Radom jest drugim największym miastem województwa mazowieckiego, a rozmiarami wyprzedza go jedynie Warszawa. Znaczący rozmiar Radomia podkreśla liczba jego mieszkańców: szacuje się, że mieszka tam ponad 210 tysięcy osób. Skąd wzięła się nazwa miasta? Legenda głosi, że w miejscu miasta leżała kiedyś magiczna wioska. Pewnego dnia trafił do niej młodzieniec, który oczarowany jej pięknem wyrzekł słowa: „Rad dom bym tu zbudował”. Jego słowa zdjęły czar z okolic. Historia miasta sięga X wieku, dzięki czemu znajdziemy tu wiele zabytków. Miasto jest także ważnym ośrodkiem przemysłowym, w którym działają fabryki z różnych branż, m.in. zbrojeniowej czy meblarskiej. Radom to także miasto akademickie, w którym działa kilka uczelni wyższych, m.in. Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego i Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu. W Radomiu znajduje się wiele parków i terenów zielonych, które stanowią miejsca rekreacji dla mieszkańców. Miasto słynie również z organizowanych tu imprez kulturalnych i sportowych, m.in. pokazów lotniczych Radom Air Show, Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego, a także przyciągającego muzyków z całej Polski Radomskiego Festiwalu Jazzowego.

Materace Radom

Urząd Miejski w Radomiu
Jana Kilińskiego 30, 26-610 Radom


tel.: 48 362 04 19

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Przejeżdżasz w okolicy Radomia i czujesz zmęczenie? Zatrzymaj się na zasłużony postój i zadbaj o zdrowy sen. Osobom dorosłym zaleca się od siedmiu do dziewięciu godzin snu. Warto pamiętać, że długość snu jest indywidualna i może się różnić w zależności od wieku, stylu życia i indywidualnych potrzeb organizmu. Jednakże, aby zapewnić odpowiednie funkcjonowanie organizmu, warto dążyć do regularnego snu o zalecanej długości. Najprościej zapewnimy sobie taki sen, decydując się na zakup jednego z wygodnych materaców Radom.

Materace w Radom do nabycia także w internecie

By znaleźć materac najlepiej dobrany do naszych potrzeb i preferencji, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Choć w sklepach stacjonarnych znajdziemy wiele ciekawych modeli materaców, to ich liczba jest zupełnie nieporównywalna do szerokiego asortymentu materaców Radom dostępnych w sieci. Decydując się na zakup materaca przez internet zyskujemy możliwość jego dostawy pod same drzwi i ułatwiony system zwrotu, jeśli produkt nie będzie nam odpowiadał.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Radom

Od tego, jak dobrze dopasujemy materac do swoich potrzeb, będzie zależał komfort naszego wypoczynku. Z najtrudniejszym wyborem z pewnością muszą zmierzyć się małżonkowie i pary, które szukają materaca dla dwóch osób. Wybierając materac dla dwóch użytkowników, warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, twardość i zapewnianą izolację ruchów. Niezwykle ważny jest także odpowiedni materiał wypełnienia (polecamy piankę, sprężyny lub wypełnienie hybrydowe). Najlepiej wybrać materace Radom, które będą odpowiednie dla obojga partnerów i zapewnią zdrowy i wygodny sen.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Radom

W łóżkach pojedynczych najlepiej sprawdzą się materace Radom o rozmiarach 80x200 cm oraz 90x200 cm. Do wyboru mamy materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe, z różnymi właściwościami i poziomami twardości, dzięki którym każdy może dobrać odpowiednią propozycję dla siebie. Takie materace charakteryzują się wysoką elastycznością i wytrzymałością. Dają uczucie miękkości i elastyczności, a jednocześnie zapewniają odpowiednie podparcie ciała podczas snu.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Radom

Wygoda materaca w dużym stopniu zależy od tego, czy jest odpowiednio dobrany do naszego wzrostu. Materace Radom o wymiarach 100x200 cm i 120x200 cm są popularnymi rozmiarami, które znajdują zastosowanie w sypialniach dla pojedynczych osób i par. Dostępne są w różnych wariantach twardości, co pozwala na wybór odpowiedniego modelu, który zapewni komfort snu i dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. By cieszyć się wygodą takiego materaca, należy także zdecydować się na jeden z rodzajów wypełnienia: przykładowo piankowe, hybrydowe i sprężynowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Radom

Materace Radom dbają o wygodę i spokój naszego snu. Dzięki odpowiednio dobranemu podłożu snu możemy cieszyć się zdrowiem kręgosłupa i uniknąć dolegliwości bólowych po przebudzeniu. Komfort w sypialni możemy potęgować dzięki wykorzystaniu ważnych dodatków do snu, takich jak kołdra, poduszka i poszwa. Wysokiej jakości kołdra i poduszka, które można znaleźć w ofercie wielu sklepów stacjonarnych i internetowych, muszą być miękkie i sprężyste, aby zapewnić odpowiednie podparcie ciała i umożliwić relaksujący sen.

Wybrani najlepsi producenci materacy